Kuchyňa z Omega-nábytok

Dobrý deň, prosím Vás, máte niekto skúsenosti s kuchynskou linkou zo stránky www.omega-nabytok.sk, konkrétne linka Napoli od poľského výrobcu Extom? Ďakujem pekne 🙂
Odpovedať
Ja mám od nich. Ale nie Napoli. bielu lesklú Florence. Ak si to dobre rozmeriate tak sa dá na Tom pekne ušetriť. Ako firma sú spoľahlivý. Len dodávka dlhšie trvala asi 8 týždňov ale to tam majú uvedené na stránke. Za mňa super.
Odpovedať
@januli89 ďakujem pekne, linka vyzerá super 🙂 áno dodávku majú písanú dlhšiu ale s tým rátam 🙂 ešte by som mala pár otázočiek 😄 nebol problém pri skladaní? vysokú skriňu náhodou na vstavanú chladničku nemáte? kvalitovo by sa dala linka prirovnať napríklad k tej z ikei? 🙂
Odpovedať
@02lenka02 dali sme si nacenit v Ikei vyše 2500 plus 800 keby nám to oni doviezli a skladali. Decodom mal zľavu 1000 a aj tak tiež vyše 2500. Toto nás bez spotrebičov a zásteny vyšlo 1200 aj so suflikmi a všetkým. Kvalitou je to myslím si že kľudne ako IKEA. Nič sa neodlepuje, drží to, všetko presne sadlo. Skladal to komplet sám priateľ. Chladničku vstavanú nemáme. Nebolo už miesto na to. Ale musím pochváliť ten kto plánoval/rezal tie pracovné dosky veľmi šikovný lebo to presne narezal ako sme potrebovali tým myslím ten náš stôl hlavne všetky boky sú zakryté žiadne "holé" drevo nevykuka. Nato že sme sami plánovali/merali presne všetko sadlo. Plus pani na zákazníckom centre mi tiež poradila veľa.urcite keď si to date nacenit a pobavíte sa aj inde poradia vám aj čo ste netušili. IKEA to má dobre rozpracované lebo ukáže rôzne veci čo k tomu môžu ísť napr tlmiče na šuflíky svetlá. Veci načo človek nemyslí. Napr aj že na konci je dobré nechať od steny 5cm tuším. My tam máme šikmú hroznú stenu ale super sme to zakrili. LED svetlá sa dajú kúpiť zvlášť tuším 35 eur to vyjde. Horné skrinky sú 100vky čiže samé o sebe dosť vysoké.
Odpovedať
no tak za tu cenu to teda vyzera super a hlavne, ak to prislo porezane presne a nemuseli ste nic nejak doatocne upravovat. podla mna super, len isto to chce dostatocnu komunikaciu
Odpovedať
@januli89 veď práve to ma láka, že za cenu ikeáckej fóliovanej linky by sme mali lakovanú 🙂 a typov skriniek majú dosť, čiže vyskladať sa to dá pekne, malo by nám to všetko vychádzať akurát, ale určite využijeme aj možnosť návrhu u nich 🙂 ďakujem ešte raz, dúfam že budeme tak isto spokojní ako vy 🙂
Odpovedať
vyzera celkom fajn. ono vela ludi vklada nadeje hlavne do ikei aj ked teda neviem preco, ked za cenu ich napriklad kuchyne si clovek pri troske namahy moze dovolit lepsie riesenie a tak isto aj kvalitu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?