Skusenosti -Senosan akryl lakované

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosím Vás o radu - Vyberáme kuch.linku, viete mi poradiť kto už ma skúsenosti s materiálom na dvierka Senosan akryl lakované ? Chcela som striekane dvierka leskle, ale sú drahšie ako sme rátali. A foliu nechcem. Viete mi poradiť ktorý je lepši materiál či už na udržbu alebo kvalitnejši.A aky je medzi nimi rozdiel Senosan Akryl alebo Striekané ? Ďakujem
Odpovedať
1
2
@maminecka2 aj ja sa teším,coms tým.deti dorobia😂 Ja som si dala senosan biely lesk ,aj stolár má doma,že je spokojný
Odpovedať
@domuska01 Videla som z toho len vzorky ale vyzeral fakt krasne. Tak pekne varenie a upratovanie po detoch :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
@domuska01 dobry den,prosim Vas ideme si dat vyrobit zo Senosanu vstavanu skrinu,viete mi poradit (na policky a bocne strany ) s akym dekorom bielym Vam stolar kombinoval ten Senosan,teda ak mate biely Senosan.Myslim z Eggeru dekor.Vdaka
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ahojte, mna by zaujimala stalost bielej farby pri senosane. Je aj po rokoch stale pekny biely, alebo zozltol? Hlavne ak na dvierka svieti skoro cely den slnko. Nam stolar pred 6.rokmi odporucil bielu lesklu foliu a ta po 4 rokoch zozltla kvoli slnku. Hladame teda iny material, ktory bude stalofarebny. Neradi by sme sa vzdali biele kuchyne :-/
Odpovedať
@chrumka rehau brilant bude biely, ma 30 rokov zaruku a kvalitnejsi ako senosan, len stolari ani netusia co to vlasne je.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Zdravím máte niekto skusenosti s akrylom trachea?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, vie niekto ci je mozne do Senosanu spravit vyfrezovanu uchytku ako na obrazku?
Odpovedať
Profilova fotka
🙂 senosan
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@maminecka2 Dobrý deň, našla som tu starší príspevok od Vás a chcela by som sa spýtať, aké máte skúsenosti s údržbou materiálu na kuchynskej linke Egger Perfect Sense Matt, myslím tým mastné fľaky, odtlačky prstov, ako sa o ten materiál staráte. Tiež po tom matnom prevedení poškuľujem a neviem sa rozhodnúť či lesk alebo mat. Za Váš posudok vopred dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@sabovka dobrý deň. Môžem sa Vás opýtať, aku bielu drevotriesku od Eggeru ste si nakoniec vybrali k tomu Senosanu? Ďakujem 😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku

Odpoveď na príspevok od regina610:

Ďakujem Vám za informácie :) Nakoniec teda zvolim…
@regina610 Pozdravujem. Ako ste spokojna so senosanom s odstupom casu? Davali ste mat alebo lesk? Nedoskriabalo sa to casom?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja sa taktiež pripajám k diskusii. Priam riešime kuchynsku linku a ten Senosan od Svetdvierok vypadá najlepšia voľba, zároveň aj cenovo dostupné 🙂 Chcel by som sa Vás opýtať má niekto Senosan vysoký lesk - šedo hnedá svetlá lesklá 85468? 🙂 Mi pripadá ako kašmírová a najviac sa nám zapáčila a je príjemne teplá 🙂 keby niekto vedel hodiť kuchynu keby mal v tom prevedení by moc pomohol 😉 u nich mi moc takto ten obrázok nepomohol keď to je v jednej farbe 😄
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?