Kuchyň z Polska - máte někdo pozitivní zkušenost?

Máte prosím někdo zkušenost s kuchyní z Polska? Kvalita jak probíhá komunikace, reklamace? :-)
Odpovedať
@cincilak pocul som od viacerych, ze maju kuchynu z Polska ale podrobnosti moc neviem. Mozem sa spytat a dam ti potom vediet. Ale co sa tyka kvality, tak si myslim, ze je fajn, kedze vacsina aj slovenskych vyrobcov beru dosky a material z Polska.
Odpovedať
Svagrina taku ma. Ako na pohlad vyzera podla mna velmi dobre a aj podla omaku :) Komunikaciu mali medzi sebou fajn, stale si volali kvoli niecomui a co sa tyka reklamacii, tak ako k tomu sa nastastie este nedostali
Odpovedať
@trubadurka4 a kolko ich vysla kuchyna? a aku ju maju velku? bol tam velky cenovy rozdiel, ked sa rozhodli pre kuchynu od poliakov?
Odpovedať
Viacero ľudí tu má kuchyňu z Poľska, myslím, že problém s realizáciou ako takou nie je a s cenami tiež je, skôr môže byť pri reklamácii, ale ak je firma na trhu nejakú dobu už roky, tak ani to by nemusel byť problém.
Odpovedať
:-) právě, podle me vyjde o hodně levnější jak od stoláře
Odpovedať
Prosím na niekto overený kontakt ďakujem
Odpovedať
@cincilak chcel som ti tu dať odkaz na diskusie o poliakoch Meble Titex. Majú (alebo skôr mali) prevádzku v Považskej Bystrici, ale teraz som zistil, že stránky neexistujú a zľahla sa po nich zem. Hmm... tak radšej nič. Mám brata, ktorý žije v Poľsku a nedávno dokončil dom. Oni tam majú fakt parádne kuchyne. A nábytky všeobecne. Lenže to čo vozia na Slovensko je niečo celkom iné. Ľudia si u nás pýtajú od poliakov hlavne nízku cena a oni nám to aj dodajú. Odporúčam vyberať opatrne. Ja som si tiež objednával niektoré zariadenie domu z poľska (okná, vchodové dvere, interiérové dvere... ) Oni vedia predať aj kvalitu za slušnú cenu, ale treba si to postrážiť a netlačiť príliš na cenu.
Odpovedať
Mna by zaujimalo ci sa este naozaj oplati kuchyna z Polska. My sme si davali robit cenove ponuky na kuchynu, 4 vstavane skrine a kniznicu a cena bola vyssia nez od stolara na Slovensku. Ak tu je niekto kto ma kuchynu z Polska vie mi prosim povedat kolko ho cca stala?
Odpovedať
@bee19 rovnaka skusenost
Odpovedať
Profilova fotka
@cincilak aký bol cenový rozdiel, ak smiem vedieť? Ďakujem
Odpovedať
tak ak nájdete sikovneho stolara nie za kazdy cenu usetrit euro tak ano..znamej v haligovciach robili kuchynu poliaci a bola spokojna..skusim zistit kontakt
Odpovedať
my sme mali z fajne neble alebo po novom sa volaju Gatto grasso a neodporucam. Su nespolahlivy, dlho im to trva. Dodavali nam ju 6 mesiacov, museli prerabat, ale zaplatiti chceli popredu inak by nevratili ani zalohu. Hrozna komunikacia. Dosku sme mali z kamena, zle bola vyrezana, preto sa mi rozbila varna doska i ked mali rozmery spravili otvor vacsi, reklamaciu samozrejme neuznali.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
cena by v takomto pripade rozhodujucu ulohu mat nemala, kedze kuchyna ma nejaky ten cas vydrzat a kedze je dost vyuzivana, mala by byt aj kvalitna
Odpovedať
Profilova fotka
@bubioso to je pravda, len ludia si niekedy aj mylne myslia, ze ak si daju postavit kuchynu v polsku, bude automaticky lacnejsia, co ale nemusi byt az tak pravda, pokial ju teda chcu mat kvalitne postavenu. Podla mna su tie ceny medzi nimi a nasimi stolarmi priblizne rovnake
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
My mame kuchyňu z Poľska a myslím si že kvalita je lepšia ako niektorý výrobcovia na Slovensku… minimálne dizajnovo a určite sú doriešené lepšie detaily ako miesto v skrinkách, osvetlenie či rozmiestnenie suflikov a poličiek. Firma nám vyrábala aj šatník, obývačkou stenu, vstavanu skriňu a skrinku do kúpeľne a určite si dáme ešte vyrobiť ostatne veci na mieru čo chceme. Kvalita a cena je neporovnateľná. Za tieto všetky veci to bolo 7800€ samozrejme bez spotrebičov
Odpovedať
@spikerhc Máte to veľmi pekné. Ako sa volá firma, čo Vám to robila?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@spikerhc krásná kuchyna mohli by stě mi dát kontakt? Dakujem 🙏
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@spikerhc prosim vas viete mi dat kontakt na firmu
Odpovedať
@spikerhc mozem kontak? dakujem
Odpovedať
@spikerhc mozem vas poprosit o kontakt na poliakov? Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@spikerhc mozem poprosit kontakt? Dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?