Mentolové jedálenské stoličky

Profilova fotka
Zdravím Vás strechári a strechárky, nemá náhodou niekto z vás doma plastové jedálenské stoličky mentolovej farby s makkým sedákom? Buď s drevenými alebo kovovými nohami. Predáva ich napriklad kondela, lidl, nabbi... Ak áno, bola by som vďačná za ich reálnu fotku, kľudne aj do správy, potrebovala by som vedieť, aký majú reálny odtieň, chcela by som totiž mentolové stoličky, ale nie krikľavé tyrkysové, a všetky tieto sa na fotke také zdajú... Ak budú moc krikľavé tak pôjdem asi nakoniec do sivej... Ďakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som takto objednala len jednu stoličku aby som videla ako vyzerá. Potrebovala som k pisaciemu stolu a uvažovala som že potom vezmem také aj k jedalenskemu stolu. Nakoniec som nechala len tú k pisaciemu. Ale mozete to vrátiť obratom keď sa Vám nebude páčiť odtieň. Podľa mna mentolové farba je taká špecifická že asi málokto ju má na stoličkách.
Odpovedať
Profilova fotka
s takouto farbou som sa este teda nestretol. no ak sa da objednat len cez internet a nevedia ti poskytnut realnu fotku. objednal by som len jednu, ktoru kedze to bude nakup cez internet mozes bez udania dovodu vratit
Odpovedať
farbu nie, ale teda typ stolicky je fajn, s farbou ti moc nepomozem, ale teda sestra ma v bledej takej smotanovej tento typ a su pevne, dobre sa na nich sedi, cize z tohto pohladu su uplna paradicka 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Ooo tak tie su krasne, co sa farby tyka, no musim sa priznat, ze ja moz za taketo plastove stolicky nie som. Nie su mi proste pohodlne. Radsej mam normalne latkove
Odpovedať
Profilova fotka
@daniella121 len normálne látkové som akosi nenašla v rakej farbe. No písala som už do eshopov o reálne fotky tak uvidím, vacsina mi odpísala, že reálne fotky nemajú a nedajú... zostáva mi len na skúšku objednať, len si zaplatím poštovné tam aj späť možno zbytočne. A lidlové s kovovými nožičkami mi sedia najviac,no tam musím objednať rovno 2 kusy, jeden sa nedá. Druhá moja obava je, že kým prídu a objednám druhé tak sa výpredajú,alebo ich stiahnu z predaja, pri zariaďovaní domu mám na toto šťastie,tak mám z toho obavy.
Odpovedať
@venusa915 Otázka. Aj majú chutiť za mentolom? 😉
Odpovedať
zaujimalo by ma, ci si si nejake nakoniec aj objednala a ci su vibec pohodlne, kedze tymto plastovym, proste nejak na chut neviem prist
Odpovedať
Profilova fotka
@valzem máme tento typ odskúšaný v obchode a pohodlné boli. Zatiaľ som neobjednala, lebo sa stalo presne to čo som očakávala, tie čo som chcela sa mi vypredali pred nosom. Počkám či ešte budú, ale stále zvažujem že pojdem do sivej alebo bielej.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?