Indukčné dosky - skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Přemýšlím o koupi indukční varné desky do nového bytečku. Vím, že je k vaření třeba spešl nádobí a o to mi ani tak moc nejde. Spíš jsem se dočetla, že indukce při vaření vydávají divný pískavý zvuk. Budeme mít obývák spojený s kuchyní, takže si to neumím představit. Máte někdo s indukcí zkušenost? Díky
Odpovedať
@jakanaka ja mama a myslim si ze vacsina tot ak ma ze ma pod indukciou proste len suflik bez tej ochrannej dosky. Ak by som mal dosku tak by som tam musel nechat 0,5 cm priestoru na odvetranie plus aby bola ta strbina otvorena spredu aj zozadu. Mas v montaznom anvode napsiane ze musi byt ta ochranna doska ? Lebo ja to tam nemam. Co mas za dosku ?
Odpovedať
@petko234 ak sa da vymen celu snutu, ak nei ja by som to napajkoval dokladne a predlzil tak.
Odpovedať
@sysell prívod zapojím priamo na svorky dosky
Odpovedať
@petko234 kábel od varnej dosky odpojiť a prívodný priamo na svorky
Odpovedať
@petko234 uz sa ti dvaja elektrikari ovali ale este povolame dalsich na konzílium @volt @technik007
Odpovedať
@duzu a ked ti trci z dosky kabel a svorky tam nie su? ok mozes rozobrat a potom mat mozno problem so zarukou ale bezne svormy nevidno
Odpovedať
@sysell to nie je plombované,ja to mám ako sporák a zadný kryt sa môže zložiť
Odpovedať
@pacho74 je to taka ochranna doska z Ikey Nyttig , je vyobrazena pri indukciach a je napisana v navode ,ze sa tam ma dat.
Odpovedať
@jakanaka ja len ze ikea ma spotrebice electrolux a whirlpool a tie tu dosku nepotrebuju
Odpovedať
@pacho74 V návode pri indukcii, ktorá je Whirpool, je písaná presne konkrétne tá ich doska aj názov, že ju odporúčajú použiť. Ale už sme to doriešli, dali sme ju nižšie a je vetranie vzadu aj nad šuflíkom.
Odpovedať
a navyse Ikea ma zaruku na spotrebice 5 rokov, kto iny dava zaruku na kuchynske spotrebice 5 rokov? :-)
Odpovedať
@jano2007 kazdy ked si priplatis
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak aj ja sa podelím o skúsenosť s indukčnou varnou doskou (IVD) pred 5 rokmi sme prerábali komplet byt a máme kuchyňu z IKEI a aj IVD máme od IKEI, a nemáme s ňou problém
Odpovedať
mate niekto indukcnu dosku Bosch PIF672FB1E? je naozaj biela? niektore recenzie uvadzaju, ze je do siva :-| na zivo je ju tazko vidiet, kedze v obchodoch je vstavanych spotrebicov ako safranu.
Odpovedať
@manilla Vyber si obchod, odkial chces objednat, napis im mail, ci je naozal biela, ked pride a nebudes spokojna s farbou, tak mozes ju vratit bez udania dovodu do 15 dni
Odpovedať
@kubistar mas v tomto pravdu, v konecnom dosledku, ani im mail pisat nemusi, nech objedna a bude vidiet ci sa jej to bude pozdavat alebo nie
Odpovedať
@kubistar pravda, no velmi na vyber nemam, kedze bosch ma len jednu bielu a siemens ziadnu :-| ale spravim ako radis. mozno este na niekoho nadabim, kto ju ma a podla fotky posudim.
Odpovedať
Ahojte, vie mi niekto poradiť ktorú dosku? Neviem sa rozhodnúť https://www.datart.sk/Vstavana-varna-... https://www.datart.sk/Vstavana-varna-...
Odpovedať
@skveronikask AEG
Odpovedať
@pacho74 preco si skor za tuto?
Odpovedať
@skveronikask Ako sa umyva tato varna doska ked my na nu nieco vykypi neni problem
Odpovedať
@srlinka ktoru myslis AEG? a electrolux sa zle umyva?
Odpovedať
@skveronikask No ja neviem lebo tirs idem niaku kupit a neviem ktoru znacku za rozumnu cenu a aby sa aj vyskypane z hrnca my dobre umyvalo,lebo ked sa divam na moja mama tak tam to tak zaprplu a im vykypi a vzdy ju maju potom uz peknu cistu umytu ked varia na druhy den.Tak ak vies tak my niaku dobru porat co by sa my dobre umyvala.diky.
Odpovedať
@skveronikask lebo mam electrolux a pred tym som mal AEG a aj ked su v podstate skoro rovnake s AEG som bol spokojnejsii. @skveronikask @srlinka vsetky indukcie sa cistia vyborne a bez nejakych problemov. Ak ti tam nieco vykypi mozes to aj pocas varenia hned utriet a znovu za apr sekund varit. Vlhka handra saponat pretriet potom dolestit asi minuta prace. Ziadnu skrabku nie je potreba. Nic sa necisti lahsi ako indukcia.
Odpovedať
@pacho74 Dakujem ti za radu tak mozem kupit hociaku znacku.
Odpovedať
@srlinka z tych dvoch ej to v podstate jedno .. kup ktora sa ti paci
Odpovedať
@kubistar Tovar bez udania dôvodu sa môže vrátiť do 14 dní, nie do 15.
Odpovedať
@pacho74 ved to, su skoro rovnake, preto mi je tazke rozhodnut sa, ale na electrolux sa mi zda trosku lepsie rozmiestnenie varnych zon.. tak este porozmyslam ked hovoris ze radsej AEG..
Odpovedať
Dobrý deň, prosím Vás ako to je s používaním veľkých hrncov, napr. priemer 30 cm? mozem ho pouziť na indukcii napr. Electrolux EHI 6540FHK? nevadí to indukcii, ze bude presahovat indukčnu zonu???
Odpovedať
@mariannamy indukci je to úplně jedno, tam jde o tebe, jestli ti nevadí, že ty kraje nebudou tolik dřát... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?