Menu Forum

Vstavaná elektrická rúra Electrolux Eob 53102 X - porucha

2. feb 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
pejka
Registrovala sa 5. februára 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Nitra.
  • Prestavujem byt
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
pejka
Registrovala sa 5. februára 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Nitra.
  • Prestavujem byt
    okres Nitra
 Rúra má síce už 6 rokov ale keďže moc nepečiem je len príležitostne využívaná. Posledný týždeň mi robí nasledovné: z ničoho nič sa vynuluje čas (bez výpadku prúdu) na displeji bliká 12:00 a celá rúra akoby vrčí, brní.. Neviete čo by to mohlo byť? Prosím poraďte ak je tu nejaký servisák alebo človek čo s tým má skusenosť, skúšala som aj googliť. emoticon emoticon emoticon Som z toho trochu smutná nakoľko kupujem novu mikrovlnku aj varnu dosku a všetko som ladila k rúre do čierna a rovnakého designu..porazí ma ak budem potrebovať novú rúru emoticon emoticon emoticon
30. jan 2014 o 21:27  •  prestavuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zolllee
5
Registroval sa 9. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 76 príspevkov. Má 6 priateľov. Moldava n/B, okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
zolllee
5
Registroval sa 9. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 76 príspevkov. Má 6 priateľov. Moldava n/B, okres Košice.
 @pejka Ahoj, my máme takú istú, sice teraz bude mať 2 roky.

Skúste taký postup:
1. Je dobre zasunutá koncovka prívodnej šnury do zásuvky?
2. Neni poškodená zásuvka - neni svarbená do čierna zásuvka pri dierkach? Problém môže byť aj v zásuvke, ak je niektorý kábel uvolnení pri kontaktoch - ale nech to skontroluje nejaký odborník!!!
3. Nie je kábel niekde prelomený, poškodený, popr. prehryznutý?
4. Ak nie, tak treba vybrať celú rúru zo skrinky, odobrať zadný kryt a skontrolovať svorky či sa náhodou neuvolnila skrutka na svorkovnici.
5. Ak aj tam je všetko OK, potom už len servisák pomôže emoticon .
31. jan 2014 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pejka
  • Prestavujem byt
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
pejka
  • Prestavujem byt
    okres Nitra
 @zolllee ďakujem, budem musiet zavolat servisaka
aj tak lebo sama ju neviem vybrat ani
skontrolovat bude
to chcuet ruku chlapa :D
2. feb 2014 o 19:23  •  prestavuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to