Slovenské kuchyne Dalno - máte skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Dostala som zaujímavú ponuku na kuchyňu firmy Dalno, o ktorej som doteraz nepočula . Máte tiež od nich niekto kuchynu? Ak áno, ako ste spokojní so spracovaním, kvalitou a funkčnosťou? Rada by som podporila slovenskú ekonomiku :-) .
Odpovedať
1
4
5
@bejkahumajova ďakujem za odpoveď, som rada, že ste spokojná a recenzia pravdivá.
Odpovedať
@bejkahumajova Pošlete aj mne prosím do správy? Som zvedavý 🙂
Odpovedať
@wewio To je este super cena my len do kuchyne 3800
Odpovedať
Profilova fotka
@miso28 To už som na to prišiel teraz, že sme vtedy dobre obišli, že za dobrú cenu sme povyberali, lebo pri dnešných cenách neviem neviem, mám pocit, že ozaj všetko išlo hore.
Odpovedať
Dalno - kvalita materialov vyborna avsak pristup a komunikacia so zakaznikom katastrofalna. Nedotiahnute detaily, pochybenia, neochota, neinformovanie zakaznika, pasivita. Myslim si, ze Dalno vyrabaju kvalitne kuchyne, kvalitne materialy, musite mat vsak stastie ze natrafite na dobreho zamestnanca, odbornika, ktory vam nielen pomoze pri vybere a planovani ale vam aj poradi z praktickeho a dizajnoveho hladiska.... co sa v mojom pripade nestalo. Cena tiez prehnana, odporucam skor zohnat si dobreho stolara, ktory mi povedal ze by mi taku kuchynu vyrobil a zmontoval za polovicnu cenu.... Dalno neodporucam, nikdy viac.
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?