Aká je kombinovaná myčka nádobí Candy TRIO 503 X/1?

23. nov 200840

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda s ní máte někdo zkušenost, případně co si o ni myslíte? Chtěla bych do kuchyně myčku, bohužel kuchyň je poměrně malá (paneláková klasika), kdybych se ji snažila narvat do linky, tak bych přišla o hodně úložného prostoru a také by se muselo řezat (kuchyň je dva roky stará 😐 , dělaná na míru - bohužel předchozí majitel s myčkou prostě nepočítal), Postavit myčku někde vedle linky by bylo asi dost náročný, možná i nemožný kvůli vodě a odpadům. No a tak jsem našla tohle. Je to sice dost drahé,ale pokud by to bylo šikovné asi bych nad tím uvažovala. Máte někdo zkušenost?
http://www.elektro-nakupy.cz/kat-kombinovana-mycka-nadobi-candy-trio-503-x-1

• Kdyby se jednalo o domácnost single, tak by taková myčka asi účel splnila. Já bych se ale za každou cenu snažila dát do kuchyně klasickou 60 cm myčku. Máme ji v panelákovém bytě. Rodičům jsme bohužel koupili 45 cm myčku a dodnes toho lituji, když jsme u nich. Jsou sice jen dva, ale stejně to nádobí myjí 2x denně. Když totiž opravdu poctivě vaříte, tak do té myčky dolů strčíte jen jeden hrnec, a to je dost málo. Něco jiného je, když v bytě bydlí jeden člověk a občas si v ní opláchne jen skleničky od šampáňa 🙂 .

• V diskusiach na nete som sa o tomto spotrebiči dočítala samé negatíva, vysoká kazovosť, spotrebič stále v servise, čo ma nakoniec u tejto značky absolútne neprekvapilo. Boli to príspevky ľudí, ktorí tento spotrebič vlastnia alebo ho vlastnia ich známi.
    Takže môj názor je nebrať.

• mila konja spotrebiče,ktoré su kombinovane su dosť kazive,radšej by som zvolila solo kusy,ktoré ked sa ti nahodou pokazia lahko odnesieš do opravy ako celý ten kus.Držím palce.

• tez jsem slysela jen spatny veci, osobne bych si to teda nikdy nekoupila, to radsi nakou mensi mycku samostatnou

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Papierom proti ohňu?
    Spoznajte najčastejšie chyby pri zatepľovaní fasády
    Izoláciu sokla netreba podceňovať. Vyhnite sa týmto chybám, aby ste ochránili základy domu, predišli plesniam a únikom tepla
    Archív článkov od partnerov