Kuchynská linka Tilia - Decodom

Ahojte, nasla som tu jednu starsiu podobnu kategoriu, kde boli dve fotky kuchynskej linky Tilia z Decodomu. Do temy prispelo viac ludi, ktori planovali rovnaku linku. Chcela by som sa spytat, ci sa tu najdu spokojní (a kludne aj nespokojní) uzivatelia. Pripadne ci by ste boli ochotni prispiet fotkou. Uz mam cenovu ponuku a momentalne mi bezi mesiac na rozmyslenie. Tak by ma potesili nejake "recenzie". Dakujem
Odpovedať
@solange7 mne osobne sa z decodomu nepáčilo hlavne to, že mi vedeli dať len typizované skrinky. Preto som sa potom rozhodla pre stolára a dokonca stolár mi dal aj lepšiu cenu, ako oni.
Odpovedať
ahojte ...mame túto kuchynskú linku tretí rok, zatial v pohode , celkom dobre sa udržiava v čistote, Ked sa tak zamyslím, všetky linky su ´´rovnaké´´ , rozdiel je len v dvierkach. Taký poznatok. Máme zabudovanú umývačku riadu BOSCH a problém bol v tom, že spodný sokem mi zavadzal pri otváraní umývačky, ale to nie je chybou linky. Možno by bolo dobré dať si pozor ak si budete vyberať umývačku riadu . Ak kolegovi to zavadzalo na kuch. linke od iného výrobcu.
Odpovedať
mozem ti povedat, ze tiez nad nou premyslam. kamaratka mala minuly rok stastie, tiez sa pre nu rozhodla a mali dokonca aj akciu na pracovnu dosku zadarmo. prevedenie, otvaranie, vsetko jej funguje tak ako ma, tak som zatial tiez naklonena prave k tejto danej linke
Odpovedať
Profilova fotka
@yetinb mozes prosim ta pridat aj fotku? dakujem 🙂
Odpovedať
@yetinb dakujem za info 🙂
Odpovedať
@obonka vyzera to tak, ze sa pre nu rozhodnem. Cenova ponuka je dobra a pocula som zatial len chvalu. Len som videla malinko fotiek od koncovych uzivatelov. Budem musiet ist este vybrat dekor, pretoze cez online stretnutie to bolo viac menej len take naznakove. Pani mi povedala, ze budem moct prist aspon k dveram vybrat dosku a dekor. Tato situacia je sialena ale co uz...
Odpovedať
@solange7 mame Tilia z Decodomu, fotky mam v albume. som spokojna ale vybrala by som si iny dekor dvierok lebo sa velmi tazko udrzuje, neda sa to s nicim umyt a zostavaju tam capky a flaky. Bola som sa pytat aj v decodome s cim to umyt, povedali mi Jar a tepla voda ale nic moc teda..
Odpovedať
@vaiva mas krasny album, velmi pekna rekonstrukcia. Kuchyna je krasna. Ja som premyslala nad tymto dekorom, pripadne ze by som isla do bielej lesklej. Ty mas matne prevedenie?
Odpovedať
@valva kuchynu mas krasnu. inak od jednej kamosky mam radu na tieto matne povrchy, kedze aj jej bola odporucana jar a moc to teda nefungovalo, tak si ti kupila mydlo v kocke Palma kokosove a tou mydlovou vodou, ide z dvierok vsetko dole a ziadne cmuhy neostavaju
Odpovedať
@solange7 dakujem, ano sedy kamen supermat. leskla mozno bude lepsia na udrzbu, neviem..
Odpovedať
@44olina dakujem za tip, urcite vyskusam!
Odpovedať
Profilova fotka
Ono aj my sme dosli na to, ze bezodtlackova a bezudrzbova povrchova uprava nie je celkom to, co sme si pod tymi slovami predstavovali. Ale zena si nasla sposob, ako linku vycistit a nejak sa nestazuje
Odpovedať
Článok sa načítava...
máme známu, čo má túto kuchyňu a fajn, nemali problém s ničím, keď ti sedia ich skrinky, že si to vieš všetko vyskladať, tak prečo nie, aj keď cenovo by som povedal, že je možné si aj u stolára dať urobiť presne podľa predstáv 😉
Odpovedať
@solange7 môžem sa spýtať, koľko Vám dal Decodom aspoň predbežnú dodaciu dobu Tiež práve riešime kuchyňu a chceme si dať online naplánovať Tiliu z Decodomu.
Odpovedať
@majulka0509 dobry den, neskoro odpisujem... Dodacia doba od 3-6 tyzdnov pd zacatia vyroby. Pred tym este musia linku zamerat atd.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Ahojte, má niekto Tiliu vo farbe kašmír... potrebovala by som realne foto... páči sa mi a ideme objednať... Ďakujem...
Odpovedať
@stonozka Je to sice uz nejaky ten mesiac ale zda sa mi ze mi mame Tilliu v Kašmíre,
Odpovedať
@janopopovec pekne poprosim o foto, pripadne akou farbou ste riešili obklad medzi skrinkami... biela by tam veľmi kričala a už s zúfalá... Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch

Odpoveď na príspevok od janopopovec:

@stonozka Je to sice uz nejaky ten mesiac ale zda…
@janopopovec Dobrý deň, vedeli by ste mi prosím Vás aspoň približne napísať, koľko Vás vyšla kuchynská linka Tilia v kašmíre?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od stonozka:

Ahojte, má niekto Tiliu vo farbe kašmír... potreb…
@stonozka Dobrý deň, objednali ste prosím Vás nakoniec kuchynskú linku v takom prevedení?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od silvusiatkoo:

@janopopovec Dobrý deň, vedeli by ste mi prosím V…
@silvusiatkoo 3330 bez spotrebicov.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?