Jedálenský stol😊

Profilova fotka
Inšpirácie na jedálenský stôl drevený a kde ste kupovali? ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa pacia stoly od st.vol, len teda kazdy mame iny vkus, mas nejaku predstavu aky typ? Okruhly? Obdlznik? Aky velky? Do akej sumy? Tiez si chceme im dat urobit, zatial mame stol len z aska, co sme kupili pred nejakym casom.
Odpovedať
@medardo ten vam nevyhovuje z nejakeho dovodu, ci preco ho chcete menit, ked hovoris, ze ste ho kupovali len nedavno? tym urobit myslis akoze nejaky na mieru alebo?
Odpovedať
https://www.xxxlutz.sk/drevene-stoly-...
Odpovedať
Neviem, ci si uz niekde bola aj pozerat alebo nie, ci mas vobec nejaku predstavu, ako by mal ten stol vyzerat, alebo staci, ked ti padne do oka, ked ho uvidis, ale poradil by som popozerat si v Nesii, co maju. Neviem, ci je potrebne posielat odkaz na nich, ale to predpokladam, ze si dohladas aj sama 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Chces masivny? Skus pozriet napriklad estilofina, maju pekne jedalenske stoly a keby len tie. Svagrovci maju od nich taky dizajnovy a vyzera dobre, kvalitne a dali zan okolo 5 stoviek, co si spominam. Ake su teraz ceny neviem, zalezi aj toto aky mas strop.
Odpovedať
@moravsky toto co si pisal som uz videl. Ale to oni robia na zakazku, ze je to na mieru alebo to su nejake standardne rozmery a maju skladove zasoby?
Odpovedať
ja by som chcel takisto novy, ale uz by som siel do niecoho ineho. mozno by som zvolil masiv, ten si chvalia mnohi aj co sa kvality tyka. moznoze si clovek priplati za takyto stol, ale rozhodne je to lepsia volba, vydrzi dlhsie.
Odpovedať
@calimune tak tiez sa mi nechce kupovat kazde dva roky novy stol, to je fakt, ale na masiv si asi netrufam 😄 ani financne a myslim, ze takisto sa to ani nehodi uplne do kazdeho interieru.
Odpovedať
@zerex4 co tu tiez uz padlo odporucanie na Nesiu, tak u nich to funguje na podobnom principe, ze tiez aj podla tvojich predstav ti vedia spravit. co maju svoju ponuku, tak to maju nejake standardne rozmery, ale ked zakaznik potrebuje nieco ine, nieco upravit, tak sa spravi na zakazku.
Odpovedať
@zrubo podla mna je toto uplne idealne pre mna ako zakaznika. ze aj si viem pozriet, co maju a aj sa viem dohodnut na nejakej uprave. lebo tak povedzme si, casto je to tak, ze clovek hlada nieco, co by dopasoval, kam potrebuje, ze je to hra o centimetre.
Odpovedať
Profilova fotka
@jaro_67 joj to boli časy, keď som takto behal pre istotu ešte aj s metrom po obchodoch, lebo som neveril ani tým popisom, čo bývajú k nábytku. Ale tiež som potom objavil čaro toho, keď si dáš niečo spraviť na mieru, to aj tá kvalita je niekde inde.
Odpovedať
@jaro_67 no ano, tiez som tohto nazoru. pokial si nerozhodny alebo nemas nejak predstavu, tak sa mas aspon cim inspirovat a vies aj tak nejak posudit podla toho, co je vystavene, ze aku vlastne odvadzaju robotu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zrubo tak ono je to fajn aj v tom, ze ti vedia aj navrhnut nejake riesenie. Ze hoci aj prides so svojou predstavou, tak ti vie ten dizajner poradit nejake vychytavky, ci by sa tam nedalo nieco lepsie spravit, efektivnejsie.
Odpovedať
Kupovali sme v starozitnostiach cez net za 200eur,je to orech.
Odpovedať
Profilova fotka
@emilia25 super. to vôbec nie je zlá cena za takýto veľký, masívny stôl. tiež by som bral niečo podobné, ale za takúto lákavú sumu som veru ešte žiadny nenašiel🙂 a u stolára by som sa pravdepodobne nedoplatil. to rozhodne nie je lacná vec.
Odpovedať
@fiel maju na bazosi inzeraty,maju tam rozne krasne stoly,su z Cadce
Odpovedať
@fiel pozri maju tam toho vela a krasne drevenne masivne nabytky za super ceny
Odpovedať
@fiel kukni tento je tiez krasny a riadne hruby
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?