Varná doska Whirlpool ACM 808 BA/S a rúra Whirlpool AKP 288 JA recenzia

Profilova fotka
Uvažujeme nad kúpou týchto dvoch spotrebičov Varná doska Whirlpool ACM 808 BA/S a rúra Whirlpool AKP 288 JA. Chcela by som vedieť či máte niekto tieto spotrebiče dlhšie ako rok a ako ste spokojní, či nie sú kazové..... Ďakujem.
Odpovedať
Aj ja uvažujem nad kúpou tejto varnej dosky, ale tiež by som chcela referencie od niekoho kto už má s ňou skúsenosti.
Odpovedať
mám túto varnú dosku, som maximálne spokojná, v skutočnosti je inej farby ako na obrázku, ale nevidno ne nej žiadne capky. všetko funguje bez problémov.
Odpovedať
@adul23 ta indukcia ma neprakticke ovladanie http://www.modrastrecha.sk/forum/kuch...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@adul23 @brsla @eva8363 Kupili ste ju? Aka je? My o nej teraz uvazujeme. Jedina, ktora sa nam farebne hodi na na prac. dosku :)
Odpovedať
Nakoniec sme kupili bielu indukcnu electrolux ehi6540fwp, tiez ma aj rozsirenu varnu plochu-dizajnovo je velmi podobna whirlpoolke.Pouzivame ju 3mesiace a som spokojna..rychly ohrev-oproti elektrickej var.doske a ked zo zaciatku /vzhladom na rychlost zovretia :-) /nieco ukypelo tak udrzba bezproblemova.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?