Vstavaná rúra Bosch Hba 43T350

Dobrý deň, prosím Vás vedeli by ste mi poradiť kde by mohol byť problém. Mám vstavanú ruru Bosch HBA 43T350 a včera som na nej prvýkrát piekla zemiaky ale bola som nepríjemne prekvapená lebo z rúry mi kvapkala voda do šuflíka pod ňou. Ako je to možné?skrinka je vyrobená ako má a vzadu je to otvorené aby vzduch mohol ísť hore ale mne to tieklo aj dolu a to nechápem ako je to možné je to nejaká závada alebo čo s tým?dakujem za radu
Odpovedať
Profilova fotka
Voda ? Z tych zemiakov sla voda? No sak daj na spodok rury plech...
Odpovedať
@madein1974 jej to tieklo asi z rury von do suflika. ale nechapem tiez. @betka81 myslim ze mam tu istu ruru no nikdy mi nic netieklo. ako ti mohla tiect voda? odkial? sak v rure voda nieje.
Odpovedať
no presne tak z rury von do suflika .....ale myslim si ze to bude asi tym ze som ich dala predvarene do studenej rury asi som ju mala predtym trosku nahriat a mozno by to nebol taky teplotny šok inak si to neviem vysvetlit hmmmm dneska som piekla chlieb a dala som cesto do vyhriatej rury a bolo sucho .... vodu myslim to co sa tam rosilo alebo ja neviem odkial sa tam nabrala lebo svagrina ma tu istu trubu a tiez take cosi sa jej este nestalo hmmm ja som proste kuchynsky antitalent mne sa asi prihodi aj to co sa normalne neprihodí :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Potrebujem poradit ci predny panel na tejto rure je tmave sklo alebo je to nepriehladne. Z obrazka to neviem posudit. Dakujem
Odpovedať
@metodej84 je tmavsie, ale priehladne. je do rury vidno ked sa pecie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@betka81 dobry den, mozem sa opytat ste spokojna s touto rurou?? popripade aku varnu dosku jmate, momentalne sa rozhodujem pre spotrebice bosh a z tejto ponuky si neviem vobec vybrat @manilla
Odpovedať
@fannyb dobrý večer, ano som spokojna som si zvykla na ňu a tieklo mi do nej preto lebo som tam dala teple zemiaky do studenej rury ked je rura vyhriata je to ok a krasne pecie a to peciem vela aj zakuskov a som spokojna a varnú dosku mám AEG HK634150XB lebo som chcela dve platne keramicke a dve indukčné lebo nie všetky hrnce mi indukcia berie a je to tiež super, prv robil aj bosch takúto kombinovanú dosku ale ked som hladala uz vraj to bol vybehovy typ a som tiež spokojná ak by vas zaujímali dalsie spotrebiče kludne sa pytajte chladničkus mrazničkou mam tiež BOSCH len neviem aky typ ale volne stojacu nie vstavanú.
Odpovedať
@fannyb ja som spokojna. varnu dosku mam tiez bosch, sklokeramiku plynovu. oznacenie uz neviem :-|
Odpovedať
ja mám tú istú rúru, no ešte som v nej nepiekla, dosku máme boshku indukciu a aj myčku bosh, manžel chcel všetko bosh, tak dúfam že bude všetko ok
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?