Pracovná doska

Poraďte ktorú prác. dosku podlaha je svetlá ako pracovná doska aj zástena
Odpovedať
@pirhina ja by som dala drevodekor 🙂
Odpovedať
@pirhina kedze je ta doska do L-ka, tak na tej bledej bude menej vidiet spary, aj ked z estetickeho hladiska by som tam prasol tu Nebrasku 🙂
Odpovedať
Ja by som dal urcite drevodekor
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa paci svetla. Pri drevodekore je vidno kolmo na seba vlakna ak nerezes do uhla.
Odpovedať
@wolodymyr nechápem
Odpovedať
@pirhina @wolodymyr sa znazil naznacit, ze pri montazi dosiek kolmo na seba (napr. do L alebo U) bude viditelnejsi ten styk (vid obrazok), pretoze dekor dubu, pripadne iny drevodekor ma vzor, ktory je vedeny v dlhsom smere dosky, on by bol viditelny aj pri rezani pod 45-stupnovym uhlom, urcite viac ako pri unicolor dekore 😉
Odpovedať
Mne sa paci ta Nebraska m tomu 🙂
Odpovedať
@pirhina hlasujem za bledú. S doskou z drevodekorom mi to už príde preplieskane dekorom 🤔
Odpovedať
@aandrea99 však aj mne ale všetci ma nahovárajú na to drevo že tá svetlá tam moc kričí ešte rozmýšľam že kuknem troška sivsiu tu dosku ale mne sa to páči lebo to ladi ku podlahe
Odpovedať
@pirhina presne, ladí to k podlahe 👍 už by som nehľadala ani tmavsi odtieň. okrem toho s toľkým dekorom mi to príde ako obývačka už 😁 ty sa na to budeš pozerat pár rokov a stepovat tam, takže rozhodni podľa vlastnej hlavy 😉
Odpovedať
Ešte dám pohľad s vrchu aj jedálenský stôl chcem drevodekor tak preto sa mi zdá tá biela lepšia @aandrea99
Odpovedať
@pirhina ja by som pracovnu dosku dala co najpodobnejsiu, alebo tmavsiu k tej sivej co mate na niektorych skrinkach. Je to otvoreny priestor, mas tam este dvere, okna, nabytok z obyvacky, podlaha, stolicky, stol... Nech to potom nevyzera ako vzorkovna Eggeru
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Zdravím. A nepokúsite sa predstaviť si tú dosku tmavú? U nás máme "tmavý betón" a je to fajn. "Stráca" sa v ňom aj varná doska aj drez. A ešte jedna vec. Je to len otázka vkusu a preferencií. Čo tak skúsiť farebné barové stoličky pre oživenie? Skúste si to predstaviť. Ináč pekný návrh.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, priklonim sa k tej bledej.
Odpovedať
@pirhina ďakujem. Zaujímavy pohľad, ale vieš ako... na kuchyňu sa nebudeš pozerať zvrchu 😁 okrem toho teraz vidíš, ako tie vlákna dekoru idú kolmo na seba ako ti pisal @wolodymyr... na mňa to pôsobí dosť rušivo.
Odpovedať
@aandrea99 @zita19 @aduska344 @sgi320 90%ludi okolo má nahovara na drevo a aj tu ste viac ku drevu 😛 ale ja sa asi rozhodnem pre tu svetlu toto má inšpirovalo a tiež je doska ladená ku podlahe tak hádam to nebude ako vo vzorkovniku Egger
Odpovedať
Profilova fotka
@pirhina daj si, co sa Tebe páči. Je to Tvoja kuchyňa. Čo sa týka pohľadu zhora, tak ju nikto neuvidí, takže tým sa vobec netráp. Ale ak sa Tebe páči viac svetlá, daj si svetlú.
Odpovedať
@pirhina mne sa drevo ako doska paci len pri cisto bielej kuchyni. 🙂 ja budem tiez ladit dosku a zem do siva 🙂
Odpovedať
Aj tak najviac záleží na tom, čo sa tebe páči. Ja tiež som skôr za drevodekor, ale to je sto ľudí, sto názorov, tvoja kuchyňa, ty v nej budeš variť 🙂
Odpovedať
@renette jasne ja som to poslala len pre to aby ste videli ako blízko bude jedálenský stôl .veru je to na mne človek stále špekuluje a chce to mať tip top keď tu vidí tak krásne kuchyne .
Odpovedať
@pirhina pozri, radím tú bledú pretože sa mi tá kuchyňa ako celok viac páči s bledou. Sama budem mať bielu linku a doska+zastena dekor a neradím ti dekor 😁 bude krásna neboj. Hlavne nech si spokojná ty👍
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@pirhina Prosim, co je zac ta svetla doska? Je to klasicky laminat, alebo HPL kompakt? Hladam pre nas nieco podobne...
Odpovedať
@maru_maruska je to pracovná doska nie laminát toto je real foto
Odpovedať
@pirhina môžeš dať makro foto povrchu?
Odpovedať
@pirhina keď budem kupovať novú pracovnú dosku (čo nebudem za svoj život.....) tak jedine žulu. 😉
Odpovedať
@pirhina myslela som, aky to je material tej pracovnej dosky... a tiez znacka, odtien.
Odpovedať
@pirhina totiž pri tom drevenom dekore je na štítku vidno, že je to laminát od Eggeru, ale tá svetlá nie je označená... inak rozhodli ste sa podľa mňa výborne, takto naživo to vyzerá ešte lepšie, než na vizualizácii!
Odpovedať
@pirhina to real fotojelepsie... Ak das drevenu bude to lene strasne drevene😊takto s tpu sivou je to decentne a prijemne🙏ale to je len moj nazor😊
Odpovedať
@maru_maruska áno je na štítku laminát ale to som priložila iba kvôli odtieňu pracovné dosky sú tuším mdf a tá drevodekor bola Egger a tu sivú čo máme bola iná značka ale netuším aká
Odpovedať
Profilova fotka
Osobne by som sa skôr šiel do tej bledšej. Tak aj ten drevodecor viacej vynikne a bude to také iné
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?