Máte modrý odtieň kuchynskej linky Ral 5010?

Profilova fotka
dobry den, nema niekto nahodou kuchynu modrej farby odtien ral 5010? vo vzorkovniku sa mi tento odtien najviac pacil ale ked dam tento kod do googla tak mi ukaze aj ine odtiene modrej a tie sa mi nepacia. nemate niekto skusenost s modrou linkou? vdaka
Odpovedať
@marybun to, ze na monitore ten konkretny RAL odtien vyzera rozn je normalne. Rozne podanie farieb fotaka, zobrazovacej jednotky... Ked si ho videla vo vzorkovniku, tak ten je ten jediny spravny, fotky z google nie su smerodajne. Ani fotka realnej kuchyne nebude smerodajna. Lebo osvetlenie, lebo podanie farieb kazdeho zariadenia, ktore do spracovania fotky vstupuje... A ja mam modro-bielu. Neviem ake skusenosti chces. No linka. Pucovat ju treba. Aj bielu aj modru cast. Spinu na kazdej casti vidno, len inu... ale mna ta najkrajsia... Ked chces kuknut, mam ju v albume
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 vzdy vacsi celok posobi uplne inak ako mala vzorka. Vlastna skusenost
Odpovedať
@luba142 to je tiez pravda, ale zas az taky rozdiel ako na monitore to nie je
Odpovedať
Mali taku v dalno trnava a vyzerala brutal dobre, skuste pohladat @marybun
Odpovedať
Profilova fotka
Napis do svetdvierok a predaju ti vzorku.
Odpovedať
Profilova fotka
Takuto modru lubim. 🙂 kuchyna bude v tvare L. Ta kratsia cast by bola modrej a na dlhej strane spodna cast modta a horna cast biela. A nejaku modro bielu keramiku. Myslite si ze na tej modrej bude vidno kazdy odtlacok?
Odpovedať
@marybun modra je super barva, a vůbec není moc na ní vidět prach a otlačky
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?