Umývačka Beko

https://www.datart.sk/umyvacka-riadu-... Máte niekto tuto umývačku? Ste spokojní?
Odpovedať
@tabitka337 moji svokrovci kupovali asi tri roky dozadu Beko umyvacku. akoze funguje vsetko ako ma, jedine co by som jej vytkla, tak je to, ze je hlucnejsia. ked zacne umyvat a ta voda strieka hore dole, tak je to proste dost pocut. ale umyt umyje pekne, nemali ziadne problemy s nou za ten cas.
Odpovedať
Mame podobnu beko, trošku starši model, v pohode umyva, ale len na najdlhšom programe. Na ostatných to len tak CBA umytie... A už sa nam na nej aj pokazil motor, takže sme menili motor za 96€, ale odvtedy bez problemov
Odpovedať
Profilova fotka
Vo všeobecnosti to nie je zlá značka. Mali sme napríklad kedysi práčku a fungovala roky, no tiež bola hlučnejšia, ale fungovala
Odpovedať
@placika @arcticcode @gastan11 Ďakujem za príspevky.. hľadala som lacnejšiu variantu ale všetci mi napriek vyššej cene odporúčajú Bosch, tak asi vyberieme odtiaľ..
Odpovedať
4 roky bez problemu
Odpovedať
Turecký šrot. Ale moc nieje z čoho už vyberať.
Odpovedať
máme Beko, používame 3 roky, na eko programe - 58 min, umýva úplne v pohode. Dlhý program som použila si 2x.
Odpovedať
@tabitka337 keby si mám vybrať medzi Beko a Bosch, tak beriem Bosch. Záleží aj od toho, koľko ste ochotní dať za tú umývačku a čo od nej očakávate. Ono umyť, umyje každá, potom si už len sleduješ teda tú hlučnosť, programy, také drobnosti, ako či sa ti majú dvierka otvárať po umytí a podobne.
Odpovedať
za mna takisto jednoznacne Bosch. dobra skusenost, mame aj pracku tej znacky, nemozem jedine zle slovo povedat.
Odpovedať
Beko umyvacka, teraz odisla po asi 3 rokoch, kupili sme zase beko - netreba nam siemens, bosch etc. za 800EUR aby sme ju po 3 rokoch tak isto vymenili 🙂 Stala okolo 300EUR. A nie, neverim ze Bosch, Siemens vydrzi dlhsie - mal som teraz Samsung pracku a odisla presne po 2 rokoch a 2 mesiacoch. Kvalitka 🙂
Odpovedať
@fragmo @embeck @marekjahoda vďaka za skúsenosti, vyberieme teda Bosch, našla som aj za 500, čiže taká dražoba že 800 to by som isto za to nedala.
Odpovedať
@tabitka337 tak to cena ešte dosť v pohode by som povedal. už ste ju teda aj kúpili predpokladám, ktorú presnejšie, ak to nie je tajomstvo?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Boschky su fajn, mali sme od nich uz viacero produktov a za mna mozem povedat s cistym svedomim, ze by som si pokojne kupil od nich znova. kvalitovo nesklamali ani raz, cenovo takisto ok.
Odpovedať
Profilova fotka
@ernesti4 ono je to taka znacka, na ktoru sa da spolahnut by som povedal. ze ozaj nemusis snorit a dufat, ze utrafis ako je to pri niektorych inych, kde mas mensiu istotu. ako aj spominana znacka v nazve, nie je vyslovene zla, ale tak su aj lepsie.
Odpovedať
Profilova fotka
beko sme mali volakedy, ale vymenili sme ju za bosch🙂 co sa tyka kvality, tak prva verzia nas trosicku sklamala, nakolko nevydrzala az tak dlho, ako by sa na umyvacku riadu patrilo🙂 boschka zatial ok.
Odpovedať
@fragmo no práveze ešte sme nekúpili.. 🤭 ja som tak dosť v predstihu pozerala že čo všetko treba, až vieme koľko odložiť. A pozerám zatiaľ túto https://www.datart.sk/umyvacka-riadu-... Je ešte jedna Bosch za 500 ale tam nieje to automatické otváranie dvierok..a to že je výhoda 😉
Odpovedať
moji rodicia maju tiez beko ako nie presne takuto istu - trocha starsi model, no zatial s nou nemali ziadny problem
Odpovedať
Profilova fotka
celkovo dobrá umývačka riadu, ak sa pozriete na funkcie. Spotreba energie 77 kWh na 100 cyklov. nie je to pre mňa zlé
Odpovedať
@samskia súhlasím, aj my sme mali Beko a čo sa kvality týka, tak všetko fajn🙂 vydržala dlho, nekazila sa ani nič, takže by som sa vôbec nebála ísť do tejto značky.
Odpovedať
nam sa osvedcila boschka🙂 povedala by som, ze zatial asi najlepsia aku sme mali, uz treti rok sluzi bez nejakeho problemu.
Odpovedať
Profilova fotka
momentálne tiež zvažujem Beko, ale popravde, moc som sa do tejto značky nehrnul, neviem. a hlavne nikto na okolí s touto značkou moc skúseností nemá, takže som bol tak trochu aj na vážkach.
Odpovedať
@vrbo_m vidis a u nas praveze aj ma, ale aj tak som ju nechcel 😄 ked uz si raz na nieco nauceny, tak proste zrazu nepresedlas na nieco ine, aj ked ti to okoli radi a odporuca.
Odpovedať
@vrbo_m mame v rodine roky asi 10 ks od tejto znacky a ok. No, tu sa vcera riesila zhoreta umyvacka…
Odpovedať
Profilova fotka
Mal som vtavanú Beko umr, lebo ma obchodník odhovoril od Siemensu a Boschu, lebo vraj je taká dobrá a navyše má 5 ročnú záruku. Nechal som sa nalomiť. Po namontovaní som ju vyskúšal, bola strašne hlučná, že večer sa nemohla zapnúť, lebo išla jak lokomotíva. Po mesiaci na displeji vynechávali niektoré časti číslic. Navyše sa predlžená záruka ani nedala aktivovať, lebo bol nejaký vadný kód. Začiatkom roka som sa na****al, kúpil som Boschku a to je ako nebo a zem. Skoro ju ani nepočuť že ide a to umývanie je hodne kvalitnejšie. To je môj osobný názor, nemusí so mnou každý súhlasiť.
Odpovedať
Profilova fotka
@vrbo_m precitaj, podumaj https://www.modrastrecha.sk/forum/kuc... Kazda znacka vie vyrobit crep. Zhoriet moze vsetko. Len pri vyrobkoch, kde ide dokopy voda a elektrina (ako UMR, pracka a pod) je to vzdy o tom, co si vyberies. Ci kvalitu umyvania, ticho, susenie (zeolith) alebo nizsiu cenu za cenu zvysenej hlucnosti, mensej kvality umyvania atd...
Odpovedať
@obonka a ktory máte typ?
Odpovedať
@prirodokochac od Bosch a Siemens ťa odhovoril z akého dôvodu? práveže podľa mojej skúsenosti sú to dobré a spoľahlivé značky.
Odpovedať
Profilova fotka
5 rokov záruky mi zase nepríde až tak dlho. ale tak pokaziť sa môže po ruku aj po dvoch, takže asi je to ok.
Odpovedať
Profilova fotka
@janula_be Však práve... Podla mna to bol obchodný ťah, pretože ich nemali skladom, ale to nešťastné Beko mali. Aj ked som zdôrazňoval, že to nepotrebujem okamžite, no tolko ma lámali, že som im uveril (ja sprostý) že ich najvyššia rada sa vyrovná kvalitou Boschu. Už keď som si to montoval, som akosi tušil, že to nebude to naj, čo som chcel. Ako stolár ich totiž montujem do skoro každej linky, ktorú skladám.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?