Indukcie Klarstein

Má niekto skúsenosti s indukčnymi varnými doskami od Klarstein? Aké majú výhodu a nevýhody?
Odpovedať
Naozaj nikto?
Odpovedať
Profilova fotka
Je to lacnejsia znacka, ale myslim, ze je ok. No osobnu skusenost nemam
Odpovedať
@jankom7 paradoxne táto doska má to čo potrebujem
Odpovedať
@zizzinka dobry den kupili ste nakoniec indukciu od klarstein? dakujem 🙂
Odpovedať
@peeco švagriná si vybrala viacero spotrebičov od tejto značky. A teda problémy nemá, že ceny dobré, aj dizajnovo fajn aj slúžia fajn.
Odpovedať
@peeco áno..aj indukciu aj plynovú...obe sme vzali Klarstein
Odpovedať
@zizzinka spokojnost?
Odpovedať
@zizzinka k značkám , aké výhody , či nevýhody majú ostatné značky? zaužívané značky ktoré sú na trhu dlhšie si dajú zaplatiť za meno, no ich výrobok len preto nemusí byť kvalitnejší, ako od nejakého iného výrobcu , ktorý vlastný vývoj nemá, pri výrobku sa viac zameriam na funkcie, zaplatím len za to čo skutočne využijem. to je ako otázka ktorá banka má pre mňa najvhodnejší účet?, je ich kopa a v každej je zaň rôzna cena, či podmienky, mať ho zdarma, lebo dnes nič nie je zadarmo, no platiť niektorému čo mám od iného výhodnejšie?
Odpovedať
@peeco neviem ešte ich neuzivame
Odpovedať
@duzu už sme si dávno vrane dosky kúpili...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@zizzinka a môžem sa spýtať ako sa čistia najma tie casti na čom su položené hrnce...
Odpovedať
@misa11031988 úplne normálne...mala som aj Sencor varnu dosku a tiež sa to čistilo ok..neviem teda čo máte namysli
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tie kovové časti ,sklokeramické to jasné...to viem aj ja si vyčistí t ale časti na ktorých sú položené hrnce,na plynový ch var.doskach..dakujem
Odpovedať
@misa11031988 aj plynova doska aj indukčna sa cistia dobre...vôbec som sa pred kúpou nad týmto nezamýšľala ...
Odpovedať
@zizzinka dobre sa čistí plyn ak má sklokeramiku, hladká doska, no s horákmi amen tma samí výstupok a čierne hrnce ak sa pripchajú trisky
Odpovedať
@duzu ja neviem ale bežné majú plynaky horáky už dlhé roky a čistila som už nie jeden...mne sa najhoršie čistil klasický sporák okolo horakov... Lebo tie si akoby utopené... Čiže som nevedela poriadne vyutierat vodu... Keď som to proste umývala.. ja som preto chcela plynak na sklokeramickej doske...
Odpovedať
@zizzinka tiež som tie myslel a sú horáky i na rovnej ploche?
Odpovedať
@duzu https://www.klarstein.sk/Domace-spotr...
Odpovedať
Čo sa týka značky, tak mám doma pár veci a zatiaľ sú v pohode. Takže ak tak toľko len k otázke
Odpovedať
@doritt hej hej povedal by som, ze co sa tyka kvality, ak su na tom celkom dobre. Mne sa celkom inak pozdava aj ich dizajn a ved zaruka je na kazdom vyrobku
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?