stolicka

5. máj 2021260

Prosím má niekto tieto stoličky? Píšu že majú 23,5 kg to fakt tak veľa ? Veď to keď mám vysávať tak to si pekne človek zacviči

• @pirhina  to asi bude nejaky zmatok v jednotkach. Presne dnes som pozerala na moebelixe jednu skrinku a tam v rozmeroch uvadzali 250 ml 😬
    2,3 kg by bolo malo ak sa im desatinna ciarka posunula, ani 23 libier mi tam nesedi 😛 ak by sa im zamiesali centimetre, tiez to nedava zmysel...
    Nemaju ju v inej farbe uvedenu so spravnou vahou?

• @zita19  no kukla som a všade 23 kg skúsim tam zavolať som zvedavá .Má nostnost až 140 kg čo je tiež dosť ale 23 kg stoličku si neviem predstaviť 😛

• @pirhina  ja som si to pohladala, tak pisu tam aj kov, zelezo. To by musela mat riadne tie zelezne nohy. Na Cinu to vyzera az privelmi "solidny" nabytok

• Sponzor fóra
  • V jisku skoro taká istá a váha 6 kg

• @pirhina  to je trosku vela na stolicku nie? ved moja dvera ma 25 kil 😃

• Odkadial je ta stolicka? Vyzera dobre

• to nemoze byt spravna vaha, isto nejaky preklep...skus im tam ked tak napisat a informovat sa..

• @pirhina  zabudli napisat, ze fitko k stolicke zadarmo 😃 😃 hehe.. trosku sranda ale musi to byt isto preklep..

• Možno všetky stoličky dokopy. Ak sa predávajú po 4 kusy.

• Ja ju mám a teda 23kg podľa mna neváži 😅 je to normálna stolička.

• @alenaf34  skus ju odvazit, len pre tu srandu. Dik

• uz som videl vsetko, ale aby niekto vazil stolicku, ma dostalo 😃 😃 😃

• @zita19  žiaľ, ešte je len uskladnená, pôjde do nového, takže keď budeme bývať, odvážim. Ale určite neváži 23 kíl, tak 3 možno max.

• @keslak  a preco nie? Vsak ked je vaha stolicky temou dna, tak ju odvazime aby sme mali objektivnu informaciu. Ked sa ti stolicka na osobnu ani kuchysku vahu nezmesti, my sikovne pozname sposob ako zistit jej vahu 😉

• @zita19  tak volala som do mebelixu tak ozaj váži 23 kg

• Sponzor fóra
  • @alenaf34  máš ju s mebelixu? Či s jisku?lebo tá s jisku má 7 kg tá s mebelixu má 23

• @pirhina  neverim, ze ju zvazili. Stryko pozrel do systemu a precital ti to co tam nasiel. Teda tu blbost co tam maju nahratu. A este pri tom prevracal oci, ze co za sprostost riesis 😃

• @wavrinecova12  ..dvera má 25kg si to zmerala?? 😉

• @zita19  no tiež mám ten pocit že ťukol do počítača a prečítal to čo ja 😛

• @pirhina  isto len posunuli desatinnú čiarku, táto stolička nemôže byť taká ťažká, tieto sú väčšinou ľahučké 🙂

• Neverím tomu aby reálne tak vážila, veď to by už čo bolo 😃 To musí byť preklep 🙂

• @staliana  mám ju z Moebelixu a schválne som si ju dala odvážiť. Mám ju dokonca s kovovými nohami, nie s drevenými ani plastovými a neváži ani 3kg (úplne presne sa to nedá odvážiť na domácej váhe). Predáva sa po 1ks, čiže skôr si myslím, že im tam chýba desatinná čiarka. @zita19

• @alenaf34  to sú kovové nohy tam to píšu v popise ďakujem za námahu veď mi to nešlo do hlavy ale sila že aj na telefóne keď tam človek zavolá tak podajú zlú informáciu ja mám mebelix tak som chcela vedieť či sa mi tam oplatí trepať

• Ja som to ani nepozerala, proste som objednala a hotovo. Nemyslím si, že v takýchto predajniach vedia nejako špeciálne informovať. Majú kopu tovaru, poväčšine nemajú o tom ani páru, čo predávajú. Takže smelo kúpiť, sú úplne normálne ako hocaké iné stoličky.

• @alenaf34  no ja som sa na to zamerala lebo teraz mám ťažké stoličky takže môj prvý parameter je aby boli ľahšie

• @pirhina  tak ale 23 kíl, toľko váži veľký spotrebič, nie stolička. Je to jasný preklep.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Je krásne byť doma! ♥ Bývanie, stavba, rekonštrukcia, záhrada a ešte niečo navyše... 🙂 Navštívte náš web a inšpirujte sa!
    DEKORIA
    Poprad
    Textílie na mieru priamo cez e-shop. Zariaďte si celý domov pohodlne od počítača, za skvelé ceny!Závesy a rímske rolety na mieru.
    Kreatívna tvorba nápisov a dekorácií.
    Výroba: pečiatky, reklamné logá, drevené výrobky.
    Články od našich partnerov
    Betónové tvárnice pre stavbu vašich snov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Archív článkov od partnerov