Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
all bude niekto taky dobry a prelozi to? DIE GUTHABENSUMME KANN AUSSCHLIESSLICH IM WARENWERT INNERHALB VON 6 MONATEN AB GUTSCHRIFTSDATUM BEHOBEN WERDEN.DIE GUTSCHRIFT ERHALTEN SIE NACH ABRECHNUNG DER BAUSTELLE. Dakujem
@bublifukk tu sumu co si usetril si mozes do 6 mesiacov od datumu ktory bude na dobropise vycerpat u tej konkretnej firmy.
@bublifukk Tak dobre 8-) ,ked sa nikto nehlasi ja to prelozim a kam ? |-|
Caute svetlo na balkon je 16,56eur a vypinac k tomu 51,48eur plus dan 20%.
@korfi dobropis je vlastne minusova faktura z firmy?
@foxo in die kuche,mili moj foxik :)
@korfi 60 euri vypinac, tak to uz ano, urcite je zo slonovinovej kosti zasadeny v ebenovom dreve 8-) co ta zastrcka na balkon a terasu, to stoji kolko? ci da sa to vobec alebo ne?
@mareko4 je potrebna zastrcka na balkone?
@bublifukk tak jako, to bude rezervna zastrcka pre suseda podomnou ked bude chces kosit travu elektrickou kosackou ;-)
@bublifukk A co ked to na teba pride prave na balkone a budes ho chciet zastrcit,ha co potom,kym zozenies predlzovacku,no ja by som neriskoval ?!? 8-(
@mareko4 to je fajn ze myslis na susedov.cize aj na mna,ked si budem chciet povysavat auto-zazvonim ti :)
@foxo skocim susedke :-D
Článok sa načítava...
Nazdar susedia, prave mi oznamil moj kamarat elektrikar, ze do rakuska nemoze ist instalovat spotrebice - ze na to nema povolenia. Ako to riesite vy? Svojpomocne, alebo mate niekoho, koho by ste mohli odporucit? dakujem za podnety!
@pettersen myslis,zastrcit zastrcku do zasuvky?to zvladnem aj ja :-)
@bublifukk no a tie istice na indukciu atd?
Ahojte Kittseeania :) 1 etapa ak by niekto potreboval dodávku na sťahovanie som Vám cez víkendy k dispozícii Mám 13m3 užitkové vozidlo na cene sa vieme dohodnúť. Ak má niekto záujem prosím napíšte mi správu. =-)
@mongolisko .....co si taky flustrovany z KIittsee,a vobec odkial Ty vies ze som z Luniku,kto Ti to prezradil,ci nebodaj si bol moj sused? 8-( Je len velka skoda,ze nebudes byvat s nami,kazda prudko inteligentna osoba sa urcite bude hodit aby nam hlupakom otvorila oci a ukazala ako sa chovat napr,pri preberani parkovacich miest ci nakupovani v Bille. |-| Prosim.len nezabudni sledovat tieto stranky a ked uvidis,ze mame na jednu vec viac nazorov, necakaj hned reaguj a vypusti nejaku perlu ! /sorry,susedia nedalo mi nereagovat a tymto povazujem tuto trapnu vec za ukoncenu!/ :-o 8-)
@foxo Howgh veľký náčelník FOXOBRAT :-D
Tak a teraz si to vsetko pekne zhrnieme ---pinpo chce kus parkety :-) ,tajomajo montuje na balkon markizu, :-) shorty ma na lade Becherovku :-) ,martina_la ma konecne foto vzoriek, :-) Ijboy pripravuje nejaky formular :-) ,slavkala suseda co ma spavu nemoc :-) ,dzaro najlepsiu zenu na svete :-) ,carlo_conti pokoj v dusi :-) .bublifuk je bez zastrcky, :-) pettersen bez elektrikara, :-) quido1 ma 13m3,no a ja nervy v prdeli!! 8-) Pekny den :-p
@foxo a mysenka46 je na totalku zmatena :-D
Ahojte..chcela som sa opýtať, či je tu niekto, kto bude bývať v Stiege 10 ? Ďalej, čo sa týka tých kachličiek a podláh..ak som to správne pochopila, oni nám pošlú mailom vzorky a my im máme potom dať vedieť, ktoré sme si vybrali ? Ja sa pozerám na ten plánik bytu a nič mi to nehovorí a manželovi ešte menej. Tak ak bude mať niekto ešte také cenné rady ako dať si svetlo na terasu :), alebo niečo podobné, budem sa s nich veľmi tešiť, keď sa o ne podelíte...veď o tom je toto forum, aby sme si u pomáhali a nie osočovali sa..či :-) Inak všetkým, ktorý sú z prvej Etapy prajem pohodové, bezproblémové sťahovanie a dúfam, že sa tu na fóre ešte ukážete a napíšete nám, ako sa vám býva...
Profilova fotka
@martinasu tak hned prva rada, hovori sa obkladacky a nie kachlicky vzorky najdes aj tu na webe - mnohi ich maju medzi fotkami, co viem tak obrazky/fotky vzoriek vam neposlu tak svetlo na terasu je dolezita vec, tak isto rozlozenie zastrciek, natiahnutie lan kabla po byte, pripadne predlzenie TV do spalne sanita - tak urobte si navrh kupelne/wc a hned viete co chcete oproti standardu menit, laminat - premyslite si akej farby chcete nabytok a podla toho vyberte co chcete na zem (ja som to urobil naopak :-( ) a tymto mate 90% problemov vyriesenych
@martinasu Tusim mate lepsi servis ako sme mali my,ja ked som chcel vidiet napr.obklady standart musel som ist za Stroblom 350 km tam a potom 350 naspat a unho som bol 5minut.V realitke v Kittsee mi nechceli ukazat parkety,lebo som nebol ich zakaznik.No prve domy uz stoja a Vy mate moznost vidiet veci na zivo a hlavne riesit niektore zmeny lepsie ako my. |-|
Profilova fotka
@foxo ja som to sice videl v realitke, akurat priatelka nie, bola tehotna a nemohla 300km tam a spat cestovat takze nakoniec sme standard podlahu len vo vstupnej chodbe nechali
@pinpo .......kurna.pimpo nehovori sa fotky ale fotografie!!! :-( 8-)
Profilova fotka
@foxo :-D veru, pravdu mas dam si 20!
Profilova fotka
chcem pani Gepardovej poslat dopis, a ze kam to mam posielat? kde ta panicka sedi? Rathausplatz 1 7033 Pöttsching Österreich toto je ta ich adresa?
tak co ma niekto nejake nove "obrazy vytvorené pôsobením svetla na svetlocitlivý materiál alebo polovodičový snímač a následne prenesený na papier či iné médium"? @foxo je to tak spravne? :)
@pinpo presne tak, a samozrejme jej meno a možeš tam dať aj EBSG.. a napis jej email, že si to poslal, lebo ja som raz poslal a čakal na odpoved, a nič neprišlo.. lebo zasielka sa stratila :)
@pinpo ďakujem za rady. A čo sa týka Stiege 10 žiaden sused sa nehlási :-( asi tam budeme jediný bývať s rakúšanmi...:)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?