Kuchynský stôl, je potrebný?

Dobrý deň, je niekto kto nemá kuchynský stôl v dome? Niekoľko rokov žijeme v byte a tu nám vôbec nechýba. Preto rozmýšľam že ho nedám ani do domu, ale dáme len barové stoličky pri kuchynskú linku. Ďakujem za názory 😉
Odpovedať
V dome jedálenský stôl by mal byt. Nemusí byť v kuchyni, ale v dome stolovat pri bare alebo na gauči?
Odpovedať
Neviem si predstaviť, nemať stôl v dome...u nás napríklad keď máme obed sme všetci u jedného stolu keď pozveme rodičov tiež... A keď máte na to priestor nevidím dôvod prečo ho nemať 😉
Odpovedať
@567funny567funny ani sviatky netravite spolu pri stole? Inak my sme v byte tiez mali len mini stolik, o to viac som sa tesila na poriadny veľký stol v dome. U nas sa teraz častejšie sedi pri stole, ako na gauči. Aj návšteva si casto sada k stolu, nie na gauč. Ale je fakt, ze v bežné dni tiez nejeme spolu pri stole, ale každý ako chce, pubertak si nosi k sebe, ja zase rada na gauči 🙂
Odpovedať
Ďakujem za odpovede, mama ma prehovorila aspoň na malý stôl pre 4 osoby 😁tak bude nakoniec.
Odpovedať
@567funny567funny urcite ano 😉 uvidis ze ho vyuzijete 🙂
Odpovedať
Co nepotrebujes, to nekupuj. Ak ti zachyba, dokupis kedykolvek. Osobne si neviem predstavit stolovanie bez stola, ale zase mat ho len preto, “ze sa to tak robi…” 🤔
Odpovedať
Profilova fotka
@567funny567funny tak sorry ale stavali ste si rodinny dom a do domu sa isto hodi kuchynsky stol. Uz len kvoli tomu, ze ked budes chciet robit nejaku oslavu spojenu s obedom, tak kde vsetkych hosti usadis?? Takze byt tebou si to poriadne premyslim.
Odpovedať
jedálenský stôl je na vašom uvážení, neviem ako stolujete, ale ja som stôl chcela preto aby sme sa aspoň raz za čas, najedli spolu, hlavne cez víkendy.
Odpovedať
Profilova fotka
ak vam to tak vyhovuje tak preco nie. nie je nikde napisane ze ho musite mat a ak ho nevyuzivate, tak je to na vas. dat si ho tam mozte aj neskor
Odpovedať
osobne si neviem predstavit, ze by som kuchynsky stol nemala. barove stolicky su fajn, lenze tych das maximalne 3-4 a ked ti pride nejaka vacsia navsteva, tak mat problem, kde ich usadit. myslis, ze do domu by ste stol mali dat.
Odpovedať
@567funny567funny asi by som si nezvykla na to, ze by som nemala aj klasicky jedalensky stol a podla mna sa do domu hodi. v byte chapem, ked je malo priestoru, ze ste nechceli davat stol ale do domu by sa patrilo.
Odpovedať
Profilova fotka
na take bezne stolovanie, ze ranajky a ten nezvykneme ani my sedavat za stolom, ale cez vikendy je to normalna vec, na sviatky tiez, takze myslim, ze keby sme ho nemali tak by sme jeho deficit pocitili 😉
Odpovedať
Článok sa načítava...
u nás aj spoločné večere za stolom, tak si to úplne predstaviť neviem žeby sme boli bez 😄
Odpovedať
Profilova fotka
hmm ja si neviem predstait, ze by sme nemali jedalensky stol, aj ked nepoviem, ze yby sme ho neviem ako vyuzivali, ale napriklad s navstevami za nim sedime dost casto, nejak sme si na to zvykli
Odpovedať
Profilova fotka
niekomu to nechyba, my kym sme byvali v byte, tak sme tiez nemali potrebu jedalenskeho stola, ale vsetko sa to postupom casu zmenilo a ked je v dome priestor na to tak preco nie, takyto stol spaja rodinu 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Niekto nema vobec a nechyba, no my si to bez neho predstavit nevieme. Vecere su u nas spolocne, ze konecne po celom dni si sadneme za stol, najeme sa a debatime. Je to take rodinnejsie a hlavne aj ked svokrovci pridu aj nasi tak nemam problem ich usadit 🙂
Odpovedať
Bývame v byte... Momentálne tu nemáme veľký jedálenský stôl, lebo sme ho museli zložiť a poviem vám, že sa teším do domu, kde ho budeme mať... Dočasne takto sa dá existovať ale stále by som nechcela.. za stolom sa nie len je, ale môžete si aj písať, niečo robiť... Manžel skladá puzzle na stole, učiť sa s deťmi.. kresliť s deťmi, hrať spolocneske hry s deťmi alebo s priateľmi... Môj názor je, že stôl v dome áno...
Odpovedať
@akvi súhlasím.. tiež dôležité na čo som zabudla stolovanie ako rodina na sviatky.. už len také Vianoce ❤️
Odpovedať
Urcite by som stol nedaval. Kuchynu sme si navrhovali pred 5 rokmi a namiesto stola sme si dali pult s uloznym priestorom. Ten pult ma vysku stola, takze tam pasuju klasicke stolicky, z dvoch stran je doska predlzena aby sa tam dalo v pohode sediet a z predu mame dvierka kde su bud hrnce, misky a ine veci. Ale zas to je kazdeho vec co chce a co sa mu paci
Odpovedať
@567funny567funny Mam okruhli tam sa zmesti kolko je stoličiek.
Odpovedať
Profilova fotka
@zizzinka presne - my sme uz len kvoli tomuto davali, pretoze pre mna to ma zmysel najma pre taketo veci, pre mna je stol symbolom spojenia rodiny alebo akoby som to povedala 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
My sme na byte tiez nemali stol a nechybal nam, boli sme 2 a jedli sme na gauci. Ale nikdy ma ani nenapadlo nedavat ho do domu, prave naopak, mame najvacsi, aky sa dal dat, ma 2,8m a to sme traja. Kazda navsteva si automaticky sada k stolu a nie na gauc. Ja som teraz “nestastna”, ze na terasu sa nam zmestil len 2m stol, je to malo, nie je nad velky stol
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?