Kuchyna v gazdovskom dome

Pekný deň prajem. Chystám sa prerábať kuchyňu, z praktického hľadiska viem čo chcem, ale neviem sa rozhodnúť pre farbu/dekor, tak by som rada nejakú inšpiráciu/rady/názory... Máme gazdovský dom, drevené dlážky, stropy (smrek, borovica, prírodné - teda pomerne svetlé), sporák na drevo hneď vedľa linky, kuchyňa je spoločne s obývačkou veľký otvorený priestor. Chcela by som dvierka nie veľmi členité, kvôli jednoduchšiemu čisteniu. Horné skrinky neplánujem vôbec žiadne, max. 1 nízku na nejaké koreničky, kávu, čaj... (to by som možno dala na poličku, ale zase, aby sa tam prach a nečistoty neusádzali, asi by som šla skôr do zatvorenej skrinky) - totižto sme všetci v domácnosti dosť nízky a horné skrinky máme poloprázdne a veci čo v nich sú viem umiestniť bez problémov inde. Spotrebiče priznané, budú všetky biele (chladnička, rúra, umývačka...). Za linkou sú biele kachličky, tie by som rada zachovať. Taktiež pracovnú dosku chcem nechať (drevo). Len neviem akú voliť farbu spodných skriniek. Hodila by sa mi biela (resp. skôr niečo krémové), ale neviem či som s tým stotožnená. Bol by to pekný kontrast s prac. doskou a prípadnými poličkami na koreničky. Ale keďže je to pomerne veľký priestor, skôr by som šla do niečoho tmavého, nech sa to tu trošku zútulní, ale neviem nájsť "to pravé orechové". Drevený dekor sa zas bojím aby to tu nebolo veľmi "predrevené", hlavne keď bude všetko iné drevo, aby sa to nebilo a nepôsobilo to ako nejaký zlepenec. Nejaké rady, nápady? Ďakujem! 🙂 Pridávam fotku ako je to teraz (ak by niekto chcel, skrinky budú časom na predaj 😄 ).
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste si nás pozrieť na fb ako vvinterier. Toto som robil pre seba
Odpovedať
Profilova fotka
@trademan pekne ... uznavam ozaj nadherne... skvely cit pre dizajn a zladenie.
Odpovedať
@trademan Vau, toto je krása!
Odpovedať
Mne by tam pasovalo nieco v tejto farebnej kombinacii
Odpovedať
Alebo
Odpovedať
Profilova fotka
Tych moznosti je dnes uz velmi vela. Pinterest ponuka tolko pohladov, moznosti sa inspirovat, ze az. Nesiel by som do klasiky, niecoho smotanoveho myslim, ze takato kuchyna si zasluzi nieco lepsie 😉
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?