Stropný digestor + varná doska

Prajem pekný deň, Má niekto skúsenosť, prípadne má doma jeden z týchto stropných digestorov: Airforce F207 TLC 90 WH alebo Airforce Gabrielle TLC 100 X/V ? Chceme ho aj prepojiť s varnou doskou tej istej značky, takže ak by niekto niekto mal aj tú, tak by to bolo ešte lepšie. Zaujímalo by nás či stojí za tie peniaze, aká je hlučnosť a funkčnosť. ďakujem pekne za každú radu 😉
Odpovedať
Tiez po nom pozerame som zvedavý ci sa niekto najde 🙂
Odpovedať
@unripko teraz keď sú všetky obchody zatvorené, tak sa nedá ani vybehnúť ho pozrieť, prípadne poskúšať....tak dúfam, že sa niekto nájde čo nám poradí 🙂
Odpovedať
tak tento vyzera fakt dobre koľko stoji henten model?
Odpovedať
@niki266 cena týchto medzi kt. sa rozhodujeme je od 970 € - 1 170 €
Odpovedať
@barbor14 no to je dost ale zase bude to na dlhu dobu tak ist do kvality
Odpovedať
Ja mam nieco velmi podobne, Faber High-light WH A 91. Digestor je fajn, ale hlucnost ocakavajte vyzsiu. Pokial mate moznost tak by som silne zvazoval moznost umiestnit motor mimo dom.
Odpovedať
Taktiez napr siemens je tichsi (ale o nejakych 10 cm hlbsi), ja som bol limitovany vyskou / hlbkou podhladu do ktoreho sa to muselo zmestit.
Odpovedať
Vyzera velmi dobre no ta cena az tak moc zas nie 🙂
Odpovedať
@e1ement môžem sa Vás spýtať na funkčnosť, či paru vysaje tak ako má, či náhodou neuteká do priestoru para. A ešte ma zaujíma hlučnosť, neviem či máte kuchyňu prepojenú s obývačkou, ak áno či vyrušuje alebo nie. Veľmi ťažko sa nám je teraz rozhodovať, kedže sa nedá ísť pozrieť do obchodu 😒 a nikto v našom okolí takýto digestor nemá 🤔 . ďakujem pekne za radu
Odpovedať
viem odporucit na priestorove digestory, vela skusenosti. vidim co chcete urobyt. za 1. potrebujete priestor kde to chcete umiestnit. pozor. opproti dveram, schodisko. terasa, bazen , a ine
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?