Kuchyňa decodom čierna lesklá + drevo, kupovaná 2015

Ahojte,kuchyňa decodom , po 3ch rokoch stále pekná, odporúčam decodom
Odpovedať
Profilova fotka
Mali akcie vo vypredaji a stal si sa podielnikom??
Odpovedať
@bjd dnes vytvoreny profil :-D
Odpovedať
:D hned hejt , sk klasika 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@bjd Čiernu lesklú neodporúčam , pretože údržba je hrozná. Ale kombinacia to bola pekná. Mal som ju v byte, tak viem o čom hovorím. Nebavme sa o kvalite, pretože aj Decodome by sa našli produkty ktoré sú dobré a ktoré stoja za hovno.
Odpovedať
Decodom leskla je asi najkvalitnejsia, neudrzuje sa vobec tazko, lak je tvrdy lahko sa utiera a ani čmuhy niesu problem... len treba najst sprany pripravok a handricku, pracovna doska je cierna leskla plus take trblietky , tu neodporucam,stacil horuci caj v salke a uz ostal kruh....
Odpovedať
Profilova fotka
10:22 odporucas 13:54 neodporucas 🙈😁
Odpovedať
Ja mám v byte čiernu vysoký lesk a neodporúčam na údržbu non stop. Design je však ok 😉
Odpovedať
@bjd Tú kuchyňu máš fóliovanú a nie lakovanú... 8-)
Odpovedať
@zarrinka Čierna vie byť pri tomto problémom, ale niekto to nerieši, ak mu ide len viac menej o vzhľad o trend, mám jednu takú známu :-)
Odpovedať
@edberg To ano, cierna vyzera elegantne. Len je dobre osadit ju uz potom tak aby na nu nesvietilo priamo slnko nech nema clovek nutkavu a pravidelnu potrebu behat s handrou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zarrinka tu nutkavu potrebu mam aj ked nemam ciernu kuchynu, mam pocit, ze je uplne jedno aka je farba, ked tak "spravne" zasvieti slnko, tak na kazdej nieco vidiet :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?