Máre skúsenosť s firmou URGELA? Čo hovoríte na návrhy? Zmenili by ste niečo?

Ahojte, zariaďujem nový byt a mám prvotné návrhy od firmy URGELA. Chcem sa opýtať čo hovoríte na návrhy a či máte niekto skúsenosť s touto firmou? Páči sa mi, že vedia zariadiť celý byt na kompletku, len by som chcela mať aj dáke referencie keďže ide o celý byt. Nájde sa tu niekto prosím? Za každú info budem vďačná.
Odpovedať
@lennih odkontroluj si hlavne rozmery. Mne pride sedacka mala pre styroch ale mozno to len pohlad skresluje. Taktiez si daj pozor na sirku postele. Aky dlhy je stol v detskej? Staci pre 2 deti a pripadne 2 pocitace plus porozhadzovane zosity a knihy? Varna doska tesne pri skrinke mi tiez nepride ako najstastnejsie riesenie. Vies tu pridat aj plosne zobrazenie nabytku?
Odpovedať
@wivik Ahoj, ďakujem za odpoveď. No sedačka bude trochu menšia lebo si prenášam zo starého bytu (mám jednu vyhliadnutú len treba trošku zarobiť 😄). Ako myslíš šírku postele? Tá je 160x200 cm + teda nočné stolíky. Deti majú ten stôl dlhý 185 cm. Myslím, že to by mojim dievčatkám malo stačiť. A pokiaľ ide o varnú dosku, tak presne toto mi vraveli aj oni. Pripravujú mi ešte alternatívu s trochu inou dispozíciou kuchyne podľa nich (táto kuchyňa je viac menej podľa mojej predstavy lebo som to chcela vidieť, ale teraz vidím, že tá varná doska takto asi ozaj nie je dobrý nápad, keď ma na to upozornili aj oni aj ty 😄 )
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som ten drez vymenila s varnou doskou.. ale inak pekná vizu 😉
Odpovedať
Firmu sice nepoznam, ale vizualizacia vyzera dobre. Akurat co by som inak urobila tak to je skrina na chodbe. Tu by som dala celu uzavretu. Lebo viem ako je to u nas, ze ked je priestor tak sa tam len veci zhromazduju. Taska sa odlozi, potom kluce, sal a podobne a furt tam nieco je a ja som nervozna z toho 😄
Odpovedať
@happycow Ďakujem 🙂 umiestnenie vody, varnej dosky a digestora je pevne dané :/ tomu sa musíme prispôsobiť. @ifik5 Ďakujem aj tebe 🙂 no ten otvor tam dali aby sme si my alebo návšteva mali kde sadnúť pri obúvaní v tej úzkej chodbičke. Dám si tam dáke vankúše na sedenie 🙂
Odpovedať
@lennih Tak to potom ano, len si rodinu nauc tak aby tam nenechavali veci 😄 Nech nezosalies, lebo ja niekedy nemam daleko od toho 😄
Odpovedať
@lennih Ahoj, môžem ich vrelo odporučiť. Návrhy super, ako tvoje.. komunikácia bezproblémová a rýchla (personál veľmi ochotný), realizácia v termíne ako sme sa dohodli bez chýb (jedny dvierka prišli z výroby prasknuté, možno aj v preprave praskli, ale zapísalo sa to do protokolu, objednali sa nové a vymenili, celé rýchlo vybavené). Tiež ma u nich veľmi oslovilo že mi vedia spraviť celý byt..neviem ako u teba ale mne zabezpečili aj podlahy, stierky a svetla. 🙂
Odpovedať
@lennih mne sa postel siroka 160 cm ako manzelska pre dvoch nerata :-). Ale niekomu aj taka vyhovuje.
Odpovedať
@ifik5 Budem na to myslieť 😄 @vizzrob Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Tak snáď sa mi to potvrdí aj u mňa 😄 Zatiaľ to ide ako si písal. 🙂 @wivik No ja v tej posteli budem sama 😄
Odpovedať
@lennih Ahoj, Návrhy podľa mňa super. Možno by som si ja dal v obývačke na niektorej stene takú stierku ako máš v chodbe. Príde mi tá obývačka dosť biela z pohľadu od kuchyne. Inak Urgelovcov ti môžem len odporučiť. Zariaďoval som u nich aj byt aj dom a vždy bez väčších problémov. Samozrejme pri tom objeme sa sem tam dáka drobnosť vyskytla, ale vždy sa vyriešila rýchlo a k mojej spokojnosti. 😉
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?