Kto mi urobí návrh kuchyne v bungalove číslo 567?

Ahojte, viete mi poradit, nájde sa tu niekto, komu ked dám podklady, tak mi cez net urobí návrh kuchyne v bungalove 567?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ved skus ist niekde do studia a tam si povies ako si to presne predstavujes. Z vlastných skúseností odporúčam ešte poriadne premerať rozmery kuchyne, pretože nie vždy to majstri postavia na milimeter presne. Takže robiť plán podľa projektu nie je na 100%.
Odpovedať
Nám robia návrh kuchyne cez web (ešte sme sa nestretli osobne). Farebná 3D vizualizácia s osvetlením , rôznymi pohľadmi, rôzne smery. Vyzerá to celkom pekne. Pošlem kontakt.
Odpovedať
A ešte dačo. Je dobré aby to robil človek čo už má niečo za sebou. Už sme boli prakticky rozhodnutí pre iné riešenie (pochodili sme viacero štúdií) a keď sme ho konzultovali s týmto návrhárom, uznali sme, že tam nemysleli na veľa podstatných vecí. Túto vec som nechal na manželku a tá je teraz rada, že sme sa s tým veľmi neuponáhľali.
Odpovedať
pozri album, ale hlavne je to len na Vasej fantazii a potrebe, co Vam vyhovuje
Odpovedať
áno, dobrý kuchyniar väčšinou zákazníkovi "otvorí oči", ale takých je žalostne málo ako zisťujem. ;-)
Odpovedať
schwabinsky mohol by si mi poslať kontakt . Poprípade priložiť dake foto tých vizualizácii čo vam porobili. Aj ste niečo za to platili? Dakujem za info.
Odpovedať
Profilova fotka
Môžem aj ja poprosiť kontakt? Ďakujem.
Odpovedať
schwabinsky mohol by si aj mnei poslať ten kontakt pls? Dakujeeeeem :-)
Odpovedať
Schwabinsky , mozem aj ja poprosit ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Schwabinsky, mozem aj ja poprosit kontakt?
Odpovedať
Schwabinsky, mozem aj ja poprosit kontakt?
Odpovedať
Profilova fotka
Schwabinsky, mozem aj ja poprosit kontakt?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj Schwabinsky, môžem aj ja poprosiť kontakt na návrh huchýň? Ďakujem veľmi pekne.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahoj, Schwabinsky, prosím ťa, pošleš i mne ten kontakt? Ďakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
aj ja by som chcela poradit pri projektovani kuchyne a vlastne celeho noveho bytu
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?