Mora VDP 645 GB1

Chcela by som sa opýtať či má niekto z Vás túto varnú dosku a ako ste s nou spokojní. A ešte k tomu sme táto rúra VT 528MX....silno ďakujem
Odpovedať
aj mna by zaujimalo? @misana84 kupila si ju nakoniec? ako si spokojna? je to jedina, ktora ma velky horak vpredu, mala som vybrate siemens a bosch, ale tie maju velke vzadu a to nevyhovuje
Odpovedať
@angel1979 nie nekupila lebo ma gombiky v predu a tam sa nezmestia hrnce chcela som mat na boku...kupila som Bosch a nasla som aj s horakom v predu...
Odpovedať
a mozes mi poslat foto a typ tej varnej dosky? dakujem @misana84
Odpovedať
@angel1979 POP 616B81E....ale nie je urcena pre Slovesnky trh...
Odpovedať
@misana84 aj ja som na nu pozerala, ale nema ten trojity horak a tj takisto sklo? mozem poprosit foto, ake vysoke su tie horaky a mriezky? dakujem
Odpovedať
@misana84 mne povedali, ze uz sa vypredava, je to stary model, preto ju nikde nemaju iba v eshopoch
Odpovedať
@angel1979 ano je to sklo...oh a neviem ake su vysoke a nie som momentalne na byte...ale my sme spokojní ...tak neviem ci sa vypredava...lebo ja som ju videla len v zahranicnych obchodoch a mne prisiel zarucny list v polstine....ciže urcite nie je urcena pre SR.
Odpovedať
v Nay mali ale este minuly rok, alebo preminuly, ovedali, ze sa uz nevyraba, ak budes mat cas, prosim odfot mi, vdaka @misana84
Odpovedať
@misana84 ma zaujimavu cenu, predava ju andreashop, pozeram aj po whirpool gos 6415, alebo goa 6425 ako si ty spokojna s tou bosch? kupila by si ju este raz?
Odpovedať
@angel1979 velmi ju este nepouživam....ale dlho som hladla aspotrebice...a ver že som precizne vsetko citala, vyberala...a ani opat by u mna vyhrala Boshka...ja osobne nesla by som do whirpoolu
Odpovedať
aha ok, @misana84 ak budes na byte, poprosim ta foto, chcela by som viediet ake su mohutne tie mriezky, nikde som nenasla real foto, je aj lacnejsia od whirpool o 70€, len ci sa este bude dat zohnat cez andreashop
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?