Mala kuchyna ako usporiadat skrinky?

potrebujem poradit ohladom rozmiestnenia skriniek v kuchyni -urcite chcem potravinovu skrinku = spajzu na suche potraviny. -vrchne skrinky budu po strop ziadne police -chladnicka vstavana -vychadza mi suflik dlhy 80cm ten chcem na hrnce. -klasika mycka 60cm -rura pod indukciou -kos na odpadky nechcem velky denne vynasame smetie mne tam vysla extra mala skrinka 30cm -digestor na filter v nakrese je iny
Odpovedať
Pekny navrh. Zvaz ten 80cm suflik... Vraj ak je naplneny tazkymi vecami tazko sa vysuva a vraj sa vie prehnut aj dno pod tarchou
Odpovedať
Profilova fotka
@katika85 ahoj. Digestor myslis recyklacny? Nie su moc efektivne. Nemozete dat s odtahom von? Kos sa z praktickeho hladiska dava blizko drezu. Odkvapavac nad myckou - ak tam nechavas odkvapavat velky hrniec/panvicu/sito/neviem co, nebudes mat miesto na polozenie tanierov smerujucich do mycky pri odpratavani zo stola. Odkvapavac pred mw to iste. Pocitaj ze do rohu skrinky je cez sifon priestor nelahky. Na suflik nezostane 80 cm, mozno 70 cm, musis pocitat par cm v rohu skriniek a na lavom boku- skrina asi nebude uplne natlacena na stene. Neskusala si ponechat chladnicku a skrinu na tej pravej strane? Kreslo z nakresu zmaz, nezmesti sa tam. Neviem preco vyrabaju aj sufliky 120 cm kedze vraj tie 80cm sa prehybaju.
Odpovedať
@lenkito10 dakujem za postrehy ano na zaciatku som to aj tak navrhovala chladnicka a skrinka na potraviny napravo ale potom my tam vznika tmavy roh do ktoreho nie je pristup preto som to cele dala na druhy koniec. drez asi bude bez odkladacieho miesta alebo nieco male a bude nerezovy to len tak mimochodom 😅 skrinka potravinova bude asi mensia ako 60cm snad vyrabaju aj 50cm tym padom by na tie sufliky bolo miesto aj s nejakou rezervou a ano dobry postreh napravo skrinka mycka mierne bude vycnievat nastastie tam bude len cisty vstup do obyvacko kuchyne ziadne dvere ani zarubna tam nie je. takze tam asi dorobime par cm 😊 alebo asi dam skrinku drezovu mensiu aj teraz mam 50cm skrinku na drez a staci. a miesto na odkvapkavanie ak bude, bude smerovat opacne nie smer mycka. kos je zatial tam ale nie som si nim ista mam viac poziadaviek z kt nechcem upustit a su mi prednejsie napr mycka ani rura sa nesmu otvarat v rohu. preto som tam dala sufliky aby boli blizko mycky. ale mozem do ruku dat aj skrinku na kos a sufliky vedla potravinovej len ci nebudu tie sufliky daleko od mycky. ked varim a ela vyhadzujem do kosa vzdy si kos vyberiem von zo skrinky a aj ked cistym drez a pod.
Odpovedať
@kitycat ina moznost nie je😢 jedine ak daco take existuje jeden vrchny suflik na pribor a varechy a spodok klasicka skrinka dvojdverova a do nej police na hrnce treba mi vyriesit hrnce aj pribor v jednej skrinke 😅
Odpovedať
@lenkito10 ano digestor moze byt aj ten odtahovy. mame tam na to tu dieru v stene 😂 takze zvazujem chcela som mat tu stenu ucelenu skrinkami ale asi to ozeliem
Odpovedať
@lenkito10 kresla su kupene uz davno aj s gaucom 😉 idu somnou aj keby neviem co ale za stolom nemame nikdy 4 stolicke sme traja tak snad sa tam pomestime. ak nie kreslo dam prec
Odpovedať
a este mikrovlnka muz velmi chce. my sme ju doteraz nemali je tomu 7rokov a je pravda ze dcera uz o chvilku pojde do skoly takze asi by sa zisla na ohriatie jedla ale urcite nechcem vstavanu je moznost ju namontovat na spodok vrchnych skriniek. dcera bezne a aj ja kedze som nikdy pouzivame schodik v kuchyni
Odpovedať
@kitycat prikladam foto tato piskoda ma 90cm a ked je tam vsetko v pohode sa stym manipuluje je to uchytene na jednom ramene a drzi to 7 rokov do suflika 80cm neplanujem dat vsetko to co mam teraz na piskote
Odpovedať
Profilova fotka
Sufliky daleko od mycky: bavime sa o dvoch krokoch. Odtah na digestor uz je urceny ? Digestor mozes zabudovat do skrinky. Potom budes mat jednu liniu. Mw mozes dat do potravinovej skrine, ak ju nechces davat vysoko kvoli malej.
Odpovedať
@lenkito10 dakujem za navrh mohla by si mi po popisat? 😀 stracam sa kde co je prikladam foto navrhnu pre digestor zatial som myslela ze bude ten na filter ale asi skusime dat ten s odtahom
Odpovedať
digestor
Odpovedať
@lenkito10 mikrovlnku chcem urcite nizsie nie kvoli dietatu ktore ma ochvilku prerastie ale skor mi je divne davat tanier,misku a pod kde je nieco tekute do vyssej vysky. kedysi boli mikrovlnky na linke co mi pride uple idealne az na to ze to zabera miesto ma linke
Odpovedať
Článok sa načítava...
Na linke si ju dozaista nenechávaj, naši ju majú v potravinovej skrini. Teda dolu majú skriňu potom mikrovlnku a nad tým zase im skriňa pokračuje a je to funkčné, nezavadzia im to aj to dobre vyzerá.
Odpovedať
@katika85 vyzera zaujimavo to vysuvne rameno. Ja by som asi trpla kedy sa odtrhne pos takym nakladom 😆 Ja mam police a asi im aj ostanem co sa hrncov tyka verna. Ssegra keedysi byvala v byte kde mali aj taniere v suflikoch ale nemalo to horne skrinky. Pekny napad je ta mikrovlnka v skrini, hoci potravinovej a na linku si dajte pre istou aj dvojzastrcku, ak by str pitrebovali polozit ju predsa lrn na tu linku. Ptacovneho priestoru bude tak akurat
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?