Máte skúsenosti s robotom Kenwood KM 266 Prospero?

Ahojte, nemáte niekto skúsenosti s kuchynským robotom Kenwood KM 266 Prospero? Chcela by som si ho kúpiť...prosím poradte
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj...my ho mame, kupili sme ho pred 2 mesiacmi a neviem si ho vynachvalit :) Maso namlete za 5 minut, takisto zemiaky na placky - ziadne rucne struhanie. Vyskusali sme aj odstavovac, ide paradne. A to sme tam hadzali neosupane jablka aj s jadrami, mrkvu, hrusky... Tak isto nakrajas zeleninu na tenke platky na salat. Robila som v nom aj majonezu-tiez super, iba pridavas cez otvor olej, tak isto cesta na kolace. Sneh z bielkov... Este sme nevyskusali mixer a krajac na zeleninu, ale myslim, ze to tiez pojde dobre, lebo uz som sa stihla na tych ostrych nozoch aj porezat. :) Vraj sa da robit aj struhanka-uz susim rohliky :) Nerezova miska je vyhoda, lebo sa nemusis bat, ze sa praskne ako umela. Da sa odtial vytiahnut a cela umyt. Akurat, co je trosku negativne, ale nie je to zavada, ten robot je hlucny, ked ho das na plne obratky. Ale to bude asi kazdy robot... Ak mas nejake otazky, kludne sa pytaj. My sme ho kupovali asi tak, ze sme prisli do obchodu a mali akciu, nevideli sme vobec, ako to vyzera, co je vnutri v krabici, sice som sa bala, ale nakoniec sme sa rozhodli, ze ho berieme.
Odpovedať
ok, dakujem, pôjdem teda asi kúpiť....ja ho chcem kúpiť cez internet, takže v skutočnosti som ho tiež nevidela a skôr som sa bála tej značky, lebo značka Kenwood mi nič nehovorí. Rozhodujem sa medzi Moulinexom a Kenwoodom a hoci je tento drahší, láka ma skôr kvôli tej antikorovej aj väčšej miske a aj vzhľadu. Takže dúfam, že sa nebude kaziť a všetko bude ok, ked si ho kúpim
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
poznate znacku kuchynskych spotrebicov morphy richards?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?