Kuchynská linka z Poľska - máte skúsenosti?

6. máj 2021540
  • @kikina2  dobrý deň, stále ste spokojní?

• @mia091  Dobrý deň, áno veľmi 👍

• Ahoj @kikina2  nevidela som ci si niekde pisala ohladne ceny, co ta stala kuchyna bez spotrebicov?

• Sponzor fóra
  • @zur  Na predchádzajúcej strane som to rozpísala. Samotnú linku neviem, brali sme aj časť spotrebičov a zostavu do obývačky...

• Kuchynska linka od poliakov.Robili nam vesiakovu stenu do zadveria,skrinky do pracovke,skrinky do wc a kupelni,rolldoor do detskych,police do satnika a obyvackovu stenu.Zatial spokojnost.Uzivame od 10/2019.

• @marcel714  krasna, vies mi dat kontakt?

• @marcel714  Dobrý deň, môžem Vás poprosiť aj ja o kontakt na poľskú firmu, ktorá Vám všetky nábytky realizovala, prípadne aj ceny za jednotlivé celky? Ďakujem.

• Dobrý deň prosim vás pekne vie mi niekto poradiť dať kontakt na poľskú firmu chcela by som si dať urobit kuchynskú linku a tu co som videla tak máte krasne urobene dakujem Vám

• @jaroslava_petrasova  Neviem konkretne o aku firmu ide, ale kamaratka si davala meble ziobro alebo nejako tak sa ta firma volala. A ma kuchynu peknu, jedine s cim mala trosku problem tak to, ze jej neporadili co ako by bolo dobre, ze to bolo vlastne ozaj len o tom ako to ona chce.

• @jaroslava_petrasova  Odkiaľ ste? Viem vám dať kontakt na Poliaka, ktorý robí v okolí BA.

• @kikina2  ahoj. Môžem ťa poprosiť o kontakt na poliakov, čo robili kuchyňu?dakujem

• @marcel714  môžem poprosiť kontakt na poliakov? Ak by sa dalo orientačne cenu bez spotrebičov. Dakujem

• Zdravím, aj ja som potom teda dala na pozitívne recenzie a kych.linku a vstavane skrine mi robili v polsku. Chlapik prisiel, nacrtol velmi dobre a dohodli sme sa na cene. Po zaplateni zalohy a podpisani zmluvy mi garantoval 3 tyzdne, co aj dodrzali. Ja som nad mieru spokojna 🙂 U nas nam davali ovela vačsiu cenu a dodanie aj 4 mesiace. Takze mozem len odporucat. Prikladam foto 🙂 Východ Slovenska.

• @marcel714  prosim vas mohli by ste mi poslat kontakt alebo meno firmy? dakujem mate to krasne

• @ludmila001  Dobrý deň vedeli by ste mi zaslať kontakt na firmu ?
    Ďakujem

• Sponzor fóra
  • @petikmir  
    Dobrý deň, podarilo sa Vám získať nejaký kontakt na kuch.linky z Poľska ? Prípane by ste mi vedeli napísať ? Ďakujem

• Pridám sa aj. Tiež by som mala záujem o kontakt na poľskú firmu.

• @ludmila001  Mohla by si mi pls poslať cenu, čo kuchyňa stála?

• @ludmila001  Prosim môžete mi poslať kontakt?Ďakujem

• @blatnima  @zdenoo1  @1236lenca  @ddorka   poslala som vam do spravy 🙂 Potom dajte vediet ak by ste sa dohodli, ako to dopadlo 🙂 Nech sa dari.

• Meble Ziobro nám robili vstavanú skriňu do detskej izby, cenovo vyšla rovnako, ako tá v spálni, ktorá je ešte vačšia. Brat si dával naceniť kuchy.linku, vyšla ho o 200€ lacnejšie ako od stolára z vedľajšej dediny. my tiež riešime linku, poliak vyšiel drahšie.

• @kikina2  prosím ťa, tie dvierka máte striekané alebo fóliu? Aká bola cena čisto len linky a kontakt mi vieš poskytnúť? Ďakujem

• Ahojte, aj ja zháňam kontakt na poliakov čo robia kuchyne prosim @ludmila001  viete mi poslať tiež kontakt čo vám robili kuchyňu?ďakujem

• @ludmila001  dobrý večer, môžem poprosiť kontakt na Poliakov? Ďakujem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame: moderné barové stoličky, exkluzívne kreslá, ktoré krásne ukážu v každom modernom interiéry.
    V našich E-shopoch nájdete množstvo darčekov, bytové doplnky s jedinečným dizajnom, vázy, nástenné hodiny, kúpeľňové doplnky, kuchynské doplnky
    Machovna.sk
    Bratislava
    Machovna.sk - všetko pre Vaše machové obrazy.
    Články od našich partnerov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Akú dlažbu vybrať k historickým objektom?
    Archív článkov od partnerov