Menu Forum

Indukčné dosky - skúsenosti

(sk & cz)
9. okt 2017  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
Registroval sa 19. augusta 2016 na modrastrecha.cz. Pridal 733 príspevkov a 1 album. Okres Mladá Boleslav.
  • Zariaďujem dom
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
Registroval sa 19. augusta 2016 na modrastrecha.cz. Pridal 733 príspevkov a 1 album. Okres Mladá Boleslav.
  • Zariaďujem dom
    Česká republika
 @dusantt mám ovládání jako je fotka výše, takže to fakt netrvá dýl jak kolečkem emoticon 17 stupňů + boost a všechhno na jeden klik, jak je potřeba emoticon
18. sep o 21:11  •  zariaďuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pallacinka
139
Registrovala sa 4. marca 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 199 príspevkov a 1 album. Má 51 priateľov.
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
pallacinka
139
Registrovala sa 4. marca 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 196 príspevkov a 1 album. Má 51 priateľov.
  • Už bývam v dome
 @dusantt Ja mam Neffku s kolieskom a je uzasna, objavila som ju uplnou nahodou kvoli niecomu inemu a to koliesko som brala ako bonus. Inu by som uz ale nechcela, clovek si na to velmi rychlo zvykne. Kupovala som ju cez ebay, ku koncu roka idu ceny modelov prudko nadol, na Slovensku su fakt za sialene ceny.
18. sep o 21:34  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jumpmans
Registroval sa 24. februára 2012 na modrastrecha.cz. Pridal 1575 príspevkov. Má 33 priateľov. Tam kde lisky davaj dobrou noc, okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
jumpmans
Registroval sa 24. februára 2012 na modrastrecha.cz. Pridal 1572 príspevkov. Má 33 priateľov. Tam kde lisky davaj dobrou noc, okres Praha.
 @dusantt plus a minus je k prdu, to chapu tvou frustraci.
lepsi desky maji tenhle slider a jeste lepe - maji slider pro kazdou plotynku zvlast. treba takto http://www.electrolux.cz/siteassets/common-assets/03.-taste-hub/discover/induction-hobs/elx_induction_right-temperature.jpg?preset=4:3-1560

pak je to super rychle....
18. sep o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
y2k
12
Registroval sa 26. mája 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 2734 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Vrbové, okres Piešťany.
fotoportrét
fotoportrét
y2k
12
Registroval sa 26. mája 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 2734 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Vrbové, okres Piešťany.
 @jumpmans
@dusantt
presne toto mam
19. sep o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ruren (60 r.)
Registroval sa 4. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 673 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Kežmarok.
  • Už bývam v dome
    okres Kežmarok
fotoportrét
fotoportrét
ruren (60 r.)
Registroval sa 4. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 672 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Kežmarok.
  • Už bývam v dome
    okres Kežmarok
 Zaujimave problemy s ovladanim. Mi sme kupili Philco myslim stala 680€ a nieje žiaden problem. Vykonove stupne sa daju meniť v zlomku sekundy.
19. sep o 09:56  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
deni44
Registrovala sa 19. augusta 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky. Má 4 priateľov. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
deni44
Registrovala sa 19. augusta 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky. Má 4 priateľov. Okres Senec.
 Prosim vas, zaujima ma, ci vyuzivate najmensiu varnu zonu s priemerom 145 mm. U niektorych indukcii som napr. videla najmensiu varnu zonu s priemerom 180 mm. Vacsinou pouzivam panvice, hrnce s priemerom 20 mm. Oplati sa kupit varnu dosku s tak malou varnou zonou? Resp. ako to funguje v praxi, ked pouzijem hrniec s cca 20-30 mm priemerom vacsim ako je varna zona? Dakujem za vyjadrenia.
19. sep o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pacho74
Registroval sa 12. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 1963 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
pacho74
Registroval sa 12. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 1963 príspevkov. Má 2 priateľov.
 @dusantt
tipujem to na zly vyber dosky. Ked si kupoval trebalo zajst sem a nestalo by sa ti to emoticon Tie co maju slidre pre kazdu zonu zvlast ovladas rychlejsie ako koleckom.
Inak takto ... ja mam uz druhu vlastnu indukciu a v rodine mame dalsie dve take mam natestovane habadej. Pred tym som mal AEG kde neboli tie slidre a musel som tukat +/- ale islo to velmi rychlo lebo kazda sa dala ovladat samostatne. Mastne, spinave, mokre ruky bolo jej to jedno ovladanie fungovalo. Teraz mam Electrolux kde mam slidre a musim mat ciste suche ruky lebo inak blbne. Staci ze pretriem ovladanie vlhkou handrou a uz pipa ako keby na nej bolo nieco polozene. Rodicia maju v podstate ten isty Electrolux co ja len trosku starsi model ale nie je v nich rozdiel a tam tiez nie je problem s ovladanimak suj aj mokre ruky. Proste vyrobcovia si model od modelu alebo mozno aj kus od kusu nedavaju zalezat na kalibracii a vsade je to ovladanie inak senzitivne.
19. sep o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dusantt
Registroval sa 31. januára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 1377 príspevkov. Má 4 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
dusantt
Registroval sa 31. januára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 1376 príspevkov. Má 4 priateľov.
 @deni44
neviem kolko mm ma ta mala co mam, ale davam na nu maly hrniec, napr 2 porcie ryze... hrniec co ma asi 14cm... mozno mierne menej, ale ta doska ma potom o 2cm minimalne viac z kazdej strany cize mozno to je 16-18cm... pokial to ten hrniec chyti, tak da sa... a niekedy tam dam aj obrovsky hrniec, ked chcem extra malo vykonu, napr polievka...
vacsi hrniecn a varnu zonu nie je problem, lebo ono to musi chytit ten kov magneticky, cize ak chyti len polovicu hrncu (resp stred),tak funguje.
horsie je, ak je hrniec mensi ako varna zona, to nechyti (napr 14cm hrniec na 24cm zone)
19. sep o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
deni44
fotoportrét
fotoportrét
deni44
 @dusantt dakujem za info
19. sep o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “spam”
20. sep o 15:04 • beata42
fotoportrét
fotoportrét
huhu333 (35 r.)
33
Registroval sa 31. mája 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 19 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Staviam dom
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
huhu333 (35 r.)
33
Registroval sa 31. mája 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 19 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Staviam dom
    okres Spišská Nová Ves
 @dusantt aha
https://varne-dosky.heureka.sk/f:5067:1854;5267:25879;7802:12603/
8. okt o 21:57  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
palosi
Registroval sa 30. augusta 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky.
fotoportrét
fotoportrét
palosi
Registroval sa 30. augusta 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky.
 Mam indukcku, ale radsej som mal kupit kombinovanu indukcka 2 plotnicky a dve sklokeramicka. Pretoze vsetky hrnce, panvy su vyrazne drahsie. Ked som aj kupil v akcii v Lidli alebo Kauflande indukcnu panvicu, tak nefungovala na indukcke. A zavaraci hrniec mam obycajny, takze ho nemozem pouzit. Dalej napr. maly hrncek na mlieko nepredavaju na indukcku. Indukcka je super kvoli rychlosti varenia, ale radsej kombinovanu dosku podla mna.
8. okt o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
  • Zariaďujem dom
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
  • Zariaďujem dom
    Česká republika
 @palosi co to je za nesmysl? nádobí je už taky za pár korun a i malej rendlíček na 250ml máme na indukci a no problem, tescoma má všechno...
8. okt o 22:21  •  zariaďuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
duzu
Registroval sa 16. decembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 4463 príspevkov. Okres Brezno.
fotoportrét
fotoportrét
duzu
Registroval sa 16. decembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 4461 príspevkov. Okres Brezno.
 @palosi na indukcii idú i obyčajné staré plecháče, sú drahé?
8. okt o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
asistent
Registrovala sa 7. novembra 2016 na modrastrecha.cz. Pridala 114 príspevkov. Okres Frýdek-Místek.
  • Už bývam v dome
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
asistent
Registrovala sa 7. novembra 2016 na modrastrecha.cz. Pridala 114 príspevkov. Okres Frýdek-Místek.
  • Už bývam v dome
    Česká republika
 Máme indukci a nádobí z Ikey a stálo pár korun a jsem spokojená, mají různé rozměry nádobí od mini rendlíků až po velké hrnce.
9. okt o 08:09  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pacho74
fotoportrét
fotoportrét
pacho74
 @palosi
ten zavaraci hrniec mate urcite stary pozinkovany plechac . Ak ano tak na indukcii musi fungovat. Treba vyskusat. Tak isto vsetky zmaltovane riady na indukcii funguju takze aj smaltovany maly hrncek bude. Jedine ze by mala indukcia problem s moc malym priemerom dna ale to je uz zalezi od typu indukcie.
Berhof, Tescoma, HK co. aj cele sady hrncov od Steinbachu funguju bez problemov . Keramicke teflonove panvice ao Tefalu ale aj od inych lacnejsich vyrobcov funguju a mas ich dozivotne lebo indukcia tich neznici a aj po rokoch vyzeraju ako nove.
9. okt o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš