Navrh kuchyne - Vas nazor?

14 hod35
  • @lenkito10 .... a este pohlad ako by to bolo cca zariadene

• @coralline  Ja by so uz ten dodatocny pultik medzu oknami nedavala. Tym padom ti vznikne vzdusnejsi priestor a vacsia variabilita pre pre jedalensky stol - mozes ho podla potreby posunut pred terasove dvere, alebo blizsie k linke a nechat priestor pred HS portalom volny. Mozete ho mat aj rozkladaci - ak pride navsteva, mas ho kde rozlozit a zmestite sa.

• Ahoj. Tento podorys sme tu uz riesili...
    HS nedate otvaratelny z dvoch stran?

Detske stolicky tie velke zaberu miesto.. Vymenit za tripp trapp, hauck stolicky. Zaberu miesto ako obycajna stolicka a dieta je pri stole s ostatnymi, nie bokom.

TV ci tam, ci tam, cez den pristriete.

Tazko povedat ako to ma byt, s metrom pomeraj aky velky stol chces, kolko by si potrebova miesta okolo, kolko pri stolovani, kolko od gauca.. Manzel co na to?

• Sponzor fóra
  • @coralline  takto otoceny stol zaberie viac miesta. Tak ako som ho ja otocila a prisunula k linke tak ti ostane este priestor pred dverami na terasu.
    Mas este taku moznost ze ten kusok linky urobit ako posuvny ostrov. A ked budes potrebovat vacsi priestor na stol na oslavu tak ostrov trochu posunies. Myslim ze u niekoho v albume som taky posuvny ostrov videla.

• @wivik  To prisunutie stola k linke sa aj mne najviac páči 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DEKORIA
    Poprad
    Textílie na mieru priamo cez e-shop. Zariaďte si celý domov pohodlne od počítača, za skvelé ceny!Závesy a rímske rolety na mieru.
    Ponúkame služby pre harmonizáciu priestorov. Tvorbu dekorácií, maľovanie obrazov na mieru a stien špeciálnou technikou.
    Je krásne byť doma! ♥ Bývanie, stavba, rekonštrukcia, záhrada a ešte niečo navyše... 🙂 Navštívte náš web a inšpirujte sa!
    Články od našich partnerov
    Povalové schody do pasívnych domov
    Farebné teplo do každej kúpeľne
    Vyberte si osvedčenú kvalitu na vašu strechu!
    Archív článkov od partnerov