Skusenosti -Senosan akryl lakované

8. apr 2021380
  • @maminecka2  aj ja sa teším,coms tým.deti dorobia😂
    Ja som si dala senosan biely lesk ,aj stolár má doma,že je spokojný

• @domuska01  Videla som z toho len vzorky ale vyzeral fakt krasne. Tak pekne varenie a upratovanie po detoch 😃

• @domuska01  dobry den,prosim Vas ideme si dat vyrobit zo Senosanu vstavanu skrinu,viete mi poradit (na policky a bocne strany ) s akym dekorom bielym Vam stolar kombinoval ten Senosan,teda ak mate biely Senosan.Myslim z Eggeru dekor.Vdaka

• Sponzor fóra
  • Ahojte, mna by zaujimala stalost bielej farby pri senosane. Je aj po rokoch stale pekny biely, alebo zozltol? Hlavne ak na dvierka svieti skoro cely den slnko. Nam stolar pred 6.rokmi odporucil bielu lesklu foliu a ta po 4 rokoch zozltla kvoli slnku. Hladame teda iny material, ktory bude stalofarebny. Neradi by sme sa vzdali biele kuchyne :-/

• @chrumka  rehau brilant bude biely, ma 30 rokov zaruku a kvalitnejsi ako senosan, len stolari ani netusia co to vlasne je.

• Zdravím máte niekto skusenosti s akrylom trachea?

• Ahojte, vie niekto ci je mozne do Senosanu spravit vyfrezovanu uchytku ako na obrazku?

• 🙂 senosan

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Je krásne byť doma! ♥ Bývanie, stavba, rekonštrukcia, záhrada a ešte niečo navyše... 🙂 Navštívte náš web a inšpirujte sa!
    Eshop svietidiel od svetových výrobcov. V ponuke nájdete dizajnové kúsky a tiež cenovo dostupné riešenia pre tradičné či moderné bývanie budúcnosti.
    Obrazy, fototapety, šablóny, nálepky, rámiky, farby.
    www.decotrend.sk
    www.tapetymix.sk
    Články od našich partnerov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Akú dlažbu vybrať k historickým objektom?
    Archív článkov od partnerov