Lakovanie dvierok v TWD

Profilova fotka
Ahojte. Stolár mi ponúkol lakované MDF dvierka z firmy TWD. Má v ponuke aj Svet dvierok. Hovoril, že TWD má lepšie lakovanie, spomínal že používajú polyester, nie poly-niečo ako Svet dvierok. A navyše majú v lesku leštené aj hrany dosky. Cenovo o pár € drahšie ako Svet dvierok. Máte niekto skúsenosti s kvalitou?
Odpovedať
Svet dverí sú poľské smejdy, mne prišli zárubne ohnuté do oblúka, bolo to za trest narovnať a osadiť..
Odpovedať
Profilova fotka
@nikiki29 aj svet dvierok ma lestene hrany a ano lakuju to v polsku ale automatom. Chodia krasne ako vino. S twd skusenost nemam. @goodevil mylis si firmy asi ... nemam vedomost ze robia zarubne.
Odpovedať
Profilova fotka
@wolodymyr viem, že Svet dvierok sa tu veľa odporúča, aj stolár hovoril, že s nimi často robí. TWD bola len ako alternatíva, vraj je povrch odolnejší, lákajú to vraj tu u nos v BB, ale reálne som nenašla nikoho kto by ich mal doma alebo ďalšieho stolára čo od nich berie. Na stránke majú uvedené toto, upozornil ma na to stolár, tak neviem ako je to myslené...
Odpovedať
Profilova fotka
@nikiki29 naschval som sa pozrel na stranku a ozaj to tam pisu no ja ked si objednam s R2 co najmensi radius pridu vzdy leskle hrany.
Odpovedať
Profilova fotka
@nikiki29 tak som volal priamo obchodakovi a vec sa ma takto: Leskly povrch sa lakuje lesklym lakom ktory sa lesti na vysoky lesk iba na plochach. Na hranach ostava leskly vlastnostami laku a je to prakticky nepostrehnutelne.
Odpovedať
Profilova fotka
@wolodymyr tiež chceme len R2 🙂 A ďakujem veľmi pekne za takéto info z prvej ruky! Budem teda ešte žiadať vzorky, nerada by som urobila krok vedľa s tým TWD...
Odpovedať
Profilova fotka
@nikiki29 skus pozriet este na farebnost materialu senosan akryl maju asi 8 odtienov a je to cenovo lepsie a urcite odolnejsie ako lak.
Odpovedať
@nikiki29 Dobrý deň, dvierka pre TWD sa lakuju u nás vo firme PRO-Dizajn. Naše dvierka sú vysoko odolné, lebo základný lak používame polyester. Bežne sa používa polyuretanovy lak. V prípade záujmu o vzorku resp. viac informácií nájdete na prodizajn.sk
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?