Odkiaľ máte kuchyňu

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý deň, chcem sa spýtať, že odkiaľ máte kuchynskú linku okolie Trencina a ako ste spokojné poprípade cenovo dakujem
Odpovedať
1
2
@44olina čo znamená kvalitné materiály? Ako dokážete rozoznať drevotriesku...napr. od Kronospanu, Eggera, alebo iného, poľského výrobcu? Aké má ten kvalitný materiál lamino?
Odpovedať
@terry25 tak toto nie je nasa prva kuchynska linka, tak uz predsalen porovnat viem. ked sa vam pracovna doska opotrebuje rychlejsie, ako by bolo vhodne, tak to asi nebude bohvieco🙂 to sa nam predtym realne stalo, teraz mame kuchynu od Trenab-u a nie je ziadny problem chvalabohu a som za to vdacna. nemyslim si, ze niekto ma tolko penazi nazvys, aby taketo veci stale riesil a pravidelne vymienal.
Odpovedať
Profilova fotka
mohla by si to prossim ta aj blizsie rozviest, co sa vam s tou predoslou pracovnou doskou vlastne stalo?
Odpovedať
@bigger225 tak tam bolo toho viac, ale mali sme dosku, ktora sa tvarila ako mramor, ale v skutocnosti to bol len taky zvlastny dekor 😄 a fakt sme kuchynu ani nemali dlho spravenu a z rohov sa nam poobijalo, no proste ta doska vyzerala po par mesiacoch ako keby sme ju mali 10 rokov, a to ozaj nie je bohvieco.
Odpovedať
@darkr12 nám sa tam tiež 1 páči.. Vigo. A majú tam aj pracovné dosky vo väčších rozmeroch, 90, 120 čo som nikde inde nenašla. A koľko trvalo od 3D návrhu a objednávky dodanie? Merali ste rozmery kuchyne keď už bola izba, omietky, podlahy komplet hotová, či sa to dá aj podľa projektu objednať. Viem presne čo kde chcem mať ale najskôr treba urobiť všetky prípojky a to už musím vedieť aké skrinky kde pôjdu. Nechápem ako to robia v tých videách, kde je už hotová komplet izba a až potom idú merať kuchyňu..
Odpovedať
@btus prosím ťa, v kuchyni máte tie šedé obkladačky alebo je to zástena nejaká?
Odpovedať
@tabitka337 obklad. https://www.siko.sk/dekor-rako-majoli... tento
Odpovedať
Profilova fotka
@44olina a potom ste to ako vymysleli? co ste zvolili aky material co sa pracovnej dosky tyka?
Odpovedať
Dávali ste si niekto vyrábať kuchyňu v tmavej matnej ale nie čiernej? Zaujíma ma hlavne tmavomodrá a a tmavozelená kuchyňa
Odpovedať
Nooo niektore take su moc krasne, ale ja neviem, ci su neni narocne na udrzbu take farby, lebo mi pride, ze na nich bude vidiet kazdy jeden odtlacok
Odpovedať
@juliana434 no ak ti mam pravdu povedat, tak toto nam tvrdili viaceri, ale aj napriek tomu sme sa nenechali odradit, pretoze som taku kuchynu chcela uz od zaciatku🙂 a kazdopadne si myslim, ze kazdy by si mal dat taku kuchynu, aka sa mu paci a nehladiet na nazor inych🙂 ked sme si davali robit nasu linku v Trenabe, tak nas vyviedli z omylu a som teda rada, ze sme nedali na tych, co nam to vyhovarali 😄
Odpovedať
Tak uz ju mate hotovu? Davali ste si aj tu bezodtlackovu upravu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@juliana434 tak mi napadlo, funguje to vobec ozaj tak, ako to ludia opisuju?🙂 akoze realne tam nenajdem ani po par dnoch absolutne ziadne odtlacky alebo to je len mytus?🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@rosi47 ak sa smiem pripojit, tak by som povedal, ze je vidno menej odtlackov, ale tak samozrejme, ak ochytas linku mastnymi rukami alebo zababranymi tak tam nieco vidiet ostane
Odpovedať
@kristian3367 tak to je take logicke si myslim, ze takymto sposobom sa zaspini asi kazdy jeden povrch 😄 ono aj ta udrzba nie je taka komplikovana, ako si mnohi myslia, staci len zvolit spravny pripravok - a velakrat ani ten netreba, dolezita je handra, ktoru pouzivas, niekedy staci fakt uz len tepla voda, nic viac.
Odpovedať
Profilova fotka
ale tak tiez zalezi, ako ma firma, vyrobca vysperkovanu tuto povrchovu upravu. su lepsie ale aj horsie. ked ma niekto zaujem o takuto upravu dvierkok, mal by vyberat kvalitne
Odpovedať
Profilova fotka
@kristian3367 tak ale nie každý sa rozumie materiálom, nevieš z jedného pohľadu určiť, či to alebo ono je v kvalitnom prevedení alebo nie. ale súhlasím, sú rôzne typy, jednoznačne keď už nová kuchyňa, tak jednoznačne zainvestovať, nech vydrží čo možno najdlhšie pri akomkoľvek zaobchádzaní. 😄
Odpovedať
@vrbo_m cena ti vela napovie. Ak ti niekto kuchynu vyrobi za doslova par korun, tak to asi nebude bohvie co. V studiach maju rozne vzorky, takze aj taketo upravy si vies pozriet. Napriklad pri tych matnych , nie kazdy ti vie spravit dvierka v hladkej forme. Videla som uz aj take nepodarky, ktore neboli hladke ake mali povrch ako keby pomaranc, co teda nie je bohvie co
Odpovedať
Profilova fotka
ved jasne, o tom sa vobec nemusime bavit, ja takisto nemam problem si priplatit, za kvalitu sa predsa plati, to je tak podla mna uplne pri vsetkom. ono mozno taky ten pomarancovy efekt si dava niekto schvalne, nie?mozno sa to niekomu realne paci🙂 akoze ja by som do niecoho takeho nesiel, ale uz by ma asi ozaj nic neprekvapilo, nakolko je tych dekorov neskutocne vela, clovek ma fakt problem nieco konkretne vybrat. pokial si nenecha poradit od odbornika, tak asi to bude mega narocne.
Odpovedať
Profilova fotka
heh tak to si nemyslim, ci predstav, ze by ti tak nieto nastriekal auto a namiesto hladkeho leskleho dielu by si mal taky ten pomaranc na dverach, moc nadseny by si asi nebol
Odpovedať
My máme IKEA a nemenil by som. Úplné Lego, spravili sme si podľa seba, montáž jednoduchá (až na to vešanie honrých skriniek na SDK, to som sa vytrápil), dosku sme kúpili nenarezanú a narezali sme si hlbšiu, rúru aj umývadlo sme zvládli sami, akurát plynák nám musel prísť zapojiť odborník, samozrejme. Ale prešli sme predtým veľa kuchynských štúdií a ak by sme nemali IKEA, tak potom Danküchen - super prístup, kvalita, ochota. Fotku som vybral zlú a už sa mi to nedá zmeniť. Ale aspoň vidíte, ako to skutočne vyzerá v kuchyni, kde bývajú ľudia, nie na tých instagramových fotkách, čo sem každý dáva. 🙂
Odpovedať
My máme kuchyňu z Dalna Trenčín, zatiaľ akurát namontovaná, takže nevyskúšaná. Ale krásna 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
nam robil kuchynu Trenab, tiez je vsak velmi cerstva este🙂 velmi ochotnych pracovnikov maju. dlhsie sme zvazovali, ku komu ist, v nasom okoli bolo toho teda hojne, takze rozhodovanie nebolo jednoduche, ale potom nas kamaratka tak trochu naviedla, ze ma fajn skusenost, a ta jej kuchyna sa mi velmi pacila, po niecom podobnom som tuzila aj ja.
Odpovedať
Profilova fotka
Akurat pozeram, ze kde mate umyvadlo 😄 ale pekne vyzera. Strop sice atypicky ale skrinky ste vyuzili na maximum. Pracovnu dosku mate z coho?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucky_11 mame, mame, co by sme nemali, je tam, aj ked je to odfotene prave tak, ze ho nevidno 😄 ano, cosi mi hovor o tom atypickom strope, boli s tym dost patalie, niektori stolari nas dokonca prave kvoli tomu odmietli, no moc sa im do toho nechcelo🙂 ale nakoniec si s tym poradili. vsetko sa da, ked sa chce podla mna 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@1renata101 tak to ste ozaj vyhrali s tym stropom🙂 kazdopadne si myslim, ze sa im to podarilo super, moja zena chcela nieco na tento styl, ale velmi sme sa nezhodli 😄 akoze paci sa mi to, ale uplne to nezapadalo do celkoveho nasho interieru.
Odpovedať
@rosi47 akoze nezapadalo?🙂 mate kuchynu spojenu s obyvackou? v takom pripade to chapem, to asi cokolvek zvolit nemozes. aj ked ja by som si asi aj tak spravila po svojom a proste by som si dala taku, kuchynu aku chcem ja 😄 ani maly kompromis ste nevedeli urobit?🙂 vsetko sa da, ked sa chce.
Odpovedať
@1renata101 a ved co ma ten strop so samotnou vyrobou linky? ako tak pozeram, tak linka nema nejake atypicke tvary
Odpovedať
Profilova fotka
jasneze ma vela, kedze sme to chceli uplne po strop, ale aj na foto vidis, ze az tak uplne po vrch sa to vyriesit proste nedalo. tie medzery tam proste museli byt. v skutocnosti su vsak ovela vacsie, ako posobia na foto. ale nevadi, kazdopadne sa z nej velmi tesime🙂
Odpovedať
@1renata101 heh no asi sa nechapeme ale nevadi. ale linka je velmi pekna sa mi pacia aj tie uchytk. no ved to je najhlavnejsie, aby sa vam pacila. ste si davali aj nejaku potravinovu skrinku robit?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?