Vstavaná elektrická rúra Electrolux Eob 53102 X - porucha

Profilova fotka
Rúra má síce už 6 rokov ale keďže moc nepečiem je len príležitostne využívaná. Posledný týždeň mi robí nasledovné: z ničoho nič sa vynuluje čas (bez výpadku prúdu) na displeji bliká 12:00 a celá rúra akoby vrčí, brní.. Neviete čo by to mohlo byť? Prosím poraďte ak je tu nejaký servisák alebo človek čo s tým má skusenosť, skúšala som aj googliť. ;-( ;-( ;-( Som z toho trochu smutná nakoľko kupujem novu mikrovlnku aj varnu dosku a všetko som ladila k rúre do čierna a rovnakého designu..porazí ma ak budem potrebovať novú rúru 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@pejka Ahoj, my máme takú istú, sice teraz bude mať 2 roky. Skúste taký postup: 1. Je dobre zasunutá koncovka prívodnej šnury do zásuvky? 2. Neni poškodená zásuvka - neni svarbená do čierna zásuvka pri dierkach? Problém môže byť aj v zásuvke, ak je niektorý kábel uvolnení pri kontaktoch - ale nech to skontroluje nejaký odborník!!! 3. Nie je kábel niekde prelomený, poškodený, popr. prehryznutý? 4. Ak nie, tak treba vybrať celú rúru zo skrinky, odobrať zadný kryt a skontrolovať svorky či sa náhodou neuvolnila skrutka na svorkovnici. 5. Ak aj tam je všetko OK, potom už len servisák pomôže :-| .
Odpovedať
Profilova fotka
@zolllee ďakujem, budem musiet zavolat servisaka aj tak lebo sama ju neviem vybrat ani skontrolovat bude to chcuet ruku chlapa :D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?