Rúra na pečenie s teplotou nad 300 stupňou

Dobrý deň, je nejaká rúra na pečenie (nie mini rúra), ktorá dosahuje max.teplotu aj 300 alebo viac? Ďakujem
Odpovedať
....pizza pec :-) ....
Odpovedať
Ak sa bavime o domacom spotrebici a nie gastro, tak nie.
Odpovedať
Áno je. Naša Bosch má Max tuším až 350°C. 320°C určite, lebo žena včera piekla na takej teplote. Poväčšine pyrolyticke rúry majú teplotu okolo 300°C.
Odpovedať
Urcite je, v nasej Elektrolux peciem pizzu na 300°C. Elektrolux EOC-3430 COX
Odpovedať
Profilova fotka
ano su aj take rury, treba sa popytat v elektrach alebo na nete pohladat a potom objednat.
Odpovedať
pozerajte pyrolyticku. Tie maju take vysoke teploty :-) a je ich na trhu dost. napr. https://www.vstavanespotrebice.sk/c14...
Odpovedať
@kreola to su riadne rury, za tu cenu by mohli aj same navarit :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mna by skor zaujimalo, naco je tych 300 stupnov vlastne dobrych. nie je to vela?
Odpovedať
Profilova fotka
@lukino77 spytaj sa zeny, ta ti to vysvetli 8-) Nieco je lepsie, ked pecies na vyssich stupnov a preto niektore zeny chcu take rury.
Odpovedať
@lukino77 @dominod no 300 akurat tak na pizzu. Pri teplovzdusnej aj kolace co sa zvykli piect na 180 sa pecu na 160, pri mase je trend prechadzat na pomale pecenie pri teplotach od 120 do 140 v zaujme zachovania chuti a stavnatosti. Samozrejme ak pani chce, treba jej taku brodernu zohnat, lebo ako sa hkvori Spokojna zena, pokojny zivot :-D
Odpovedať
@tommtomm Hej, Boschky urcite.. Ale chcem len upozornit ze pozrite si pred nakupom, ako je spravene ovladanie, lebo ja som mala jednu vybratu, ale uvedomila som si, ze s takym digi ovladanim (ako ma Bosch) sa mi bude zle ovladat, ked bude umiestnena v spodnej skrinke :-/ Pizze zdar!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?