Máte skúsenosť s kuchyňou od Tonix, Poľsko?

10. apr 2021790
  • akurát včera bol u nás pán z firmy Tonix ... budú nám robiť komplet kuchynskú linku aj s grafosklom, komplet šatník a vstavanú skriňu ... rozhodli sme sa pre nich na základe predchádzajúcich skúseností, keď robili kuchynskú linku svokre a vstavané skrine známej ... sú nadmieru spokojné ... po včerajšom stretnutí môžem povedať zatiaľ toľko, že prístup a komunikácia na výbornú, min. týždeň v piatok sme pánovi volali a včera prišiel aj s komplet vzorkovníkmi, bol veľmi ochotný aj poradil ... a cena neporovnateľná so slovenskými 🙂

• oni maju kvalitnu vyrobu?

• @lilien16  niektore veci sa za hranicami predsa viac oplatia 🙂

• Sponzor fóra
  • @lilien16   mozes mi prosim ta dat kontakt na toho pana z tonixu?

• @sayana12  poslala som v IP

• Inak ak by to niekomu pomohlo teraz su prave na vystave nabytku v NR, ja som sa s nimi tam stretla, lebo kamoska ma od nich uz rok najkrajsie stolicky ake som kedy videla a fakttttt velmi lacne 🙂

• @lilien16  Aku vám dal cenu za kuchynsku linku?

• @lilien16  Aj ja by som poprosila o kontakt a cenu. Ďakujem

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @lilien16  Dobrý deň, tiež by som poprosil kontakt a cenu kuchynskej linky, lebo tiez mame v plane spravit novu na mieru. Vopred Vam Dakujem

• @lilien16   Dobrý deň, môžem Vás poprosiť tiež o kontakt n firmu Tonix. Majú nejaké nefunkčné stránky a dúfala som, že ich nájdem teraz na výstave Moddom v BA a neboli tam 😞. Chceme od nich kuchyňu a neviem sa na nich nakontaktoval. Snáď ešte existujú 😞
    Ďakujem

• @eva248  ta stranka nefunguje

• Ahojte, tieto polske firmy vedia nacenit aj ponuku cez mail ak im poslem graficky navrh a popis maaterialu? A komunikujete s nimi po slovensky? 😃 dakujem

• Sponzor fóra
  • ta stranka funguje sama som si u nich v juni davala robit kuchynu.Rozumeju po slovensky a aj navrh urobia ale až ked pridu k vam a dohodnete sa.

• dobry den 🙂 prosim vas mna by tiez zaujimala neaka dobra firma na kuchyne?este okrem tejto co sa tu pise tej polskej...kde vam urobili naj.cenovu ponuku? dakujem za kazde inf. 😉

• stránka nefunguje, vypisuje error. Boli u nás osobne a vraveli, že prerábajú stránku.

• Dnes mi boli zamerat a hovorili mi, ze koli podlahovemu kureniu davaju roldorky na nozicky cca 10cm, zaroven davaju bocne dosky.
    Pytal som sa ci nestaci dat spodnu vodiacu listu na mamuta a povedali, ze nie.
    Ako to mate vy cez poliakov riesene?

• @lilien16  môžem sa spýtať ako ste teraz spokojná? Rozmýšľam aj ja nad nimi

• Ja ich moc neodporúčam mám od nich obývačku síce pred 11 r ale nič moc úplne ten najlacnejší materiál a pritom som ukázala na obrázku niečo iné ,po 7 r som im dala druhú šancu a kúpili sme jed. Stôl a stoličky na pohľad krásne ale kvalita biedna takže ja už radšej nie ale ochotný sú veľmi možno už sa polepšili

• Ahojte obnovim temu...je tu niekto kto si rok 2 dozadu daval kuchynu od firmy tonix? Dostala som kontakt od znamej ze jej robili ale chcela by som viac recenzii ako s odstupom casu hodnotite kuchyne. Dakujem

• @jajusqa  zdravím, my máme od nich kuchynskú linku 5rokov, zatiaľ sa nemôžem sťažovať, všetko drží, farba stále rovnaká, menili sme zatiaľ iba jedny panty na šuflíku, bol preťažený a panty nevydržali 😁 ... inak všetko oki

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame: moderné barové stoličky, exkluzívne kreslá, ktoré krásne ukážu v každom modernom interiéry.
    Machovna.sk
    Bratislava
    Machovna.sk - všetko pre Vaše machové obrazy.
    Eshop svietidiel od svetových výrobcov. V ponuke nájdete dizajnové kúsky a tiež cenovo dostupné riešenia pre tradičné či moderné bývanie budúcnosti.
    Články od našich partnerov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Akú dlažbu vybrať k historickým objektom?
    Archív článkov od partnerov