Plynová varná doska Bosch Phg 102 Deu. Čistí sa dobre?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, chcela by som sa opytat, ci ma niekto skusenosti so sklokeramickou plynovou varnou doskou - teda dole je sklo, na tom su plynove horaky. KOnkretne sa mi paci Bosch PHG 102 DEU. Kus sa bojim, ako sa to cisti, a ci velmi nezateka do gombikov, ked nieco pretecie, kedze su v jednej rovine s horakmi (nie su vyvysene)... Totiz nerez velmi nemam rada, aj sa mi tiez zda, ze sa zle cisti, tak hladam alternativu.... Dakujem.
Odpovedať
:-D Ta si dobra, aquabelle, moj by uz nezil.
Odpovedať
Profilova fotka
a kto by splacal hypoteky? :-D :-D
Odpovedať
no, mas pravdu, asi to poldeci je lepsie. :-.
Odpovedať
No stolverka, tak si ma zas zneistila ]-( Ja som povodne chcela bosch-ku, ale ked ju nikde u nas nemaju v obchode, aby som ju videla nazivo... A len tak macku vo vreci sa bojim kupit, trochu... Asi uz nebudem spekulovat, i tak nikdy nebude vsetko stopercentne...
Odpovedať
láska prekoná aj nožom zneistenú varnú dosku. ach tá romantika ... :-D Polepetka, nechcela som Ťa zneistiť, ale čím viac info máš, tým lepšie, je predpoklad, že sa rozhodneš správne.
Odpovedať
pripajam sa do diskusie, nedavno sme spojazdnili kuchynu , mam plynovu dosku na nereze, zatial nie je poskrabana ;-) ale pri mojej sikovnosti vela tomu uz asi nechyba,...ale chcem sa opytat aky pripravok je dobry na cistenie toho nerezu, mate niektora skusenosti s konkretnou znackou? moja doska nebola velmi draha,ale podla mna je jedno ci budem nadavat na lacnu alebo drahu :-D kazde maju svoje pre aj proti,.....
Odpovedať
Profilova fotka
polepetka ale pri znacke bosch nekupujes macku v sacku. jedine ze by to bol nejaky bohcs z taiwanu :-)
Odpovedať
jajuska, neboj sa, to príde, len treba chlapa, nôž, starú mamu a drátenku. Alebo stačí aj jedno z toho. :-D :-D ;-)
Odpovedať
Hej,aquabelle, viem, co sa tyka kvality jasne, ja som ale myslela, za by som chcela vidiet, ako to vyzera, bo tiez sa mi nepaci vsetko, ja som taka vyberava, vies... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej viem, poznam take :-)
Odpovedať
polepetka, vidím sa v tebe v zrkadle :-D
Odpovedať
stolverka cmuk! Zavidim tym, co im vie byt vsetko jedno a nespekuluju tak nad vsetkym - maju lahsi zivot. Ale ako sa snazim, tak sa snazim - dako mi to nejde... Ale sak cas ma prikvaci a nakoniec kupim, co bude, dam, co pride... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D Polepetka ja momentálne zháňam sedačku v bielej koži. Vieš si predstaviť ten cirkus? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
stolverka zhanas? a to si nesla proste do natuzi a dobry den, 1 sedacku poprosim? :-)
Odpovedať
v natuzzi mám vybratú a inú dovolím len velice ťažko :-D Na to "dobrý deň" mám malú lovu :-D :-D Ikke aj polepetka nás v tejto plynovej téme pošlú do ... ale veď je kríza nie?
Odpovedať
Chi-chi... Tak nech sa ta sedacka podari... Aspon sedacku uz doma mam, tak nemusim zhanat a vymyslat... Yes! Ako ste vsetci postavili a zariadili domy, ja mam z jednej trapnej rekonstrukcie uz rohy na hlave!
Odpovedať
Profilova fotka
V Natuzzi mam aj ja svojho favorita Plaza 2030,bohuzial cenu som este nezistila-mam to trocha od ruky.Nemate nahodou cennik? Nie som naivna, viem,ze je dost draha.V zahranici som ju videla cena 7500€ =-)
Odpovedať
Profilova fotka
a čo hovoríte na smaltovanú??? sklokeramika je drahá :-p
Odpovedať
Profilova fotka
vyrabeji i samostatnou smaltovanou desku? ja ti muzu akorat zprostredkovat zkusenost s plynovym smaltovanym sporakem - mam u horaku nekolik malo skvrn, ktere nejdou dolu zadnym zakernym cisticim prostredkem - smalt nebrat, alespon pro me
Odpovedať
tinaorchid 7500 EUR???, to sa mi zdá dosť, hneď idem pozrieť, čo to je zač :-|
Odpovedať
sorry, ja som myslela, že ide o plynovú dosku, to som zasa troška nečítala všetko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ducik, pokiaľ viem, tak tie biele dosky, čo sa predávajú sú smaltované, nie? aj wirpul má
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.biela-technika.sk/catalog/... vidim ze sa vyrabaju bez problemov. ale teda ja by som si ocihla akcie, pritlacila tisicku a dve a isla radsej do lacnejsieho skla. toto je na cistenie strasne.
Odpovedať
smalt nikdy v živote, to je totál humpolácke :-p bell si tu?
Odpovedať
Profilova fotka
humpolácke je čo? to je niekde u humpolce? :-D
Odpovedať
nechutné :-D
Odpovedať
Profilova fotka
stolverka dnes som tu len na 1/5 oka, mangela v pazi, teta upratuje takze sa musim starat o bebe a dva psy ... buee :-)
Odpovedať
biele dosky sa predávajú aj z bieleho skla, nielen smaltu ;-)
Odpovedať
Mala som plynovú varnú dosku s čiernym smaltom, s údržbou som bola veľmi spokojná, neboli na tom vidieť fľaky ako na bielej, ale zas hneď bol vidieť na tom prach a to som mala aj sklenený kryt. Ale údržba bola fakt super. Teraz čaká na zapojenie /asi o pol roka sa bude inštalovať/ BOSCH PHW206DEU - plynová na skle a dúfam že som dobre vybrala. 8-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
ahojte, mozno hlupa otazka, ale... co si myslite o tom ked plynovy varny panel bude inej znacky ako pod nim zabudovana rura? technicky by to nemal byt problem... ci hej?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?