Umývačku riadu Whirlpool Adg 6240 Fd

Ma niekto umyvacku riadu WHIRLPOOL ADG 6240 FD ako ste s nou spokojní ?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali whirlpool ale nie tento typ a stale sa kazila..... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
my ju mame, ale spustime ju az buduci tyzden, ale snad bude ok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som ju chcela, tiez by ma zaujimalo, ci je s nou niekto spokojny :-)
Odpovedať
aj my ju chceme kupit...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ja som ju uz kupila, vcera prvy raz spustila a zatial dost dobre by som povedala az na nejake kvapky vody zaschnute, ale to bude asi nedostatkom lestidla...inak zatial super....je ticha.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@spagetka1812 mohli by ste mi napisat co vam na nej vadi alebo ake ma chybicky,chceme ju kupit ale potrebujem o nej vediet viac. vyuzivate vsetky programi je ich tam myslim 10.trvaju dlho kazdy jeden. napiste mi prosim nieco onej ktory program na co vyuzivate je ozaj ta spotreba 6l. som umyvacku este v zivote nemala preto tolko otazok, dakujem moc za odpoved
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 rokoch
Dobrý deň. Mám umývačku riadu whirlpool adg 698 fd a zostal zaseknutý program a nejde spustit a ani nereaguje. Vie mi niekdo poradiť ? Ďakujem Milan
Odpovedať
@milanmt
Odpovedať
@foobar 🙂 samozrejme 🙂
Odpovedať
Ale tak ze naozaj? Vytiahnut zo zasuvky, nechat par minut, zapojit naspat? Cudujem sa ze si to pamata program v takom pripade.
Odpovedať
@foobar Bola odpojená aj niekoľko dní a nepomohlo, aj prepojovacie kable medzi ovl.panelom a programatorom su ok.
Odpovedať
tak ked toto nezabralo, tak potom jedine asi nejakeho servisaka k tomu zavolat. neviem, ci si trufas sam nejak do toho zasahovat, osobne by som to neriskoval.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?