Podarilo sa mi kupit kombinovanu varnu dosku namiesto cisto indukcnej... Electrolux EHG46341F

Ahojte chcela som cisto indukcnu varnu dosku a podarilo sa mi objednat kombinovanu .... dve predne zony indukcia a dve zadne zony varne s hilight funkciou. Ked som nato prisla myslela som, ze ma porazi, ale manzel ma trochu upokojil a rozhodne nemieni dosku vracat a natahovat sa s tym, ked v tom vidi len vyhody. Zevraj aspon nemusime menit vsetky hrnce.... mate s nou skusenosti???? Mozno ani nie s touto konkretne, ale s kombinovanou akoukolvek uz.....
Odpovedať

Odpovedať
myslím, že to je vec názoru, ja by som kombinovanú asi nechcela, lebo keď si vezmem, že budem v normálnych hrncoch variť a budem chcieť posunúť na indukciu, tak to nebude ok, myslím, že lepšie mať všetky rovnaké :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved ju mozes vratit, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@nikasik ak si chcela indukciu.naco robit kompromisy..vrat ju
Odpovedať
to je niečo ako manžel a milenec... obidvaja majú svoje výhody aj nevýhody ;-)
Odpovedať
@nikasik Vrat ju. Varna polovica je neefektivna blbost.
Odpovedať
Vratila by som. S tymi hrncami je to tak,ze ta to bude obmedzovat. Nevravim,ze si clovek nezvykne,ale premyslat,do akeho hrnca varit... Budes ho chciet posunit na inu platnu a tam nepojde. Manzela presvedcis,ved kto bude castejsie varit? A ked nechce,vymen ju ty. Ci je uz namontovana?
Odpovedať
Profilova fotka
@nikasik treba ju vratit...manzelov nazor je pekny, ale vari prevazne on? Ako ti pisali viaceri, nie je to dobre riesenie...
Odpovedať
@danielitika o hrnce vobec nejde, ja mam uz 2 roky len indukcne a tie funguju predsa vsade.... myslela som ze to vyuzijem a dovarim na rozohriatej varnej doske....ta hreje aj po vypnuti...ak tomu dobe rozumiem tak napr. polievka ak potrebuje uz len nejakych 15 min. tak kludne posuniem na varnu cast a po nahriati vypnem a ona dojde...ci sa mylim? snazim sa v tom najst pozitivum....
Odpovedať
@nikasik Ziadne pozitivum v tom nieje.
Odpovedať
Ma ju kamoska, tie neindukcne nepouziva vobec iba v case nudze. Ja by som ju vratila,aky problem? Ak ju nemas este doma zrus objednavku a hotovo.
Odpovedať
ja mam tiez kombinovanu, ale ja ju mam zamerne. cisto indukciu som nechcela a do buducna budem tiez kupovat kombinovanu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@taskataska podla teba aka je vyhoda v kombinovanej? citala som od mnohych ze sinto velmi chvalia ale aj vela je proti... janidem do neznama takze zjodnotit to neviem ale nieco ma k nej taha aj napriek omylu...
Odpovedať
@nikasik rozdiel je v princípe ohrevu, indukcia zohrieva hrniec, resp. jeho obsah indukčnými, teda elektromagnetickými vlnami, štandardná, neindukčná je v podstate klasická elektrická špirála, ktorá ohrieva hrniec, resp. jeho obsah teplom, výhody indukcie: rýchlejší ohrev, lepšia regulácia intenzity ohrevu, menej sa zohrieva samotný hrniec (nepáli) nevýhoda indukcie: potrebuješ hrnce, ktoré sa dokážu ohriať na báze elektromagnetického poľa, čiže v zásade oceľové jediná výhoda štandardnej platne: zohreje Ti to hrniec z akéhokoľvek materiálu nevýhody: násobne dlhší čas ohrevu, problém s reguláciou, pretože platňa je jednoducho horúca, tým pádom aj pomalšie chladenie, a predpokladám, že aj vyššia spotreba energie
Odpovedať
@nikasik aha, ak už máš hrnce na indukciu, tak nehľadaj výhody v štandardnej platni, lebo to bude náročné hľadanie ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?