Stilo 3i

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Rozhodli sme sa pre domček Stilo 3i. Potrebovala by som nejakú inšpiraciu ohľadom kuchyne ☺ ukazete ake kuchyne ste si vybrali?
Odpovedať
Kuk, ahojte, ahoj franci, tak ako? Niečo sa pohlo? U mňa nie, aj keď už sľubovali. 😕 😶 😠 😢
Odpovedať
@lucy_xx ahoj. Zatiaľ čakáme. Dnes som zaniesla záložné zmluvy na kataster. Takže už len čakať na banku a potom zase čakať na finalizatora.
Odpovedať
@franci197 Awoj franci, tak to už snáď bude. Teším sa s Tebou a očakávam foťečky a samé pozitívne správy. Teším, teším. 😀 Ja zatiaľ nemám čo poslať. 😞 😢 😞 😢
Odpovedať
Kuk, stále nič nové? 🤔
Odpovedať
@lucy_xx ahoj. Už sa pomaličky rozbiehame. Zajtra by mal prísť elektrikár, potom v pondelok už nastúpi práca vnútri. Tak uvidíme ako to bude. A ty nemáš ešte nič nové?
Odpovedať
Ahoj franci, teším s s Tebou. U mňa zatiaľ nič nové 😥. Pred pár týždňami mi volali, že do dvoch týždňov začnú s platňou, ale trd. 😒 Už je koniec augusta, a .... . Už aj pozemok mi opäť zarástol burinou, niet kedy ísť pokosiť. Snáď sa tam dostanem v pondelok, lebo des a hrúza. Strunovu mi vytrhavalo, zháňam poriadny krovinorez, ale známy má čas najbližšie najskôr v pondelok. Jediné čo mi dochádza sú emaily, že aký materiál bol dodaný. 😡 To vieš, nemajú čas, keď stavajú domy do TV relácie. Keď budem mať niečo nové, hneď Ti dám vedieť, zatiaľ sa teším aspoň s Tebou, že sa pomaličky, ale isto plní Tvoj sen. 🙂🙃👍👍👍👍👍
Odpovedať
@franci197 Dobré ránko franci, tak sa opäť niečo pohlo aj u mňa, aj keď zatiaľ stojí-bager na tvrdej hline. 🤣🤣🤣🤣🤣
Odpovedať
Kuk, franci, tak dnes sa bager zahryzol do hliny, konečne, žiaľ fotky sa mi nepodarilo, vybil sa mi MT. 😥🥺
Odpovedať
@franci197 Dobrý večer franci, ako sa darí? Ako postupujete? 🙂 U mňa za dva dni chlapci zamykanie, dnes som nebola, ale včera večer už bolo aspoň niečo 😀
Odpovedať
UPS, trošku mi to blbne. Ale sa dúfam podarí nahrať fotečky 😉
Odpovedať
@lucy_xx ahoj. My už máme natahanu elektriku a uvidím čo sa bude diať ďalej.
Odpovedať
@franci197 Supeeer. Tak držím palce, a čakám na fotečky. 😉
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj franci, tak dnes dobetónovali, vraj finiš, platňa hotová. Len kde sú odpady? 🤔
Odpovedať
Kuk, ahoj franci, tak ako? Máš aspoň TY niečo nové? U mňa to stojí, ani nevedia, kedy začnú skladať. 😒
Odpovedať
@lucy_xx oni to zaliali? 🤔
Odpovedať
@hroma Ahoj, jj, zaliala, ale už odkryli, keď uschla platňa.😁
Odpovedať
@lucy_xx u nás to ide 🐌 tempom 🤣 ale aspoň ide. Potom pridám niekedy fotky keď budem mať čas 😘
Odpovedať
@franci197 Awooj, okí, teším sa. Mne dnes napísal zástupca firmy, že v priebehu budúceho týždňa som v pláne na montovanie domu. Tak snáď už budem mať tiež niečo nové. Držím palčeky a teším sa na foto. Momentálne som dnes riešila oplotenie pozemku, snáď to stihnem pred mrazmi. 😒 Pekný večer, zajtra nakuknem. Pap
Odpovedať
Ahoj franci, tak, konečne aj u mňa niečo stojí, aj keď bez okien. 😉
Odpovedať
@lucy_xx prečo ste si nedali veľké terasové dvere aj do tej druhej izby? Aj keď do spálne sa asi viac hodí klasické okno, človek má väčší pocit súkromia.
Odpovedať
@lucy_xx Supeer franci, teším teším. 🙂 Ja som riešila oplotenie pred dvoma? týždňami, keď mi povedali, že kedy asi budú skladať hrubú stavbu. Tiež dúfam, že to stihnú pred väčšími mrazmi, ale ..., no nič, človek musí veriť. 😄 Vychádza mi to tak na koniec novembra, čo nie je veľká výhra. 😞 Ale stále "värímä". 😄 😄
Odpovedať
@tinkerbell Ahoj tinkerbell. Terasové okno do spálne som neriešila, aj kôli tomu, že pre mňa je to zbytočné, a asi aj kôli tomu, že zbytočný únik tepla. V spálni aj tak len spím. 😄 A mať tam veľké okno, to je o jednu stenu menej, riešiť potom rozloženie nábytku ... . 🙂 Možno to vyzerá pekne, že máš zo spálne východ na terasu, ale na čo ? 🙂 Aj terasu som chcela trošku inak, ale nedalo sa, tak je tak, ako je. 😄
Odpovedať
@lucy_xx ty si odpovedas sama sebe? 😂
Odpovedať
@hroma ahoj, jj, všimla som si, ale už bolo neskoro. Na MT mi to blbne. Čo už, stáva sa aj horšie. 😁 Franci to isto pochopí.
Odpovedať
@lucy_xx haha ja chápem všetko 🤣 u nas už maľujú z vonka, budúci týždeň má prísť podlaha, bojler, dvere, a dlažba a obklady do kúpeľne. Potom ešte musím doriešiť kuchyňu, klímu a krbové kachle. Som rada Lucy že už aj u teba sa to konečne hýbe. Ja teraz veľmi ľutujem že sme si nedali urobiť terasu. Vtedy sme neboli rozhodnutí a teraz to budeme musieť riešiť my.
Odpovedať
@lucy_xx super. Vyzerá to super s tou terasou ♥️
Odpovedať
@lucy_xx mne dnes volal pán ktorý nám bude robiť plot 🤣 vraj zajtra som u vás 🤣 hovorím mu to asi nie lebo mi sme čakali že príde v novembri. Pozemok neupraveni, susedov plot neodstráni, strom stojí tam kde bude plot 🤣tak uvidíme že kedy bude mať čas a že kedy to my dáme dokopy 🤣
Odpovedať
@franci197 ahoooj franci, teraz už snáď odpoviem dobre. Supeeer, že sa Ti to tak hýbe, trošku závidím, ale len trošku a prajem Vám to. 😊😊😊👍👍👍 Ja stále čakám na okná a dvere, musím odsťahovať kontrolovať, čo ma dosť stresujúce, ale čo už. 😒 Snáď sa už preberú, lebo mi to už lezie na .... . 😡 Ak budeš mať čas, šupity šup nejakú tú fotečku. 😉 Vopred ďakujem a teším teším. 🙂🙃🙂🙃😉😊
Odpovedať
@lucy_xx ako viem si predstavit, ze ak vas nieco tlaci, vsetky ostatne prace sa zdaju, ze idu fakt pomaly, no neboj isto sa to postiha tak, ako si predstavujete. treba len verit a robotnikov nahanat
Odpovedať
@lucy_xx ono to vyzerá pekne, ale fakt je to v spálni vlastne úplne zbytočné. Vy staviate 3 izbový?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?