Kuchyne Dan Kuchen Poprad alebo Liptovsky Mikulas?

Dobry den. Je tu niekto kto bral kuchynu z niektoreho z tychto studii? Potesi akakolvek recenzia. Prebehlo vsetko podla Vasich ocakavani? Dakujem pekne za odpoved.
Odpovedať
Naozaj sa nikto nenajde?
Odpovedať
@vikus123 my máme kuchyňu značky Dan Kuchen, ale neriešili sme ju v ani jednom z týchto kuchynských štúdií, ale cez pána čo vyrába nábytok, pracuje aj so značkou Daň Kuchen. Neviem či pomôže, ak by ste chceli môžem vám potom dať nejaké info
Odpovedať
@vikus123 dobrý deň, my sme brali z liptovskeho mikulasa a mozem iba odporucit vsetkymi 10. je tam uzasny pan dúbravský, naozaj poradil, vysvetlil, nesnazil sa iba predat. mame krasnu kuchynu, sme velmi spokojní
Odpovedať
za mňa dankuchen ani jedno 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
osobne od nich kuchynu nemam, no dala si ju u nich vyrabat kamoska a musim povedat, ze teda neviem ja som ocakavala viacej. osobne neviem, ci by som sa pre nich rozhodla
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dan Kuchen poprad urcite nie … su to amateri ktori Vam povedia ze dnes sa kuchyna uz nepouziva na varenie 😄 nasa skusenost … slepe dvierka zalozili na dve skrutky a nejake divne haciky ktore vzdy vypadnu a dvierka padnu na zem … dost trapas
Odpovedať
Profilova fotka
pozrite si aj recenzie na vyhľadávacích portáloch - čo to napovedia.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?