Varná doska Whirlpool ACM 808 BA/S a rúra Whirlpool AKP 288 JA recenzia

12. mar 201650

Uvažujeme nad kúpou týchto dvoch spotrebičov Varná doska Whirlpool ACM 808 BA/S a rúra Whirlpool AKP 288 JA. Chcela by som vedieť či máte niekto tieto spotrebiče dlhšie ako rok a ako ste spokojní, či nie sú kazové..... Ďakujem.

• Aj ja uvažujem nad kúpou tejto varnej dosky, ale tiež by som chcela referencie od niekoho kto už má s ňou skúsenosti.

• mám túto varnú dosku, som maximálne spokojná, v skutočnosti je inej farby ako na obrázku, ale nevidno ne nej žiadne capky. všetko funguje bez problémov.

• Sponzor fóra
  • @adul23 @brsla @eva8363  Kupili ste ju? Aka je? My o nej teraz uvazujeme. Jedina, ktora sa nam farebne hodi na na prac. dosku 🙂

• Nakoniec sme kupili bielu indukcnu electrolux ehi6540fwp, tiez ma aj rozsirenu varnu plochu-dizajnovo je velmi podobna whirlpoolke.Pouzivame ju 3mesiace a som spokojna..rychly ohrev-oproti elektrickej var.doske a ked zo zaciatku /vzhladom na rychlost zovretia 🙂 /nieco ukypelo tak udrzba bezproblemova.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame služby pre harmonizáciu priestorov. Tvorbu dekorácií, maľovanie obrazov na mieru a stien špeciálnou technikou.
    Poradenstvo, návrh a predaj moderného osvetlenia s využitím progresívnej LED technológie s možnosťou finálnej realizácie.

Ponúkame: moderné barové stoličky, exkluzívne kreslá, ktoré krásne ukážu v každom modernom interiéry.
    Články od našich partnerov
    Ukážte vašu záhradu v dobrom svetle
    Tehly HELUZ FAMILY 2in1 predbehli dobu a normy
    Nebojte sa veľkého formátu!
    Archív článkov od partnerov