Návrh riešenia kuchyne

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravím. Kde ste si dali robiť návrh kuchyne (osobne BB alebo online)? Neviem ako správne a logicky usporiadať priestor (teraz máme veľmi nešťastnú kuchyňu), navyše potrebujeme a-typ, vyriešenie radiátora v kuchyni, možnosť vybudovať digestor s odsávaním von (teraz nemáme žiadny vývod) a pod. Kde začať? Čo riešiť prvé a koho osloviť? 🙂 vďaka
Odpovedať
@nikiki29 skuste https://www.5astudio.sk/index.php/con...
Odpovedať
Profilova fotka
.
Odpovedať
@nikiki29 podla mna sa dali vyrobit aj mensie tie obrazky 😉 nie, zartujem, ale fakt by bodli trosku vacsie 😉 dakujem
Odpovedať
@nikiki29 len tak na margo - to, co Vam tam trci v rohu pri okne je nosny stlp (betonovy), cize do toho vela nevyrezeme, ani nenavrtame (navrtame, keby sme chceli nieco prichytit, to je vsetko), co sa tyka podorysu aj fotky, v podstate mi to aj staci, aj ked nevidim celkom dobre, zhruba v polovici steny (vyskovo) trcia 2 kable? jeden na digestor, jeden na osvetlenie? a dole pod visiacim kablom (pri stlpe), to je zasuvka? a na pravej strane fotky, dole, to je tiez zasuvka? a na tom stlpe zhruba v polovici vysky? zvacsil som si to na maximum, ale neviem to celkom rozoznat 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@sgi320 neviem prečo je tit ale nekvalitné 😓 sú to 4 roky staré fotky, len som ich stiahla z Facebooku. Aktuálne je to trochu inak, je tam linka. Trčiace káble v strede steny je napojené svetlo pod linkou, na kraji digestor. Na stĺpe je zásuvka. Ďalšie zásuvky aktuálne - trojzásuvka úplne vľavo, výškovo v strede steny, plus 3 vypínače na svetlo na tomto mieste. Nad zemou vľavo zásuvka, ďalšia na fotke ešte nie je je takmer v právo pri stĺpe, to čo vidno na foto je (ak sa nemýlim) trojfázovým kábel na 400V carnú dosku.
Odpovedať
Trocha offtopic, @sgi320 mozem sa Vas opytat v com robis tie vizualizacie? Je to Blender? Kiez by som bol tiez taky sikovny 😄
Odpovedať
@samuel7 nie je to Blender 😉
Odpovedať
@samuel7 nie je to az take zlozite 😉 aj ked je pravdou, ze ja uz mam vela rokov za sebou, ked to tak spocitam, tak uz aj 25 😄 je to produkt od Autodesku 😉
Odpovedať
@sgi320 zavidim, ja som si chcel spravit nejaku presnejsiu vizualizaciu kuchyne. No jednak mi chyba fantazia ale hlavne skill. Dostal som sa viacmenej po 3D model bytu v sketchupe, podarilo sa mi to aj v blenderi ale nie je to velmi pouzitelne 😄 Kazdopadne ospravedlnujem sa autorke temy, len ma zaujali tie vizualizacie, uz tu nebudem spamovat ale pouzijem ked tak sukromnu spravu 😛
Odpovedať
@samuel7 kazdopadne, pekny zaciatok 😉
Odpovedať
@nikiki29 az dnes doobeda som si nasiel cas 😉 takto to vidim ja 😉
Odpovedať
@nikiki29 Ahoj, ak chceš aj realizátora aj vizualizácie cenovú ponuku a všetko okolo toho, tak ti odporúčam firmu urgela. Sú to Zvolenčania. JA mám od nich návrhy čo som dávala aj sem na MS a som tesne pred objednaním (už len dáke detaily) 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@sgi320 pekná robota 👏🏻 ďakujem, pekné to je. Jediné čo rozmýšľam je, či dať dosku popod okno alebo to nespájať. Lebo takto sa mi to páči, tvorí to celok, len okno je už staršie, bojím sa že by sa muselo vymieňať a čo potom 🤔 to sa ešte poradím s niekým. Páči sa mi, že bočné steny skriniek sú v dekore dreva, nad týmto budem veľmi rozmýšľať 👏🏻
Odpovedať
Profilova fotka
@martad85 samozrejme pomaly hľadám aj realizátora, momentálne som vo fáze, že každý mi dal odporučenie na niekoho iného, tak si robím prieskum čo kde, hlavne nejaké nespokojnosti hľadám, aby som si vedela dať pozor... Kedy plánuješ objednávať - realizovať? Bola by som zvedavá na výsledok 🙂 ale skúsim ich osloviť, ako sú na tom cenovo?
Odpovedať
@nikiki29 dakujem 😉 kedy to chcete realizovat? mozno by som vedel zabezpecit aj vyrobu, dopravu a montaz 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@sgi320 chceli by sme to mať do konca marca za sebou 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Výklenok od majstrov 🤦🏻‍♀️ úplne zbytočný, ešte aj stena za ním je omaľovaná... dnes bude preč.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, riešim rôzne návrhy kuchyne. Ako by ste volili farebnosť horných skriniek? Drevený bok, drevený bok a spodok skriniek, komplet biele?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?