Umiestnenie stola v kuchyni s obývačkou 15m2

Mohli by ste mi prosím Vás pomôcť akoby som to vedela umiestniť stôl ako vidím viem dať len na stenu zatiaľ Ďakujem za každú radu poprípade nákres.
Odpovedať
1
2
@martinunuska21 Treba dať pôdorys. My nemáme absolútne žiadnu predstavu, ako vyzerá tá kuchyňa. Ale 15 m2 na kuchyňu spojenú s obývačkou je žalostne málo.
Odpovedať
@martinunuska21 daj nejake fotky, podorys, aby sme ti mohli poradit...
Odpovedať
@martinunuska21 15m2 je málo i na kuchyňu z jedálňou, to som mal niekedy v garsonke ozaj len na prespatie
Odpovedať
@martinunuska21 fuuu, tak to je dosť málo. Myslím, že fakt budeš musieť ten stôl len tak poriešiť. Ale daj pôdorys, možno sa tam bude dať niečo vyspekulovať.
Odpovedať
Ake je rozlozenie? Aky je podorys? Aspon nieco aby sme mali lepsiu predstavu, aby sme ti mohli poradit?
Odpovedať
Pridavam foto
Odpovedať
dajte stol pod okno, vacsi gauc a linku do L
Odpovedať
@martinunuska21... Otoč stol vodorovne prip.gulaty oproti.. .
Odpovedať
Neviem nad akym velkym stolom, gaucom a medzerami medzi nabytkom uvazujete, ale obavam sa, ze nakres nemate v spravnej mierke a to co ste si na pravu stenu naplanovali sa tam rozumne nezmesti. Priklanam sa k nazoru igor256, stol skusit dat na protilahlu stenu. My sme mali na starom byte kuchyno-obyvacku 20m2 (4x5m), navyse len s jednymi dverami a bolo to uplne na knap a od komfortnej miestnosti to malo daleko - hlavne tych 5m bolo zalostne malo. U nas vznikla miestnost spojenim dvoch uzkych, stalo to kopec penazi a nakoniec to aj tak bolo zle. Preto ak aj vy budete mat s realizaciou vyssie naklady, poriadne si to rozmyslite. Vystrihnite si nabytok z kartonu a skuste sa potom v tej miestnosti pohybovat, pretoze sebelepsi nakres ma od reality velmi daleko.
Odpovedať
@martinunuska21 musite mat bezpodmienecne stol? ja mam 25m2 kuchynoobyvacku, stol nemam, len sedenie vramci kuchynskeho pultu a je to akurat, ziadna preplacana miestnost a da sa tam pohybovat, aj cvicit :-) neviem si predstavit mat to o 10m2 mensie a este aj so stolom...
Odpovedať
hmmm tiez ma napadlo, ze by sa to dalo skor vyriesit nejakym pultikom. stol by sa sem asi ani nezmestil, je to dost malo na to, aby tam clovek vsetko popratal
Odpovedať
Stol isto vyhodit a spravit taky mensi pult. Aj tak tam nepomestis neviem kolko ludi, takze v ramci moznosti, by ti to ako sedenie mohlo aj vystacit
Odpovedať
Článok sa načítava...
@martinunuska21 a co tak dat kuchynsku linku po celej dlzke a investovat do “zabudovaneho” stola ktory sa z linky vytiahne iba ked ho budete potrebovat? Potrebujete stol so 4 stolickami?
Odpovedať
@martininuska21 nieco na tento styl https://www.youtube.com/watch?v=OzH9E... podla mna by ti to sikovny stolar vedel urobit
Odpovedať
@martinunuska21 kolko mas dvere od steny? Kolko clenna domacnost musi tam fungovat? Co viac preferujes vacsiu linku alebo vacsi gauc?
Odpovedať
Profilova fotka
@ajana1 zaujímavé riešenie práve vhodné pre niečo také ako žiadateľka potrebuje, len isto to nebude lacná záležitosť takže to bude aj otázka peňazí
Odpovedať
@ajana1 Otázne je, čo by takéto prevedenie stálo a aké je to, čo sa týka životnosti. Či to má zmysel, či to nie je len nejaký trendy výstrelok.
Odpovedať
@martinunuska21 taky nastrel to co by sa s tym priestorom dalo urobit. Ale neviem nakolko to je zrealizovatelne lebo neviem dalsie info ako kde mas odpad, kde presne mas dvere.... Urcite je to priestor o velkych kompromisoch a mozno aj o vacsej investicii a ci to vobec stoji za to
Odpovedať
@wivik dakujem za navrh tam kde ste nacrtli stol je odpad na tej strane tam by mala ísť kuchynská linka..Vedeli by ste mi povedať kde by som si poprípade spravila taký návrh Ďakujem za pomoc
Odpovedať
@wivik
Odpovedať
@martinunuska21 to mam stiahnutu taku jednoduchu aplikaciu v mobile floor plan creator. Je zadarmo ale ked chces vystup z nej tak si musis priplatit myslim 4€. Ale existuje plno lepsich online programov cez pocitac. Ja som napr kreslila v homestyler.com ked si das hladat ten nazov v starsich temach som aj ja viac k tomu programu pisala
Odpovedať
@martinunuska21 este mi napadla taka vec ze urobit dve urovne a hore vytvorit priestor na sedenie a telku. Ale zavisi ako vysoko mas strop a tiez to uz financne bude niekde inde. Skus pohlad inspiracie na pintereste nieco v zmysle ze maly priestor kuchyna obyvacka. Co je z druhej strany kupelne? Nevies na to vyuzit inu izbu?
Odpovedať
Takto to je realne dalej uz len spalna bude je to maly domcek
Odpovedať
@wivik
Odpovedať
@martinunuska21 a domcek ma pivnicu?
Odpovedať
@wivik nie nema
Odpovedať
Normalne by som spravila kuchynu do G a z pulta, ostrova spravila aj stol, lebo podla mna na samostatny stol tu teda moc miesta nemas a takto by si zabila dve muchy jednou ranou
Odpovedať
@zazzina neviem si do toho priestoru predstavit kychynu G a k tomu gauc a telku. Ale skus to nakreslit mozno to inak myslis ako ja
Odpovedať
@martinunuska21 aka je vyska stropu? A este som si vsimla tie okienka. Planujete ich zvacsit? Pridu mi dost malicke
Odpovedať
@wivik strop 2,4m a ano okna budu take male su tam dve moc dakujem
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?