Kuchynská linka z Poľska - máte skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
Pozdravujem.. rozmyslam nad kuchynskou linkou od poliakov.. mate nejake skúsenosti/kontakty pre východne Slovensko? Moja predstava je biela leska s drevenou doskou a zastenou .. je lepsie folia, alebo striekana? Vdaka :)
Odpovedať
@kikina2 dobrý deň, stále ste spokojní?
Odpovedať
Profilova fotka
@mia091 Dobrý deň, áno veľmi 👍
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @kikina2 nevidela som ci si niekde pisala ohladne ceny, co ta stala kuchyna bez spotrebicov?
Odpovedať
Profilova fotka
@zur Na predchádzajúcej strane som to rozpísala. Samotnú linku neviem, brali sme aj časť spotrebičov a zostavu do obývačky...
Odpovedať
Kuchynska linka od poliakov.Robili nam vesiakovu stenu do zadveria,skrinky do pracovke,skrinky do wc a kupelni,rolldoor do detskych,police do satnika a obyvackovu stenu.Zatial spokojnost.Uzivame od 10/2019.
Odpovedať
@marcel714 krasna, vies mi dat kontakt?
Odpovedať
Profilova fotka
@marcel714 Dobrý deň, môžem Vás poprosiť aj ja o kontakt na poľskú firmu, ktorá Vám všetky nábytky realizovala, prípadne aj ceny za jednotlivé celky? Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prosim vás pekne vie mi niekto poradiť dať kontakt na poľskú firmu chcela by som si dať urobit kuchynskú linku a tu co som videla tak máte krasne urobene dakujem Vám
Odpovedať
@jaroslava_petrasova Neviem konkretne o aku firmu ide, ale kamaratka si davala meble ziobro alebo nejako tak sa ta firma volala. A ma kuchynu peknu, jedine s cim mala trosku problem tak to, ze jej neporadili co ako by bolo dobre, ze to bolo vlastne ozaj len o tom ako to ona chce.
Odpovedať
@jaroslava_petrasova Odkiaľ ste? Viem vám dať kontakt na Poliaka, ktorý robí v okolí BA.
Odpovedať
@kikina2 ahoj. Môžem ťa poprosiť o kontakt na poliakov, čo robili kuchyňu?dakujem
Odpovedať
@marcel714 môžem poprosiť kontakt na poliakov? Ak by sa dalo orientačne cenu bez spotrebičov. Dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zdravím, aj ja som potom teda dala na pozitívne recenzie a kych.linku a vstavane skrine mi robili v polsku. Chlapik prisiel, nacrtol velmi dobre a dohodli sme sa na cene. Po zaplateni zalohy a podpisani zmluvy mi garantoval 3 tyzdne, co aj dodrzali. Ja som nad mieru spokojna 🙂 U nas nam davali ovela vačsiu cenu a dodanie aj 4 mesiace. Takze mozem len odporucat. Prikladam foto 🙂 Východ Slovenska.
Odpovedať
@marcel714 prosim vas mohli by ste mi poslat kontakt alebo meno firmy? dakujem mate to krasne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@ludmila001 Dobrý deň vedeli by ste mi zaslať kontakt na firmu ? Ďakujem
Odpovedať
@petikmir Dobrý deň, podarilo sa Vám získať nejaký kontakt na kuch.linky z Poľska ? Prípane by ste mi vedeli napísať ? Ďakujem
Odpovedať
Pridám sa aj. Tiež by som mala záujem o kontakt na poľskú firmu.
Odpovedať
@ludmila001 Mohla by si mi pls poslať cenu, čo kuchyňa stála?
Odpovedať
@ludmila001 Prosim môžete mi poslať kontakt?Ďakujem
Odpovedať
@blatnima @zdenoo1 @1236lenca @ddorka poslala som vam do spravy 🙂 Potom dajte vediet ak by ste sa dohodli, ako to dopadlo 🙂 Nech sa dari.
Odpovedať
Meble Ziobro nám robili vstavanú skriňu do detskej izby, cenovo vyšla rovnako, ako tá v spálni, ktorá je ešte vačšia. Brat si dával naceniť kuchy.linku, vyšla ho o 200€ lacnejšie ako od stolára z vedľajšej dediny. my tiež riešime linku, poliak vyšiel drahšie.
Odpovedať
@kikina2 prosím ťa, tie dvierka máte striekané alebo fóliu? Aká bola cena čisto len linky a kontakt mi vieš poskytnúť? Ďakujem
Odpovedať
Ahojte, aj ja zháňam kontakt na poliakov čo robia kuchyne prosim @ludmila001 viete mi poslať tiež kontakt čo vám robili kuchyňu?ďakujem
Odpovedať
@ludmila001 dobrý večer, môžem poprosiť kontakt na Poliakov? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý aj ja by som poprosila o kontakt na toho kto vam robil kuchynu
Odpovedať
@ludmila001 Dobrý deň, môžem poprosiť kontakt na Poliakov, čo Vám robili kuchynskú linku? Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@ludmila001 ahoj aj ja by som poprosila kontakt na firmu. Dakujem😉
Odpovedať
@domix147 kamaratke robili teraz meble ziobro, ak by ti to pomohlo 🙂
Odpovedať
@ludmila001 Dobrý deň, mozem aj ja poprosiť kontakt? Ďakujem.
Odpovedať
Ahoj, poprosím kontakt na predajcu. Ďakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?