Slovenské kuchyne Dalno - máte skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Dostala som zaujímavú ponuku na kuchyňu firmy Dalno, o ktorej som doteraz nepočula . Máte tiež od nich niekto kuchynu? Ak áno, ako ste spokojní so spracovaním, kvalitou a funkčnosťou? Rada by som podporila slovenskú ekonomiku :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
@martinak15 Spotrebiče aj nás vyšli dosť, tam nám vyletela cena kuchyne, ale zase nemá zmysel kupovať nejaké lacné spotrebiče, predsa keď to mám mať doma a má mi to slúžiť, nech to stojí za to, no nie? 😉
Odpovedať
@srssen samozrejme. Radsej si kupim jedno poriadne ako meniť 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň rada by som opäť otvorila túto tému a opýtala.sa či má.niekto.skusenosti s Dalno predajňou v Martine 🙂 ďakujem 🙂
Odpovedať
@zuzana_ivancova v martine nie ale v Cadci mame iba tie najlepšie 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@srssen Spotrebiče nikdy nebola lacná záležitosť si myslím, tam sa s tým treba zmieriť, my sme za spotrebiče dali cca 2000 teda spotrebiče do kuchyne a plus ešte práčku k tomu a to myslím, že ešte celkom dobre sme obišli 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@martinak15 dobry ak sa smiem informovat o cene kludne do správy dakujem za ochotu
Odpovedať
@renataw môžem sa spýtať ako ste dopadli? Máte s Dalna kuchyňu? My už máme tiež rozpracovanu objednávku ale nevieme sa rozhodnúť či ano alebo nie 😒
Odpovedať
Profilova fotka
Po celkom fajn recenziach sme zavitali aj my do Dalna, konkretne senec. Pani sa nam venovala, radila ale nakoniec zabila taku astronomicku sumu, ze sme sa otocili. Nasli sme sikovneho stolara, ktory nam spravil kuchynu za takmer polovicu sumy Dalno a to s lepsimi materialmi. Tolko moja skusenost s Dalno.
Odpovedať
@martinak15 Krasna farba,ake je cislo farby ral.?je to ladovcova modra?dakujem
Odpovedať
@lucybbl zdravím Lucy, viete mi prosím poslať váš projekt z Dalna a cenu? Sme v podobnej situácii 🙂
Odpovedať
@martinak15 dobry den, kraasna kuchyna...cca cena bola aka? Dakujem za odpoved 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@lemata ahoj nasiel som tvoj komentar ohladom Dalno kuchyne z presova mozem mi povedat o nich kusok viac a blizsie .. ja som si unich dl len navrh robit zatial ale este niesom na 100 %rozhodnuty
Odpovedať
Článok sa načítava...
Za nás môžeme odporučiť, Moju vysnívanú kuchyňu nám zrealizovali v Dalne Prievidza. Veľmi ochotný pán, odporučil, poradil a som veľmi spokojná. Kuchyňu máme namontovanú zhruba pol roka. Profesionálny prístup od samotnej vizualizácie kuchyne, konzultácie až po samotnú montáž 🙂 🙂 . Kuchyňu nám namontovali v priebehu jedného dňa, montážnici boli tiež veľkí profesionáli. Môžem len odporučiť. Kvalitná práca a taktiež dobrá cena.. Po dobrej skúsenosti sme si dali v Dalne Prievidza zrealizovať aj zvyšok interiéru - skrine, obývačku. Už sa neviem dočkať na výsledok.
Odpovedať
@martinak15 dobrý deň, s halifaxom ste spokojný ? Hlavne co sa tyka udrzby. Dakujem
Odpovedať
@vejuska277 bezproblemov 🙂 fajn material... aj biely lesklý akryl...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer má niekto skúsenosť s pobočkou Dalno kuchyne v Rimavskej Sobote? Ďakujem za každú odpoveď.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa opýtať či má niekto skúsenosť Dalno pobočkou v Rimavskej Sobote ďakujem.
Odpovedať
Dobrý deň, nemá náhodou niekto skúsenosti s Dalno Bratislava OC Styla? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@mamami13 Kamarat cez nich vybavoval a vsetko v poriadku. Vsetko dohodli, aj na cene sa dohodli, tak, ze problem nemali.
Odpovedať
u nas sused tiez riesil cez nich kuchynu. zevraj slo vsetko bez problemov a spravili im ju presne podla ich poziadaviek. mozem povedat, ze fakt vyzera dobre
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Nezvyknem sa deliť o svoje skúsenosti so spokojnosťou resp. nespokojnosťou, ale tentokrát musím urobiť výnimku. My sme objednali kuchyňu Dalno v pobočke Nitra´- Frozen. Maximálna spokojnosť už pri návrhu kuchyne ako aj pri výbere spotrebičov. Všetky zmluvné podmienky boli dodržané, termín dodania tiež. Montážnici boli naozaj veľmi precízni kuchyňa ako celok bola skompletizovaná dôsledne a pôsobí veľmi dobre. Ďakujeme kolektívu Frozen Nitra Pavol Holíč
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Dobry den, prosim vas, ma niekto skusenosti aj s montazou Dalno kuchyne z predajne Eden Malacky, pripadne Kuchyne Fork Stupava alebo Dalno kuchyne Karlova Ves. Boli ste spokojni s ich pristupom a pracou? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@mon252 Dobry den, prosim z ktoreho partnerskeho studia v BA mate? A ako hodnotite po tejto dobe?
Odpovedať
Dobrý deň, za nás môžeme kuchyne dalno odporučiť. Konkrétne Dalno v Prievidzi. Odporučili nám ich naši známi, ktorí od nich majú kuchyňu namontovanú už 2 roky. Sme veľmi spokojní s výsledkom, kuchyňu nám zrealizovali podľa našich predstáv. Musíme povedať, že už dávno sme sa nestretli s takou ochotou a snahou poradiť, odporučiť. Dokonca majú v ponuke aj predaj spotrebičov, čo bolo pre nás veľké plus, nemuseli sme spotrebiče zháňať po obchodoch. Pán v predajni sa nám venoval, čokoľvek sme potrebovali nemal problém poradiť, vysvetliť. Termín montáže bol presne dodržaný, páni montážnici boli taktiež dôslední, kuchyňu namontovali za jeden deň. Takže za našu rodinu odporúčame Dalno v Prievidzi. Ďakujeme.
Odpovedať
@bejkahumajova na mňa firma Dalno pôsobí čoraz horším dojmom vďaka takýmto falošným profilom a hodnoteniam. Registrácia pred pár hodinami a už pozitívna recenzia na Dalno, štylistika podobná ako recenzie od novovytvorených profilov pár týždňov dozadu. Dajte reálne fotky, ak sa mýlim.
Odpovedať
@rastika my sme tiež boli na jednej ich predajni a akože prístup fajn, ale čo sa týka cien a tak, tak napokon nám stolár dal príjemnejšiu sumu, tak sme sa rozhodli to dať urobiť jemu, ale môžu robiť dobré, pekné kuchyne, čo som videla na predajni tak akože sa mi páčili na pohľad
Odpovedať
Inak to som pocula aj ja. Na ich zaciatku to bol celkom velky boom a chvala, no coraz viac ludi, ktorych pozanm, co maju od nich kupchynu, mali s nimi nejaky ten problem
Odpovedať
@katkatii kuchyne vyzerajú fakt krásne a nerozumiem, prečo tu vznikajú podľa mňa umelé recenzie od niekoho, kto sa registruje a hneď pridá iba jeden príspevok na modrej streche - napr. aj chudapetraa (dve pozitívne recenzie v dvoch fórach o Dalno v deň registrácie a potom už nič) a Maroš Pučner, ktorý sa na konci príspevku podpíše Pavol. 😯
Odpovedať
@rastika dobrý deň, všimla som si Vašu reakciu na moju recenziu. Nechápem, prečo by mala byť vymyslená len na základe toho, že po registrácií človek napíše recenziu (bez registrácie to nefunguje), ale samozrejme, kuchyňu som Vám poslala 🙂 pekný deň
Odpovedať
@rastika dobrý deň, všimla som si Vašu reakciu na moju recenziu. Nechápem, prečo by mala byť vymyslená len na základe toho, že po registrácií človek napíše recenziu (bez registrácie to nefunguje), ale samozrejme, kuchyňu som Vám poslala 🙂 pekný deň
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?