Vstavaná elektrická rúra Electrolux Eob 53102 X - porucha

2. feb 201420

Rúra má síce už 6 rokov ale keďže moc nepečiem je len príležitostne využívaná. Posledný týždeň mi robí nasledovné: z ničoho nič sa vynuluje čas (bez výpadku prúdu) na displeji bliká 12:00 a celá rúra akoby vrčí, brní.. Neviete čo by to mohlo byť? Prosím poraďte ak je tu nejaký servisák alebo človek čo s tým má skusenosť, skúšala som aj googliť. 😢 😢 😢 Som z toho trochu smutná nakoľko kupujem novu mikrovlnku aj varnu dosku a všetko som ladila k rúre do čierna a rovnakého designu..porazí ma ak budem potrebovať novú rúru 😦 😦 😦

• @pejka  Ahoj, my máme takú istú, sice teraz bude mať 2 roky.

Skúste taký postup:
    1. Je dobre zasunutá koncovka prívodnej šnury do zásuvky?
    2. Neni poškodená zásuvka - neni svarbená do čierna zásuvka pri dierkach? Problém môže byť aj v zásuvke, ak je niektorý kábel uvolnení pri kontaktoch - ale nech to skontroluje nejaký odborník!!!
    3. Nie je kábel niekde prelomený, poškodený, popr. prehryznutý?
    4. Ak nie, tak treba vybrať celú rúru zo skrinky, odobrať zadný kryt a skontrolovať svorky či sa náhodou neuvolnila skrutka na svorkovnici.
    5. Ak aj tam je všetko OK, potom už len servisák pomôže 😐 .

• @zolllee ďakujem, budem musiet zavolat servisaka
    aj tak lebo sama ju neviem vybrat ani
    skontrolovat bude
    to chcuet ruku chlapa 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Eshop svietidiel od svetových výrobcov. V ponuke nájdete dizajnové kúsky a tiež cenovo dostupné riešenia pre tradičné či moderné bývanie budúcnosti.
    DEKORIA
    Poprad
    Textílie na mieru priamo cez e-shop. Zariaďte si celý domov pohodlne od počítača, za skvelé ceny!Závesy a rímske rolety na mieru.
    Obrazy, fototapety, šablóny, nálepky, rámiky, farby.
    www.decotrend.sk
    www.tapetymix.sk
    Články od našich partnerov
    Podlahové, stenové a stropné vykurovanie a chladenie Gabotherm®
    Produkty pre fasády JUBIZOL – riešenia s odporúčaním.
    Kúpeľňu „zaveste na stenu“ a starosti s údržbou na klinec
    Archív článkov od partnerov