Kuchyňa návrh951

Ahojte, poprosím pár slov k návrhu kuchyne a obývacej steny ostatne veci nie sú podstatne :) Poprosím nápad, kritiku, zmenu ...sem s tým. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
tak co k obyvacej stene, mala jednoducha, zmesti sa tam vsetko co treba, tam neviem ci sa da nieco vytknut alebo vylepsit. co sa tyka kuchyne tak aj ked tam ma fakt pozehnane ulozneho priestoru co teda treba, mi pride taka dost stiesnena, to je proste moj prvy dojem. mozno by som vynechal ten miniostrovcek to tam mate, ten je tam podla mna zbytocny, nech konci linka tam kde stena, bude to trosku otvorenejsie
Odpovedať
nedavala by som to barove sedenie, aj tak tam nikto vysedavat nebude a skusila tam nejak prirazit jedalensky stol aby nestal celym objemom v ceste na terasu V obyvacej stene by mi chybala kniznica, ale viem, teraz uz nikto knizky doma nedrzi... A aj ked ostatne nie je podstatne, ridi mi dvoje dvere do spajze zbytocne, to vam ubera ulozny priestor Ale tazko sa radi, ked nevieme kde su vlasne komunikacne koridory v ramci tohto priestoru
Odpovedať
Celkový dom vypadá asi takto. Ten ostrovček tiež uvažujeme či tam dať alebo nie skôr asi nie. Medzi linkou a stenou v kuchyni je 1,8 m čo je myslím celkom dosť.
Odpovedať
Televízor nahradiť knižnicou a je to celkom pekná obývačka. ;-)
Odpovedať
Na ten jed.stol budete cele leto nadavat,zavadzia prechodu kuchyna terasa. Aspon na leto bysom ho natlacila k obyvacke,bar.sedenie prec. Tiez bude iba zavadzat.
Odpovedať
@michalrk ten stol tak kde je teraz je nejak blbo, ale zas ked mate kruhac okolo krbu, tazko ho niekde rozumne vopchat
Odpovedať
Profilova fotka
@michalrk barove sedenie zrusit. A nepaci sa mi tam to vysunutie nad hornymi skrinkami, to je kvoli osvetleniu? Tam to stacia v hlavnej casti stropu okruhle stropnice a pod linkou dobry led pas. Ten ti aj tak sviet v lepsom uhle, toto mas akoby za sebou. Stenu, kde je vstup do spajze by som dala kompaktnu v jednej farbe, tak aby dvere do spajze boli zakomponovane ako tajne
Odpovedať
Profilova fotka
rozvrhnuté je to podľa mňa dobre, lebn som trocha nepochopil tým vysunutým vrchným skrinkám, prečo ich chcete mať tak von?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?