Jedalensky stol v kuchyni alebo obyvacke?

23. sep 2022350
  • Mne sa ti zas tie okrúhle stoly nejak nepáčia ale samozrejme je to vec vkusu. Príde mi, že na obdĺžnikový sa toho zmestí viacej a aj ľudia majú pri ňom viacej miesta

• @kaktusik007  ďakujem to by tiež nemuselo byť márne dať menší, budem musieť asi ísť osobne popozerať po obchodoch, čo mi padne do oka. @fruko5  to je mi jasné, že kadečo sa dá zohnať, kúpiť, ale chcela som nejakú inšpiráciu.

• Ak sa smiem opýtať, akú budete mať linku? Nedalo by sa vám to nejak spojiť a napojiť ten stôl priamo na ňu? Ja by som jedálenský stôl do obývačky nedávala

• Sponzor fóra
  • @domi1818  uz je to vyriesene, stol bude v obyvacke lebo inak by som na kuchynskej linke mala zalostne malo pracovneho priestoru. Ja mam na linke kavovar, kanvicu, velky mixer kedze vela a rada peciem.. takze u mna vyhrala praktickost v tomto. Ale pracovna doska mi v jednej casti vytvori pult pod ktorym budu zasunute 2 barove stolicky, takze sa tam bude dat zjest nejake rychle jedlo, alebo len tak sadnut a pokecat. A v obyvacke bude stol hned za vstupom do kuchyne. Verim ze to bude ok. Aj teraz mame stol v obyvacke a asi sme si velmi na to zvykli.

• @adushka_dr  tak potom keď už ste zvyknutí, tak by bolo asi aj divné to meniť. takto to bude fajn, treba myslieť aj na to, aby to riešenie bolo praktické 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Je krásne byť doma! ♥ Bývanie, stavba, rekonštrukcia, záhrada a ešte niečo navyše... 🙂 Navštívte náš web a inšpirujte sa!
    Machovna.sk
    Bratislava
    Machovna.sk - všetko pre Vaše machové obrazy.
    Obrazy, fototapety, šablóny, nálepky, rámiky, farby.
    www.decotrend.sk
    www.tapetymix.sk
    Články od našich partnerov
    Ako znížiť náklady na energie? Pomôže zateplenie, rolety aj maličkosti
    Tipy, ako v zime ušetriť na energiách
    Pripravme sa spolu – na vodík a na zelenú budúcnosť
    Archív článkov od partnerov