Menu Forum

Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

(zamknutá)
7. feb 2014
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
amicenko
1
Registroval sa 3. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 72 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
amicenko
1
Registroval sa 3. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 72 príspevkov. Okres Bratislava.
 @vratko_p Nevies preco to nechceli vyviest? Kam ste chceli umiestnit tu zasuvku?
7. nov 2011 o 11:10  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
slavkalala
3
Registrovala sa 5. apríla 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 128 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov.
  • Stavajú mi byt
    Rakúsko
fotoportrét
fotoportrét
slavkalala
3
Registrovala sa 5. apríla 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 128 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov.
  • Stavajú mi byt
    Rakúsko
 @ foxo žeby Foxo ešte spal?? emoticon))
7. nov 2011 o 11:24  •  stavajú jej byt  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
deniska13
Registrovala sa 24. mája 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 53 príspevkov. Má 1 priateľa. Kittsee, Rakúsko.
fotoportrét
fotoportrét
deniska13
Registrovala sa 24. mája 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 53 príspevkov. Má 1 priateľa. Kittsee, Rakúsko.
 @kommo ja tiež rozmýšľam v lete nad markízou, ale zrejme budeme potrebovať povolenie od družstva...sama som zvedavá..
7. nov 2011 o 11:24  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
tajomajo
Registroval sa 23. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 47 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
tajomajo
 ahojte, tu sa deju veci teda.. je to nemile :(
pripajam sa k tesiacim sa na byvanie v kittsee a na nasej ulici a dufam ze sa nam tam bude dobre byvat a ze budeme spolu vyborne vychadzat.

chcem sa opytat. bol som si pozriet polozeny laminat a nasiel som si zle polozenu jednu listu.
kusok proste vycuhuje a ked do toho clovek par krat zakopne hned to bude mat odstiepene.
neviem, davali ste uz niekto niake reklamacie aj teraz? alebo to mam riesit az pri odovzdavani?

a este jedna vecinka.. myslim ze sa tu uz o tom nieco pisalo ale ako je to s internetom?
je tam nieco aspon predpripravene ze si uz len potom zavolam niakeho poskytovatela
kt mi bude najviac vyhovovat alebo ako to je?

dakujem
7. nov 2011 o 11:28  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
tajomajo
fotoportrét
fotoportrét
tajomajo
 ano aj mna by zaujmala ta markiza ci sa da potom namontovat na balkon.
som na vrchnom poschodi a moj balkon nema ziaden pristresok a v lete
by som si tam rad posedel pod niakou markizkou tedaj..
7. nov 2011 o 11:33  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
pinpo
Registroval sa 20. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 393 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
pinpo
 @tajomajo tak, cim skor reklamujes, tym skor ti to opravia a mozes skor byvat, nie?
7. nov 2011 o 11:53  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
pinpo
fotoportrét
fotoportrét
pinpo
 @all nevie niekto ako by som sa dostal ku nejakemu kusu parkiet "Eiche Champagner"?
potrebujeme podla toho doladit farbu kuchynskej linky
pripadne, nema niekto taky kus a uz ho nepotrebuje?
7. nov 2011 o 11:57  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
martina_la
Registrovala sa 3. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
martina_la
Registrovala sa 3. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 @amicenko zdravim, s priatelom sme Stiege2/7, rovnako sme sa vcera konecne nejakym zazrakom dostali do stiege1 a vyberali parkety emoticon ... chcem sa spytat, ci uz treba nahlasovat parkety a podlahu? a este prosim Ta, na parkety mas nejake nazvy alebo kody podla coho sa to nahlasuje?
7. nov 2011 o 12:40  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
amicenko
1
fotoportrét
fotoportrét
amicenko
1
 @martina_la Neuveris ale teraz presne riesim tento problem(a neviem to nikde najst). Chceme to vsetko nahlasit co najskor nech ich nedostavame do casovej tiesne. Rozmyslam, ze sa pojdeme previest jedneho pekneho dna do Pöttschingu za geppertkou. Osobne je velmi mila.
7. nov 2011 o 12:44  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
martina_la
fotoportrét
fotoportrét
martina_la
 @amicenko viem viem uz sme za nou boli aj my osobne este pred rozhodnutim ci bytik zoberieme... trosku sa nam tiez zacinaju kopit otazky na nu, len bohuzial nemame kvoli praci moc prilezitosti tam behat osobne... napriklad sprchovy kut (teda vanicku) si mame dat rovno nacenit u toho stavby veduceho, alebo treba pred tym zaslat na Doris tu ziadost? a rovnako ako parkety nevieme ani nazov resp. kod tej dlazby emoticon ... no nic skusime jej to spisat mailom pre zatial emoticon dakujem za odpoved
7. nov 2011 o 12:54  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
mareko4
4
Registroval sa 20. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 775 príspevkov a 4 albumy. Má 2 priateľov. Kittsee, Rakúsko.
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
fotoportrét
fotoportrét
mareko4
4
Registroval sa 20. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 775 príspevkov a 4 albumy. Má 2 priateľov. Kittsee, Rakúsko.
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
 @amicenko taky vylet by som hadam aj ja dal, tiez chcem zacat vybavovat tie vsetky veci okolo bytu kym je na to cas...
7. nov 2011 o 13:11  •  už býva v byte  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
slavkalala
3
  • Stavajú mi byt
    Rakúsko
fotoportrét
fotoportrét
slavkalala
3
  • Stavajú mi byt
    Rakúsko
 @martina_la @amicenko ahojte, tu sú vzory laminátu. malo by tam vidieť aj ich názvy. nás vyzvali listom, aby sme povedali, ktoré sme si vybrali. Ak ste ale druhá etapa, preverte si radšej, či máte rovnaké ako my v 1tke. ak nebude dobre vidieť tie fotky, pošlem vám to aj na email. príjemné vyberanie prajem emoticon
7. nov 2011 o 13:15  •  stavajú jej byt  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
dzaro
2
Registroval sa 5. novembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 306 príspevkov a 19 albumov. Má 4 priateľov. Ružinov, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
dzaro
2
Registroval sa 5. novembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 306 príspevkov a 19 albumov. Má 4 priateľov. Ružinov, okres Bratislava.
 @martina_la Všetky požiadavky mimo štandartu je treba písať alebo osobne riešiť vo firmách, čo to priamo robia v tvojom bytíku, v tomto ti Gepp nepomôže. myslím,že ked si podpisovala byt,tak si jej nahlasovala nadštandart, čo tam chceš mať inak ako ponúka družstvo a ona ti posielala zoznam firiem
7. nov 2011 o 13:20  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
ljboy
2
Registroval sa 18. mája 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 776 príspevkov. Má 5 priateľov.
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
fotoportrét
fotoportrét
ljboy
2
Registroval sa 18. mája 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 776 príspevkov. Má 5 priateľov.
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
 @slavkalala asi budes musiet dat fotky do albumu lebo priamo v prispevku sa zmensia a tym padom to nie je velmi citatelne
7. nov 2011 o 13:22  •  už býva v byte  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
dzaro
2
fotoportrét
fotoportrét
dzaro
2
 @ljboy @all ja ich mám v albume uložené a vzorky sú stále k nahliadnutiu v kittsee na námestí
7. nov 2011 o 13:25  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
ljboy
2
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
fotoportrét
fotoportrét
ljboy
2
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
 @dzaro, @martina_la ... nie tak celkom vo firmach, vsetko co si od firiem objednas ti musi odsuhlasit druzstvo, treba si pripravit formular pre sonderwunsch (dostali ste ho so zmluvou ale da sa aj pripravit z internetu http://www.ebsg.at/m_id/230/Sonderwunsch.htm), podpisat a poslat na drustvo, oni sa potom vyjadria ci s tym suhlasia alebo nie, pripadne ake dodatocne podmienky maju, ked mate kladnu odpoved od druzstva, tak potom treba kontaktovat firmu ktora sa o to stara, existuje zoznam vsetkych firiem, ten vam vie Geppert poslat mailom, ta firma vam potom posle ponuku a ak suhlasite tak ju podpisete a poslete firme
7. nov 2011 o 13:26  •  už býva v byte  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
dzaro
2
fotoportrét
fotoportrét
dzaro
2
 @ljboy to áno, na začiatku som vyplnil sonderwunsch a ebsg ho potvrdilo, ale časom sa nám rozsvietili aj iné veci a to sme už riešili priamo s firmami zo zoznamu od geppert, potom som jej už nepísal
7. nov 2011 o 13:31  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
amicenko
1
fotoportrét
fotoportrét
amicenko
1
 Ja som si vybral standard, takze to budem riesit priamo s EBSG. Teda dufam.
7. nov 2011 o 13:34  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
martina_la
fotoportrét
fotoportrét
martina_la
 dakujem za odpovede, aj za foto vzoriek @slavkalala , vedela som ze ste ich tu uz niekto uverejnovali ale nevedela som ich spatne najst...my sme tiez vyberali zo standardu...
7. nov 2011 o 13:47  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
amicenko
1
fotoportrét
fotoportrét
amicenko
1
 Ps vieze ze budeme mat kurenie z obnovitelnych zdrojov emoticon
http://www.ebsg.at/cms/user/news/Wohnzeit/Wohnzeit10Web.pdf
strana 6 sa pise o nas
7. nov 2011 o 13:51  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
dzaro
2
fotoportrét
fotoportrét
dzaro
2
 @amicenko ak máš štandard tak v podstate nemusíš nič riešiť, príde ti list od firmy wiedner, kde ťa vyzvú alebo napíš na mail Reinhardovi Laferlovi r.laferl@wiedner.at
7. nov 2011 o 14:03  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
amicenko
1
fotoportrét
fotoportrét
amicenko
1
 @dzaro Dakujem. Urcite im napiseme.
Pekne dakujem aj @slavkalala za ochotu a mail.
7. nov 2011 o 14:16  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
ljboy
2
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
fotoportrét
fotoportrét
ljboy
2
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
 @amicenko ano, a ked sa chces naucit po rakusky emoticon tak staci nalistovat stranu 13 emoticon
7. nov 2011 o 14:19  •  už býva v byte  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
carlo_conti
Registroval sa 7. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 5 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
carlo_conti
Registroval sa 7. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 5 príspevkov. Okres Bratislava.
 @all ahojte, nikde som sa este nedopatral aka je "standardna" vanicka pri sprchovom kute. v kutiku duse verim ze je to aspon 80x80 a ze to ma stvorcovy tvar! skuste ma uviest do reality... emoticon
7. nov 2011 o 14:27  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
kommo
Registroval sa 28. júla 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 89 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
kommo
Registroval sa 28. júla 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 89 príspevkov. Má 1 priateľa.
 @carlo_conti je stvorcova a ma 90 x 90
7. nov 2011 o 14:33  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
kommo
fotoportrét
fotoportrét
kommo
 @carlo_conti najdi si ju: Acrylbrausetasse-VENUS
7. nov 2011 o 14:34  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
carlo_conti
fotoportrét
fotoportrét
carlo_conti
 @kommo pokoj v dusi emoticon dakujem
7. nov 2011 o 15:02  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
dzaro
2
fotoportrét
fotoportrét
dzaro
2
 @amicenko slavkalala je moja milovaná žena,tá najlepšia na svete emoticon
7. nov 2011 o 17:07  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
bublifukk
1
Registroval sa 16. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 348 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
bublifukk
1
Registroval sa 16. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 348 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Bratislava.
 @carlo_conti ahoj,standard je taky aky si rozmerovo das.ja som si daval polkruh 80x80 a bola rovnaka cena ako 90x90 .
7. nov 2011 o 18:58  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
bublifukk
1
fotoportrét
fotoportrét
bublifukk
1
 all bude niekto taky dobry a prelozi to?
DIE GUTHABENSUMME KANN AUSSCHLIESSLICH IM WARENWERT INNERHALB VON 6 MONATEN AB GUTSCHRIFTSDATUM BEHOBEN WERDEN.DIE GUTSCHRIFT ERHALTEN SIE NACH ABRECHNUNG DER BAUSTELLE.
Dakujem
7. nov 2011 o 20:20  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.