Montáž kuchyne pracovníkom v aktuálnej situácii

Ahojte chcem sa opýtať prerábať si normálne keď je takato situácia? Ma pmi prísť robiť kuchyňu chlap bude sám..
Odpovedať
Profilova fotka
@martamarta123345 kamarát ten si prerába, ale sám s materiálom, čo má na byte už nejakú dobu. Neviem, keby som bol v takejto situácii asi by som vyčkal. Či naháňa vás to?
Odpovedať
Teraz je to také, keď nevieš kto to môže mať... Ako ak je to tak, že už bývate a potrebujete tú kuchyňu, tak možno aj hej ale nepomáhal by som mu, nechal by som ho to robiť samého
Odpovedať
nech príde, dá si ochranu, rukavice, rúško a ide.. to teraz čo ako? pečivo si nekúpime lebo ho pečie pekár a v obchode obchytá ďaľších cudzích 10 ľudí alebo konzervu z regálu si nezoberieme lebo ho dokladala predávačka? zasa odtiaľ potiaľ či?
Odpovedať
Profilova fotka
Moj svagor robi stolara a na teraz odlozil vsetky objednavky. Jednoducho nechce ohrozovat seba a ani svojich blizkych. Ludia v dnesnej dobe nepovedia pravdu. Takze si myslim, ze je lepsie, keby ste pockali.
Odpovedať
Nie je na co čakať, akurat mi inštalujú kuchynu dvaja v ruskach a ja taktiez ako dozor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Z toho by som si takú ťažkú hlavu nerobil. Ako však ty im pri tom asistovať nemusíš a oni budú mať isto nejaké to rúško alebo respirátor
Odpovedať
Super ďakujem materiál už máme doma.. On to bude robiť sam je to známy.. No v takejto situácii keď neviem dokedy budeme doma by som ju rada mala hotovú keďže aj variť treba.. A týždeň mam prázdnu kuchyňu všetko nakúpené spotrebiče tak len čakám kedy začne.. Samozrejme aj on aj ja budeme mat rúška
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som toho názoru, že život sa nezastaví a kto má čo a z čoho robiť, nech robí. Ak teda vie zabezpečiť základné hygienické podmienky. Keby to bola ebola, tak sa nečudujem. Nechcem nijako zľahčovať túto situáciu, dodržiavam všetko, čo sa odporúča, ale pracovať treba. My robíme do piatku a potom sa uvidí, či budeme mať zákazníkov na budúci týždeň a ako budeme robiť. Či sa striedať v obmedzenom množstve a poskytovať služby autoservisu, alebo budeme doma všetci. Hovorí sa o 3 mesiacoch a to je trocha dlhá doma, aby sme všetci sedeli doma hore kardanom 🙂
Odpovedať
@lifelike ano, spravny pristup k tomu mate. kto moze, tak nech robi ale samozrejme, nech vsetky potrebne veci dodrziava....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?