Výstava nábytku Nitra 2014 - kuchyne

Profilova fotka
mate niekto skusenosti s kuchynou od dankuchen nitra mali dobru ponuku cenovu alebo mam ostat pri decodome tiez maju teraz dobru cenovu ponuku mam taku dilemu ze vazne sa neviem rozhodnut musim sa zmestit do ceny max3000 eur rozmery kuchyne su 2,75mkrat 2.44m prosim dajte tipy lebo som uz z toho vyberania zufala vopred dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Urcite chod pre dankuchen, v dobrej akcii dorovnaju decodom ale dostanes ovela viac napriklad lak v cene folie.urcite si porovnaj kvalitu, je to neporovnatelne. Mam to doma uz ponad 3 roky absolutne bez problemov. Mam to od dankuchen poprad
Odpovedať
Tak sme zufale uz dve:) aj ja sa musim zmestit do tej sumy, popripade do nizsej,ale ja som sa rozhodla pre stolara .Neuvazovala si aj ty o tom?
Odpovedať
Kuchyň jsme si nakonec vybrala v Kika Windsor vešla jsem se s posuvy, košem, výklopnými skřínkami do 2 500eur rozměr 2,6 x 2,8 akce dovoz a montáž po 1euru.
Odpovedať
Urcite DanKuchen a o to lepsie, ze Nitra. My mame tiez od nich kuchynu, ktoru nam dodali 2 tyzdne dozadu. Je to naozaj kvalita. Obehala som vela kuchynskych studii, ale pomer kvalita a cena vyhrali DanKuchen. Cenovo nam ponukali vsade foliovane kuchyne (folia sa moze kedykolvek zacat odlepovat) za mozno o 100- 200 eur lacnejsiu nez u DanKuchen v Nitre kdezto o unich dostanete lakovanu v tej sume! Vrelo odporucam!
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem vam velmi krasne za reakcie vdaka vam som sa posunula dopredu s vojim vyberom poslala som do dankuchen rozmery viacmenej som teda rozhodnuta pre nich ozvem sa potom ako som dopadla s tou volbou
Odpovedať
@rebecca1805 @lenivica to ale mate celkom dost dobru cenu od nich, nam nacenili na 6000 eur :(
Odpovedať
Ale urcite ju máte rozmerovo väčšiu...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?